|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/22
12.5.2022 9:50:15   
dddaca
Dobar dan! Najzad toplo vreme. Kad bi uvek bilo suncano i oko 25-26 stepeni user posted image
Uuu Ivana, kostimi za nastupe nisu jeftini. Ni za balet ni za drugu vrstu plesa. Samo mi nije jasno to oko karata, zasto roditelji nemaju besplatan ulaz. Mislim, svaki roditelj hoce da gleda svoje dete, a karte moraju da se plate. To mi nikako nije bilo jasno

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 05/22
12.5.2022 12:19:12   
IvanaSK RR
Dddaco, to ni meni nije jasno. Karta 500din. Nas troje 1500 din. Prijava za nastup 1400,kostim 2600 din 🙄. A u suštini, to je za par minuta 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 05/22
12.5.2022 14:55:33   
Sanjica26 RR
Mi smo uvek placali karte, kad su T i S imale nastupe.Dobar dan. Sad sedoh i uskoro idem nazad u školu. Posle časa na trening.Srecan praznik svetog Vasilija. Videh sliku koliko je ljudi krenulo pesice do Ostroga. ❤️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 05/22
12.5.2022 15:25:46   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dddaco, to ni meni nije jasno. Karta 500din. Nas troje 1500 din. Prijava za nastup 1400,kostim 2600 din 🙄. A u suštini, to je za par minuta 🤣



Mnogo bre, zar porodica nema bar neki popust? Mi smo za godisnji koncert folklora placali 200din, a i to islo u dobrotvorne svrhe. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 05/22
12.5.2022 15:53:21   
IvanaSK RR
Ivanka, očigledno nema 😁. Za fudbalska takmičenja nismo placali nikakve karte. Mozda bi mogla fudbal da trenira 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 05/22
12.5.2022 16:17:21   
flamingos
Samo da vam mahnem i odosmo u šetnju.Ivana,sačuvaj malo torte i za nas.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 05/22
13.5.2022 6:15:52   
flamingos
Dobrp jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu.Ja da sređujem sran,spremim ručak itd.Kasnije da siđem do pijace.Ivana,kako je protekao rođendan?Ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 05/22
13.5.2022 6:29:20   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Fino je bilo, bilo joj je par drugarica iz vrtica i nasi prijatelji. Euforicna ceo dan 🙄. Sad ne znam kako cu je probuditi 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 05/22
13.5.2022 7:50:35   
dddaca
Dobro jutro! Pa nije mala stvar rodjendan, pogotovo u tim godinama user posted image . Verujem da je bila presrecna sto su joj dosle drugarice.
Ja se jedva probudih. Ispratila dete u skolu i mm na posao, ukljucila masinu i sad pokusavam da se rasanim pa da idem u kupovinu. A bas mi se ne mrda iz kuce

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 05/22
13.5.2022 8:11:17   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam od 7 u školi. Ranije zavrsavam u jednom selu, jer je kros RTS-a. A bilo bi lepo da me u drugoj školi puste ranije da držim čas. Da ne čekam drugo.Imam bas jako upalu misica. Posle treninga sam pripremala dorucak i rucak jedan deo. Mm je hteo da set_amo kad je vratio T sa engleskog. Pa smo set_ali. On je poceo da vodi racuna. Meni je trener rekao da mi ne treba mrsavljanje. I ja isto mislim. Bicu pre mrsava. Vise sam krenula zbog hormona, a ne zbog linije. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 05/22
13.5.2022 14:47:57   
Milena18
Dan!
Sanjice, ja sam znala da si ti zgodnica 😊
Ja sam već premršava, ali šta ću, takva sam oduvek. A posle porođaja sam bila mršava, a sva kao sunđer. Od kad radim pilates sam se prilično zategla, ako se tako kaže 😁
Bila sam sa malim u šetnji, baš je vruće. Sad čekam da dođu veliko dete i muž. Posle treba da idemo da kupimo poklon za rođendan,ide u nedelju kod drugarice. 
Ivana, drago mi je da se Maca lepo provela 🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 05/22
13.5.2022 15:19:59   
Ivanka 75
Dobar dan! Nikako da jwlavim da he moje dete na krosu RTS-a danas bila druga 💪💪💪💪💪💪🥉🥉🥉🥉


Castim koktelima 🍹🍹🍹🍹🍹🍹🍹🍹🍹🍹

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 05/22
13.5.2022 15:42:52   
flamingos
Bravo za Ivku.Meni limunada ili kisela.Pretoplo je,ali ako,volim sunce.Stigosmo od doktorke.Privatno idemk.Vid joj se baš dosta popravio.Ssd joj širila zenice i pregledala.Ostaje pregled na uskim,pa da vidimo šta i kako dalje.I to nam zakazala za 23.maj,kad ide pre podne u školu,pošto doktorka radi popodne,pa nam ne odgovara sledeće nedelje.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 05/22
13.5.2022 19:07:03   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Milena18

Dan!
Sanjice, ja sam znala da si ti zgodnica 😊
Ja sam već premršava, ali šta ću, takva sam oduvek. A posle porođaja sam bila mršava, a sva kao sunđer. Od kad radim pilates sam se prilično zategla, ako se tako kaže 😁
Bila sam sa malim u šetnji, baš je vruće. Sad čekam da dođu veliko dete i muž. Posle treba da idemo da kupimo poklon za rođendan,ide u nedelju kod drugarice. 
Ivana, drago mi je da se Maca lepo provela 🙂



