|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/21
11.7.2022 8:54:52   
Milena18
Dobar dan! Samo da mahnem 😊 Nadam se da ste sve dobro. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 07/21
11.7.2022 8:55:54   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da napravim gibanicu,pustim mašinu da pere,sredim  kuću.Kasnije idemo kod kumova.Zahladnelo je,tmurno,kiša će.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 07/21
11.7.2022 11:54:13   
Duškić
Dobar dan. Sta radite mamite?
Ja popih drugu kafu pa malo odmaram.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 07/21
11.7.2022 12:03:05   
Bambino1
Zdravo mame. Ja na poslu, pijem kafu. Kod nas vetar neki duva bas, ali nije oblacno. Vasar je danas i sutra pa je bas guzva po gradu, i zatvoreni neki delovi ulica. Mozda odem posle posla da kupim nesto malisi. 🙂

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 07/21
11.7.2022 12:22:54   
flamingos
Bambino,lepo se provedite.Mi smo išli kada je bio vašar u našem gradu.Tačnije-dan pre vašara.Provozalo me dete na autićima na sudaranje za sve pare.🙄

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 07/21
11.7.2022 14:20:37   
dddaca
Kucam, kucam i pukne mi net. Ne mogu ponovo. Nadam se da ste svi dobro, nisam citala vec par nedelja sta ste pisale.Na moru smo. Nadam se da cemo se cesce druziti kad se vratimo

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 07/21
11.7.2022 16:20:31   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ne stižem da se javljam i ako mi je poceo odmor. Non stop sam u nekoj jurnjavi.Valjda cu se malo smiriti. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 07/21
11.7.2022 17:06:56   
vonavoj
Kako se leci hronicni umor?!Lepo nam je bilo na Zlatibiru,ali je bii aktivan odmor...20km smo presli peske,vreme idealno za set_nju.i 500km u putu.za 2 dana..Sad me ceka peglanje,ribanje kupatila. Plus posao,donela sam kuci,iako sam pala na nos na poslu. Ide pdv..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 07/21
11.7.2022 17:07:28   
flamingos
Daco,uživajte na moru.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 07/21
12.7.2022 8:56:18   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Daco, lepo se provedite.
Ja vec par dana smrckam. Od nocas bas zeza nos i oci. Uhvatilo i macu 😔

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 07/21
12.7.2022 9:00:40   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,hajd da budete dobro.Danas je praznik,tako da ću samo da završim u kuhinji šta imam.Osrale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 07/21
12.7.2022 12:02:26   
Sanjica26 RR
Dobar dan mame. Daco, lep provod. Nisi pisala gde ste na kraju otisli.Evo i mi upravo odosmo. Javljacu se. 
Ivana, brzo ozdravi. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 07/21
12.7.2022 12:22:12   
Bambino1
Daco uzivajte. Sanjice lepo se provedite. 😀

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 07/21
12.7.2022 13:11:47   
Sanjica26 RR
Kad se vratim dolazim u Obrenovac. Možemo da se vidimo. Ne znam koliko ostajemo nas tri. Mama ima operaciju, pa dok ne stane na noge bicu tamo. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 07/21
12.7.2022 18:02:11   
vonavoj
Sanjice,kad putujete?Ja sam odlucila da sledece godine ne idemo vikendom,kao svake godine,uvek su guzve..nego lepo od srede,prvo manja je guzva,drugo 2 dana radis,pa odmor,pa kad se vratis opet 3 dana radis pa vikend,hahaha..sa posla na more,sa mora na posao..Sad sam se zakacila sa zaovom,kaze da je u prosveti teze nego kod privatnika😂😂😂reko probaj privatno da radis. Zamisli ima godisnji od 5.7.do 15.8 i danas je morala da "svrati" na posao..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 07/21
13.7.2022 8:22:07   
nata11

IZVORNA PORUKA: vonavoj

2 dana radis,pa odmor,pa kad se vratis opet 3 dana radis pa vikend,hahaha..sa posla na more,sa mora na posao..



E ovo je pod 1, ne pod 2 user posted image user posted image

Nadam se da ste dobro mame.
Ja na poslu, odmor tek krajem avgusta. Dete opet T sa upalom grla, sreca pa majka ne radi i cuva je.

_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 07/21
13.7.2022 8:28:55   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Sanjice,kad putujete?Ja sam odlucila da sledece godine ne idemo vikendom,kao svake godine,uvek su guzve..nego lepo od srede,prvo manja je guzva,drugo 2 dana radis,pa odmor,pa kad se vratis opet 3 dana radis pa vikend,hahaha..sako posla na more,sa mora na posao..Sad sam se zakacila sa zaovom,kaze da je u prosveti teze nego kod privatnika😂😂😂reko probaj privatno da radis. Zamisli ima godisnji od 5.7.do 15.8 i danas je morala da "svrati" na posao..



Ona je stvarno hit kojoj nikad nije dovoljno odmora. Dobro jutro. Von, dok ja vidim poruku ti si mi vec pisala privatno. 😄

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 07/21
13.7.2022 8:36:20   
flamingos
Dobro jutro.Nato,hajd da budete dobro.Nadam se da su ostale mame dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 07/21
14.7.2022 13:42:53   
flamingos
Samo da vam mahnem.Nato,kako ste?Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 07/21
15.7.2022 13:07:54   
Sanjica26 RR
Dobar dan devojke. Slabo poset_e. Mi smo dobro. Uživamo za sve pare sto bi se reklo.Daco, jel ste jos na odmoru? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 07/21
15.7.2022 21:44:18   
flamingos
Dobro veče.Evo me.Samo da vam mahnem.❤
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 07/21
16.7.2022 9:07:55   
flamingos
Dobro jutro.Druga kafa po redu i kuvam mojima makarone.Sos sam sinoć napravila.Ivanka,uživajte.Mislim na vas.Ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 07/21
16.7.2022 19:45:08   
IvanaSK RR
Sta radite, devojke? Meni su tu svekar i svekrva ove nedelje, isli po lekarima, svekrva ce morati nesto oko ociju da operise. Sin mi nije upao drzavno za fizioterapeuta, falilo mu 0.15 za jednu skolu i 0.30 za drugu. Onda sam isla privatno da ga upisem.. I tako, veselo cele nedelje.. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 07/21
17.7.2022 10:21:21   
vonavoj
Nije valjda da nije upao nigde drzavno.Koliko li kosta privatna skola,ququ.Mi pijemo kafu na terasi,pa rucak,juce sam sredila kucu..pa se nadam da cu se napokon bucnuti u nas bazen..nisam uopste,bila san bolesna.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 07/21
17.7.2022 10:25:04   
flamingos
Dobar dan.Ivana,šta da radiš.Bitno da upiše i završi ono što voli da radi.Evo pečem pogaču i spremam ručak,pa da se pakujem za grad.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here