|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/22
9.5.2022 10:21:38   
Ivanka 75
Dobar dan. Ja sam fioke sredjivala za vikend 😁


Ruk, usisavanje, prostoranje vesa sve od jutros kad je dete otislo u skolu. I sad odoh na posao. Dan je diiiivan 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 05/22
9.5.2022 11:18:02   
IvanaSK RR
Ja sam nesto bacila, nesto prosledila. I dosta sam rasteretila ormar. Imam jos neke fioke ali one nisu hitne mnogo. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 05/22
9.5.2022 14:24:30   
Milena18
Ćao, mame!
I meni je na redu sređivanje Martinog ormara. Ali problem je što se ona teško odriče bilo čega i obavezno to moramo da radimo zajedno, da ja slučajno nešto ne zeznem 😁 Prošli put je nekako pristala da damo jednu veliku kesu odeće jednoj devojčici, ali izgleda da sada neće ići tako lako. Pun joj je ormar haljinica i majica koje više ne može da nosi. 
Ja sredila malo kuću, išla sa malim u nabavku, skuvala neki brzinski ručak i sad ću po M u vrtić. Posle ćemo svi u šetnju. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 05/22
9.5.2022 14:29:47   
Ivanka 75
Milena, ja samo ucinim da nestane. 😊 Prvo sam sklanjala iz vidokruga, pogotovu na prelazu iz jednog god doba u drugo, pa u dzak.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 05/22
9.5.2022 15:33:57   
flamingos
Milena,ispisah poduži post i neće da ode.Da skratim-proćiće i ta faza.Uživajte u šetnji.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 05/22
10.5.2022 6:31:31   
flamingos
Dobro jutro.Piljem kafu,pa da se dete sprema za školu.Meni dolazi prijateljica u 8.Dete joj ide u vrtić koji se nalazi blizu našeg stana,pa kad ga ostavi svratiće na kafu.Ne pamtim kad smo se videle poslednji put.Kasnije da peglam,spremim ručak da bude vruće kad Anđela stigne iz škole.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 05/22
10.5.2022 8:10:50   
dddaca
Dobro jutro Ormari jos nisu sredjeni, ali sam bar ja ofarbana user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 05/22
10.5.2022 8:41:19   
Milena18
Jutro!
Haha, Ivanka, učiniš da nestane 😂 Najpametnije bi mi bilo da tu magiju i ja bacim. 
Daco, šta te briga za ormare, njih niko ne vidi, a kosu da 😁
Mene mališa uništio noćas sa nespavanjem, tj. buđenjem na svakih sat vremena. Sad je neraspoložen, spava mu se, naravno, a nikako da zaspi. 
Popodne idem sa M u bioskop, jedva čekam. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 05/22
10.5.2022 9:01:46   
QueenJ
Zdravo svima! Ja se malo ulenjila što se RR tiče, a nisam imala ni ništa pametno da pišem. Imali smo u subotu kod prijatelja prvi rođendan, u nedelju mm bio rođendan. Juče sam odmarala. Danas išla da se testiram do doma zdravlja, sutra idem na dabl. Kasnije idem kod kume da mi radi obrve, konačno je završila obuku kod Adaktara. Imaću i ja obrve, a ne ovo paperje. U nedelju idem u Italiju. Kako ste svi vi, deca? Kod mene, kao sve, tako i ormari na pola raspremljeni. Krenem 20 stvari i nikako da završim. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 05/22
10.5.2022 9:26:04   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ovaj ciklus me skroz pokosio da jedva funkcionisem. Sad sam u selu. Imam pauzu.
Milena, moje se ne odricu igracaka. To ne daju. A garderoba može. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 05/22
10.5.2022 17:12:19   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Milena18

Jutro!
Haha, Ivanka, učiniš da nestane 😂 Najpametnije bi mi bilo da tu magiju i ja bacim. 
Daco, šta te briga za ormare, njih niko ne vidi, a kosu da 😁
Mene mališa uništio noćas sa nespavanjem, tj. buđenjem na svakih sat vremena. Sad je neraspoložen, spava mu se, naravno, a nikako da zaspi. 
Popodne idem sa M u bioskop, jedva čekam. 


