RE: Razgovori mama 06/21 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 06/21 (21.6.2022 21:48:45)

Ivana, posao je posle podne? Kako i neces da riknes ako si isla posle podne.Ja sam danas isto crkla. Sa svog posla po decu. Planirala sam i kupila ucenicima za kraj četvrtog razreda neke sitnice. Verovatno im necu vise predavati. Posle smo dosle kuci, aj napravi im smuti da se rashlade i ja. Aj u školu. Dosla kuci, uzmem T mob i vidim da joj je ispit u 2 iz solfedja. Ostavila na pola rucak, skroz je zaboravila na to. Juris ona, juris ja da joj odnesem cello. Kad sam se vratila dremnula, a vec mi se mantalo. Nisam dremnula ne pamtim. Samo kad sam bolesna. Kad sam pogledala na sat, a ja vec moram nazad u školu. Jedva sam se dovukla. Mantalo mi se u glavi. I onda me koleginica ispalila. Pustila je decu ranije. Ipak sam onima koji su ostali, ostala sa njima. Jedva cekam krevet. 




Tiziana -> RE: Razgovori mama 06/21 (21.6.2022 22:09:55)

Da se prikljucim klubu vas koji ste malopre usli u kucu. Otisla jutros u pola 9,usla sad. Mrtva. I tako je bilo juce, tako ce biti i sutra i prekosutra.
Jos smo jurcali na kraju da sin stigne na fotkanje za neki turnir koji ce da igra od petka do nedelje, kad trener permutovao, nije danas nego sutra. Ludilo. 

Napolju je danas bilo jezivo, mogu misliti kako je bilo u busu bez klime. Kod mene na poslu siba ona centralna klima, sledile su mi se bile noge, bila sam u sandalama. Kad sam izasla napolje, nisam mogla da udahnem. 





flamingos -> RE: Razgovori mama 06/21 (22.6.2022 9:00:00)

Dobro jutro.Vratih se sa pijace.Naši otišli na bazen,mada,nije vreme za kupanje,tako da reče razredni da se verovatno vraćaju u školu,a trebalo bi od 8-10 h da budu na bazenu sa razrednim koji im predaje fizičko.Vodi i još jedno odeljenje.Da završavam još koje šta,pa da odnesem detetu ranac.Od 10 h imaju nastavu(a od nastave ništa,uglavnom su u dvorištu).Ako,neka uživaju.Ova nedelja im je za druženje.Ocene su zaključene,tako da sad kuliraju.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 06/21 (22.6.2022 9:40:51)

Dobro jutro. Sanjice, privatno radim pa ovo mora popodne. I jutros glavobolja ubija, uzasne su ove pms glavobolje. Jos ova promena vremena. Ja cekam da završimo i taj upis u srednju pa posle obaveza manje. 




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/21 (22.6.2022 10:18:00)

Ivana,hajd da prestane glavobolja.Da,ubijaju ove promene vremena.Naši se vratili odmah u školu.Užasno je vreme.Eno su u dvorištu.Odoh da pravim neki kolač sa malinama.Ručak ću kasnije sa bude vruće kad dete stigne iz škole.




Ana RR -> RE: Razgovori mama 06/21 (22.6.2022 10:20:50)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Sanjice, privatno radim pa ovo mora popodne. I jutros glavobolja ubija, uzasne su ove pms glavobolje. Jos ova promena vremena. Ja cekam da završimo i taj upis u srednju pa posle obaveza manje. 


Joj Iv, evo i mene od jutros boli glava, uvek me boli kada se ovako navuku oblaci... užas. Popij nešto, mada za te pms glavobolje nema leka čini mi se, prođe kada krene ciklus.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 06/21 (22.6.2022 10:30:49)

Jeste, Ana, koliko god lekova tada popila, nista. Drmnula jutros dva brufena od 600mg. Treba da sredjujem ves, spremam ručak al nikako da se pokrenem.




Ana RR -> RE: Razgovori mama 06/21 (22.6.2022 10:35:23)

Uf bre, nemoj i želudac da te zaboli. Meni je dexomen pomagao, on mi brzo deluje (baš u nedelju dok smo bili u tc toliko me zabolela glava da mi se slošilo, i kupim u apoteci dexomen i razmutim u malo soka i popijem, prošla me glavobolja za 10 miuta), ali od njega ume da me boli želudac.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 06/21 (22.6.2022 12:07:28)

Od svega me boli želudac 🙄. Tizi, ja ne volim klime i velike razlike u temperaturu, to mi bude tek strašno. Mada ovo juce je bas bilo uzas bez klime. 




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/21 (23.6.2022 6:34:21)

Dobro jutro.Ivana,prestade li glavobolja?Ovde je užasno vreme,tmurno,pada kiša,grmi.Pijem kafu,pa dete da se sprema ta školu,a ja ostajem sa svojim obavezama.Još danas i kraj.Sutra žurka u školi i odosmo u selo.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 06/21 (23.6.2022 8:46:41)

Dobro jutro. Zeza glava jos, a sad i stomak, dobih mens. Ovde kisa bas pada,a maca sa vrticem treba na izlet 🙄




Ana RR -> RE: Razgovori mama 06/21 (23.6.2022 9:34:21)

Dobro jutro! I kod nas je tmurno i kiša pada, hladnjikavo je.

Jutros oko 4 sata me probudila grmljavina, nikad u životu nisam videla onakvo sevanje, bukvalno neprestano. Očekivala sam da će biti neka katastrofa ali srećom prošlo je ok.

