RE: Razgovori mama 07/21 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/21 (19.7.2022 10:52:16)


IZVORNA PORUKA: dddaca


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Moja Sofi se zabrinula sto nisam ovde ucila. 😁 Blesavo dete. 


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
hahaha, naviklo dete da mama uci



Napravila tužnu facu. Pita se kako cu da položim ispit. 🤣 Jao živote i njih sam opteretila sa svojom skolom. 




Bambino1 -> RE: Razgovori mama 07/21 (19.7.2022 12:05:46)

Jao Sanjice, kako su decica brizna. Imala sam situaciju na poslu, seckam nesto makazama a jedan malisa dodje onako zabrinut i kaze mi "Jeco, pazi da se ne poseces" 😀Flam iskoristite onda lepo to vreme, i uzivajte. 🙂Daco ima 2 god i 2 meseca. 




dddaca -> RE: Razgovori mama 07/21 (19.7.2022 13:13:06)

Super Bambino. Dovoljno velik da shvati gde sta treba da se radi. Tako smo i mi skinule pelenu, sa 2 i po godine, cekale leto i da bude dovoljno velika da ukapira.
Sanjice uzivaj i ne misli na ucenje




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/21 (20.7.2022 8:40:03)

Dobro jutro. Kako ste? Mi cekamo da se deca obuku, pa da ih vodimo u pekaru na dorucak. Jutros sam poranila i set_ala sam pored mora. Jos koji dan i idemo nazad. 




flamingos -> RE: Razgovori mama 07/21 (20.7.2022 8:53:29)

Dobro jutro.Samo da vam se javim i odoh da završavam šra imam.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/21 (20.7.2022 9:24:01)

Dobro jutro. Sanjice, uživajte.
Ja idem da završim pakovanje, sin sutra putuje na Super raspust. I jos trista stvari treba da odradim danas 😬





Tiziana -> RE: Razgovori mama 07/21 (20.7.2022 21:30:11)

Cao devojke.Krecu paklene vrucine, nece moci da se zivi! Ivana, moja cerka je danas otisla na Moj super raspust🙂Sin organizuje drugare sutra da dodju, budu tu ceo dan i prespavaju. Osecam cice igrice ceo dan i noc🤪
Ja na poslu trista nekih sekiracija, ali ne mogu da se nerviram, stvarno. Sipala sam sad sebi picence i kuiuram na terasi.
Sanjice uzivajte. Zavidim vam. Ne mogu da docekam odmor. 




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/21 (21.7.2022 9:42:49)

Dobro jutro. Ja sam ispratila sina. Tizi, moj sin je na Kopaonik otisao. Ide ih dosta iz njegovog odeljenja,a i cela njegova banda 🙄. Verujem da ce biti nezaboravno, i njima i nastavnici. 




flamingos -> RE: Razgovori mama 07/21 (21.7.2022 10:53:53)

Dobar dan.Nije bilo struje do sad.I smederevca sam ložila da spremam doručak,ručak.Super Ivana,uživaće.Ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.Odoh da pravim neki sendvič sladoled.❤




flamingos -> RE: Razgovori mama 07/21 (22.7.2022 8:19:39)

Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh da spremam doručak,ručak,peglam itd.Kasnije da dođe komšinica da me ofarba.Mm ode do grada da poplaća račune za struju i ostalo.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/21 (22.7.2022 8:59:48)

Dobro jutro. Ja danas treba da radim a tako mi se ne ide po ovoj vrućini. Juce sam i dobila pa sam sva nikakva. 




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/21 (22.7.2022 9:46:44)

Dobro jutro. Mi smo krenuli nazad. Ali idemo u Sofiju zbog Sofije. Sad smo u jednom divnom gradicu u Bugarskoj. Bože kako je sladak gradic. Čisto, sređeno. 




nata11 -> RE: Razgovori mama 07/21 (22.7.2022 13:04:48)

Cao mame. Evo nekako mrdamo. Klasik na poslu, dete je kuci ne radi vrtic i tako. Umoris se pa onda sa detetom uvece u park i u krug.




Duškić -> RE: Razgovori mama 07/21 (22.7.2022 22:51:09)

I mi kasno dosli iz parka. Sad mi se ne spava, deca istusirana i da se spava. Pozdrav mame




flamingos -> RE: Razgovori mama 07/21 (23.7.2022 7:27:35)

Dobro jutro.Pijem kafu,pa danas da odemo do Srebrnog jezera.Posle toga na ručak.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤




dddaca -> RE: Razgovori mama 07/21 (23.7.2022 8:03:18)

Dobro jutro. Subota, a ja poranila. Mislila sam da idemo danas na bazen, ali pretpostavljam da ce biti velika guzva. Tako da cemo ipak ostati kod kuce. Samo nemma ideju sta cu za rucak, a da ne grejem previse kucu.
Mame, kako ste vi?
Flam, pokusavam da zamislim kako ti je bilo pored smederevca pre neki dan




flamingos -> RE: Razgovori mama 07/21 (23.7.2022 8:10:30)

Daco,nemam ja tih problema sa vrućinom.Ne volim zimu.Tako da mi ni smederevac ništa ne može.🙄Moj predlog za ručak-belo meso iseckaj sitnije i kratko proprži,pa izvadi iz tiganja.Na istoj masnoći uprži crni luk,paradajz,papriku(i šta još volite od povrća),začini,vrati meso i ukrčkaj par minuta i eto.Dodaj sir uz to i spremno na brzaka.