Haha, Milena, pa naravno. Ima vremena za ormare user posted image
Lepo se provedite u bioskopu. Sta gledate?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 05/22
11.5.2022 6:20:48   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu.Kasnije ću da odem do grada da pazarim.Queenj,lepo se provedi u Italiji.Milena,kako je bilo u bioskpu?Von,kako je na novom poslu?Ivanka,kako je zet?Daco,kako si ti?Ostale mame?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 05/22
11.5.2022 6:29:44   
Duškić
Flamingos, i ja moje budim za skolu, nesto nam tdsko ovih dana za ustajanje.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 05/22
11.5.2022 6:37:51   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Duškić

Flamingos, i ja moje budim za skolu, nesto nam tdsko ovih dana za ustajanje.
Ne budim je,budi je alarm.Evo već je ustala.Kad pre podne ide u školu ranije odlazi na spavanje i nije joj problem ustajanje.Nego,ima dana kada joj je lakši ranac,pa ide sama u školu i sama se vraća.A kada je baš težak tu sam ja u ulozi nosača.Kako ste vi?


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 05/22
11.5.2022 7:32:59   
dddaca
Dobro jutro! Bas mi je bilo tesko jutros da ustanem. Sinoc sam kasno legla. Razmisljam sta sve imam danas da uradim. Nekako se razvlacim pre podne i onda kad uhvatim zalet već bude vreme da idem po dete u školu. Kako ste vi? Sanjice, jesi li bolje danas?
Sve ostalo što sam htela da napišem i da pitam već je Flam pitala user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 05/22
11.5.2022 9:41:11   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Pisala sam i izbacilo me je.Dddaco bolje sam. Isla sam juce na trening. I danas cu kad budem pravila pauzu od ucenja. Moje su u školi. I ja sam. Danas sam do 2. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 05/22
11.5.2022 9:52:09   
Milena18
Dobar dan!
Kako ste? 

Upravo odradih vežbe, baš mi je prijalo. To me uvek razbudi. 
Na kraju nije ni bilo filma juče jer su nešto promenili repertoar, ali je zato bilo suza 😊 Vodila sam je umesto toga na sladoled i u park, a danas ćemo na film. "Zečiju akademiju" gledamo, ja ne znam ni šta je to, ali svejedno volim da idem u bioskop. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 05/22
11.5.2022 10:27:56   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Milena, lepo se provedite. Ja sam bas nesto u manjku sa vremenom u poslednje vreme. Trpi mi vreme sa detetom. Nadam se da ce uskoro biti bolje. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 05/22
11.5.2022 10:37:07   
flamingos
Ivana,biće bolje.Milena,uživajte.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 05/22
11.5.2022 11:06:51   
dddaca
Milena, nije losa Zecja akademija. Gledale smo je oko Uskrsa, mom detetu se svidela.
Ivana, bice bolje. Ima li nesto novo u vezi posla?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 05/22
11.5.2022 11:31:48   
Bambino1
Zdravo mame. Kako ste? Jooj i ja trebam da sredim malisin ormar, ove stvari je vec i prerastao, tako da je i smena garderobe sto se tice velicine, a i da nakupujem letnjih stvari. 🙂

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 05/22
11.5.2022 13:57:37   
IvanaSK RR
Dddaco, cekam. Nadam se da ce uskoro zvati. A radim nešto i privatno povremeno pa da me malo izvuče ako ovi uskoro ne pozovu. Sinu matursko, pripreme, ekskurzija... Tacno tri posla da radim nebi bilo dovoljno para. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 05/22
11.5.2022 15:30:53   
dddaca
Sve znam Ivana. Nemamo matursko, ali dok platim boravak, ekskurziju otplacujem jos uvek, trening i po neku krpicu glava me zaboli

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 05/22
11.5.2022 15:44:17   
IvanaSK RR
Sto su veci, vise para treba, stvarno. Kad pomislim da ce uskoro hteti u kafice, izlaske... Glava me zaboli. A mackica krenula na balet pa sad imaju nastup. Te sivenje kostima, karte... Razmišljam se, jel moglo nešto posle jula🤣. 



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 05/22
12.5.2022 6:19:34   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa kad dete ode u školu da završavam šta imam.Praznik je danas,tako da čišćenje i pranje ostavljam za drugi dan.Danas sam samo u kuhinji.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here