U 6 danas idemo na priredbu u školu, i kraaaaaaaj [sm=bravo.gif]




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/21 (23.6.2022 9:49:02)

Bravo Ana.Uživajte na priredbi.Ivana,popij neki jači lek za glavobolju.Šteta što je ovakvo vreme,a deca idu na izlet.Mada,to su deca.Njima je lepo gde god da su.Sve i da ne idu na izlet,družiće se.Išla sam čas do pijace,mesare i brzo se vratih,pa sam izbegla kišu.Zato sad pada li pada.




Tiziana -> RE: Razgovori mama 06/21 (24.6.2022 0:06:20)


Ana srećan kraj 4.razreda. Sl godine i vi i mi u 5. Rastu deca. 
Da grmelo je i pljustalo nocas oko 4,morala sam da ustanem da pozatvaram sve jer je sve ostalo sirom otvoreno. 
Ja sam proslu noc radila do 2 nesto za posao, probudila me grmčjavina u 4,ustala u pola 8 slogirana i ceo dan u spidu. Na kraju je cerka imala javni cas i vratike smo se kuci u 21h.Sad se osecam kao da je sutra subota, toliko mi je intenzivan bio dan i cela nedelja. 
Hvala bogu skola je gotova pa mogu malo da odmorim od logistike sta im ostaviti za dorucak, sta za uzinu, ko kad ide, kad se vraca, kiga vodim, ko ce sam, ko sta ima od treninga,ko kad ima zubara itd.. 
Moji sutra nemaju skolu, imaju popodne neki vasar u dvoristu koji uvek imaju poslednji dan skole i to je to.. 
Odoh sad da spavam.. Zelim vam laku noc. 

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Dobro jutro! I kod nas je tmurno i kiša pada, hladnjikavo je.

Jutros oko 4 sata me probudila grmljavina, nikad u životu nisam videla onakvo sevanje, bukvalno neprestano. Očekivala sam da će biti neka katastrofa ali srećom prošlo je ok.

U 6 danas idemo na priredbu u školu, i kraaaaaaaj [sm=bravo.gif]






flamingos -> RE: Razgovori mama 06/21 (24.6.2022 6:23:24)

Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu.Žurka je od 8-10 h i kraj 5.razreda.Uživajte u raspustu.Odosmo danas u selo.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤




nata11 -> RE: Razgovori mama 06/21 (24.6.2022 8:39:38)

[sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif]

Ajte na jug kise ni u najavi.
Pravo leto. [sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 06/21 (24.6.2022 8:42:49)

Dobro jutro. Nema kise vise, al ima vrucine 😁. Ja danas trista nekih stvari za odraditi, a mrzi me 😁




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/21 (24.6.2022 9:27:58)

I ovde je sad lepo vreme.Greje sunce.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 06/21 (24.6.2022 13:28:10)

Dobar dan. Ne stizem da se javim. Milion nekih obaveza i plus tudje moram da zavrsavam.
Sad sam usla u kucu. Isla sam na priredbu cetvrtaka u selo. Bas je bilo emotivno. Dobila sam cvece. Provela sam sa njima cetiri godine. Bas su se potrudili roditelji. Uciteljica im je divna. Zvali su sve nas koji predadju i plus vozaca autobusa koji ih svako jutro vozi do skole i vraca. [sm=smiley27.gif]
I ja sam njima spremila pokloncice. Bas su se iznenadili.
Moja Sofi je imala juce priredbu. Sou sa njom. Dodelila joj je uciteljica pravu ulogu, ulogu mame. [sm=smiley36.gif]




Tiziana -> RE: Razgovori mama 06/21 (24.6.2022 20:56:37)

Drage zene, gotova je i ova paklena nedelja.Muz se vratio sa puta, doneo neka vina, sad cu da instaluram fenjercice na terasu, sipam vince i opustim se. 
Svi nesto vec sutra idu na more, Bgd ima da se isprazni u roku od 10 dana. 






flamingos -> RE: Razgovori mama 06/21 (25.6.2022 7:13:54)

Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh da nastavim gde sam stala sa sređivanjem kuće.Mojima da spremim bolonjeze sos i špagete.Večeras da usolim meso da sutra roštiljamo.Sinoć mi dolazila komšinica.Želim vam prijatan vikend.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/21 (26.6.2022 7:25:35)

Dobro jutro.Kako ste?Pijem kafu,pa kasnije da roštiljamo,pa mm da ode do grada.Stigle su Anđeline naočare i uzeo  ih je komšija,pa mm da ode po njih.Kasnije idemo kod komšinice.Juče je bililo nevreme.Evo sad greje sunce,pa se naoblači,pa opet sunce i tako u krug..Uživajte u nedelji.Pozdrav svima.❤




Milena18 -> RE: Razgovori mama 06/21 (26.6.2022 9:21:38)

Jutro!
Flam, uživajte u selu. 
Mi smo ovih dana bili baš aktivni, zato se nisam ni javljala. Juče smo M i ja išle na bazen, uživala je. A V mi noćas dobio povišenu temperaturu, evo i sad ima. 
Kako ste vi, mame? 




flamingos -> RE: Razgovori mama 06/21 (26.6.2022 10:42:37)

Hvala Milena.Super za bazen.Hajd da mališan bude dobro i da nema temperaturu.❤




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 06/21 (26.6.2022 13:56:31)

Dobar dan. Ja radim, pa kad zavrsim otici cemo malo do Ade. Sledeće nedelje necu imati ni jedno slobodno popodne 🙄. Treba i da prikupljam papire za posao i da im odnesem, pa ocekujem da cu uskoro početi sa novim poslom. 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>