Tiziana -> RE: Razgovori mama 07/21 (23.7.2022 12:27:19)

Cao devojke, danas pakao od vrucine.
Nas je jutros oborila vrucine, em smo se uspavali, em smo ustali oteceni. Flam, ja pravim to isto, jedino sto sve iseckam i stavim u onu zip lok kesu, nalijem ulje, malo sirceta, zacinim i dobro protresem, stavim u frizider na par sati i posle samo bacim na tiganj. Ali za danas sam kupila polugotovu lazanju, stavicu je kratko da se ispece i to im je sto im je. Nama zensko dete u Lepenskom Viru, provodi se kao nikad u zivotu, ne javlja nam se, nema vremena🤣Muskom detetu su bila 2 druga tu 2 dana, danas samuje. Mi sad nesto poradili po kuci, pijemo kafu na terasi, da prostrem ves pa bunker kad naidje sunce i Netflix. Danas je takav neki dan.. 






Ana RR -> RE: Razgovori mama 07/21 (23.7.2022 13:58:54)

Dobar dan :) Mi smo jutros rano ustali, išli prvo do TC Banjica da kupimo žice za gitaru (Marku pukla jdna žica) pa na terazije na čas gitare. Dok je M bio na času nas dvoje smo kulirali u Moskvi. Već u 9 jutros je bilo pakleno. Dok smo se dovukli kući, svrati na pijac pa u apoteku pa u pekaru po hleb, sto puta stani, parkiraj, izađi... stigli kući kao kuvane noge.

Marko tražio odmah da ruča pa sam njemu na brzaka ubacila u rernu krompiriće i filete ribe. Mi ćemo paelju kasnije, predveče. Mm i ja danima jedemo raznorazne kombinacije obrok salata, to nam je extra kada je vrućina. Imam toliko posla po kući a mm u garaži, a evo ne mili nam se, izležavamo se.




dddaca -> RE: Razgovori mama 07/21 (23.7.2022 15:26:36)

Na kraju sam napravila pljeskavice sa blitvom, dodala pire krompir i kukuruz secerac. I imala supu u frizideru, samo je zakuvala.
Isla pre toga do prodavnice da kupim sta treba i prokuvala. U kuci nije strasno, klima radi, ali napolju je bas toplo.




flamingos -> RE: Razgovori mama 07/21 (23.7.2022 15:42:45)

Tizi,može i tako.Daco,eto,smislila si ručak.Mi ručasmo u restoranu.Lepo se provedosmo na Srebrnom jezeru.I dobro je što ranije odosmo i vratismo se.Baš je pakleno.Sad mašina pere,a mi kuliramo.Fino je u kući.Nije toplo.




Milena18 -> RE: Razgovori mama 07/21 (23.7.2022 22:02:11)

Dobro veče, mame! 
Nisam se javljala par dana, nešto nisam stizala. Mi ovih dana izlazimo samo prepodne i uveče oko 8, ne računajući dvorište u kom nam je hladovina od podneva. Deci smo napunili bazene, pa uživaju. U ponedeljak idemo u Vrnjačku Banju na par dana, valjda je tamo malo prijatnije. 
Pozdravljam vas, nadam se da ste sve dobro. 






flamingos -> RE: Razgovori mama 07/21 (24.7.2022 9:02:58)

Dobro jutro.Dolazili nam kumovi da se još jednom vidimo,pa se danas vraćaju za Beč.Mi ćemo kasnije da odemo do komšinice kad sve završim.Milena,uživajte.Ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤




Bambino1 -> RE: Razgovori mama 07/21 (24.7.2022 9:13:32)

Zdravo mame. Milena lepo se provedite. Bas je vruce. Malo smo se uspavali pa sad tek spremam dorucak, odmah cu i rucak da ne ukkjucujem sporet opet po vrucini. 🙂




dddaca -> RE: Razgovori mama 07/21 (24.7.2022 11:26:37)

Dobar dan!
I mi se jutros uspavali. U 9 sati me budi dete, a ja je teram jos da spava. Imala sam osecaj kao da je 6. Posle rucka planirali da idemo u bioskop. Sad cu da istrcim da kupim neku pecenu ribu, ne mogu nista da spremam. I treba da kupim neke poklone za rodjendane sledece nedelje.
Milena, bice vam super u banji. Svaka promena prija. Ti si bese pisala da cete ove godine imati malo drugacije letovanje?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>