Хвала Миленице. 😊Сад сам дошла са тренинга. Четири дана доста. Требало је да идемо другарица и ја и сутра. Мислим да би било превише. Мало ћу да се излежавам. Вечерас ћу да загинем са учењем. Чекам сад другарицу-колегиницу што тренира са мном, да дође са децом. Ипак је петак. Ти дуже вежбаш од мене, тако да си се сигурно затеглα. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 05/22
13.5.2022 21:40:21   
vonavoj
Samo sa mahnem.. privikavam se Milena,blago ti se sto si mrsava..meni se sve lepi,a volim i da jedem🤣🤣Ivanka,bravo za drugo mesto!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 05/22
14.5.2022 8:21:02   
flamingos
Dobro jutro.Von,mašem i ja tebi.Kako je na poslu?Milena,bravo za tebe.Pijem kafu,pa odoh do trafike po blic ženu i do pijace da kupim voće i povrće.Stan sredih juče,danas ću samo oko doručka,ručka i da napravim neke slane rolnice.Juče napravih sladoled šnite i danas imamo čime da se posladimo.Toplo je,pa ćemo kasnije do Lidla da odemo da pazarimo.Taman dete do tad da uči šta ima planirano za danas.Juče završila sa pisanjem domaćeg.Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 05/22
14.5.2022 10:22:32   
Tiziana
Dobro jutro devojke.Imala sam bizi nedelju, nista nisam stigla da vas citam. Sad kako je ovo lepo vreme, ne ulazimo u kucu. Posao, pa kako nekog ispratim popodne na neku aktivnost, usput sretnem nekog, pa sednem popijem kafu, malo price.. Prija. Malo se oladi mozak od posla, uziva se u lepom vremenu. 
Sin danas ima skolu, posle utakmicu. Ja sad odoh sa cerkom u soping, sve joj je malo, ali sve. Izgleda kao nesrecan slucaj kad se obuce🙂
Ja sam sinoc bila sa drugaricama u izlasku. 🙂
I tako, nista posebno novo, osim sto je radpolozenje bolje, od kad je vreme lepo. 
Danas nema ni ciscenja, ni kuvanja, narucicemo nesto.. 
Uzivajte. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 05/22
14.5.2022 13:01:17   
vonavoj
Tizi,to sam i ja rekla,danas ne radim nista,i vec sam crkla...bem ti budalu..kad sam u kuci ne umem da ne radim nista. Dosao mm sa puta,sad da rucamo,pa cemo u skitnju,ne znam ni gde bi.,Na poslu je ok,za posao ne brinem,naucicu ga,snalazim se,bas sam zadovoljna...ali me smara ta jedna negativna koleginica,babetina...ali polako,jedno po jedno..ne znaci da cemo biti i dalje u istoj kancelariji😂ili prosto cu oguglati,ili joj zapusiti usta🤔

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 05/22
15.5.2022 8:30:10   
dddaca
Uh Von, i na mene se lepi sve sto pojedem. Tako da te razumem. Za posao, kao sto si i sama rekla, vrmenom ce doci sve na svoje. Pretpostavila sam da ce biti problem sa starijim koleginicama, ali obzirom da si ti njoj nadredjena, a ne obrnuto, verujem da ces vremenom shvatiti da joj je bolje da bude dobra s tobom user posted image Samo polako.
Najzad sam prepakovala deciji ormar.Bas je dosta stvari prerasla. Zao mi je, po nesto nije obukla ni jednom ili samo jednom. Nekako se zatrpaju onim sto cesce nosi i zaboravim da ih ima.
Ostavila sam nesto (prilicno) da isproba sto nije vi vamo ni tamo, sto nisam sigurna da li joj je okracalo ili moze jos neki put da se provuce.
Tizi, ja danas ne radim nista. Resim tako s vremena na vrem, uglavnom vikendom

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 05/22
15.5.2022 8:44:45   
IvanaSK RR
Samo da vam mahnem i odoh da radim. Maca je sa mojom mamom, muz i sin otisli na maraton da trce. Lepo provedite dan! 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 05/22
15.5.2022 10:01:55   
flamingos
Mašem i ja tebi Ivana i želim srećan rad.Daco,ista situacija.Vodim računa o ishrani inače...Danas i ja odmaram.Ručak imamo od juče.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.Želim vam prijatnu nedelju.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 05/22
15.5.2022 11:46:53   
Sanjica26 RR
Dobar dan svima. Srecan praznik svima.Mm i ja smo ostavili decu kod kuce, dali im dorucak posle službe i otisli na masažu. Imala sam juce tako jaku glavobolju da mi se povracalo. Užas. 
Pozdrav svima. Ivana srecan rad. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 05/22
15.5.2022 13:55:26   
Ivanka 75
Dobar dan, evo mene.


U petoj smo brzini ovih dana. Samo negde jurimo, ali dobro je to, aktivni smo 😂
Ivka bila na takmicenju danas, jednu borbu pobedila i jednu izgubila. Kakav uspeh za apsolutnog pocetnika i prve borbe i prvo takmicenje. Pa kad se razmahala po ringu 💪💪💪
🍹🍹🍹🍹🍹🍹🍹🍹🍹🍹🍹🍹
Ostala u dvorani da ceka meceve nekih drugarica iz kluba pa da je pokupimo i idemo kod kumova. Kazem ja radni vikend 😂


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 05/22
15.5.2022 14:57:14   
dddaca
Bravo za Ivku! user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 05/22
15.5.2022 15:46:27   
flamingos
Bravo za Ivku!Samo tako neka nastavi.Svaka čast!❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here