|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pekač za hleb i recepti
13.8.2016 19:31:12   
Torbica
Dijo koji je to program 14? Moja pekarica ima 12 programa. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Pekač za hleb i recepti
13.8.2016 22:38:19   
dijana1*
Torbice ja sam kupila ovu pekaricu. http://www.tehnomanija.rs/pekara/moulinex-pekara-ow-6101.html
Samo ju u Banja Luci mbogo jeftinija, platila sam je 135 eura.
Mish Mash sada sam pekla na srednjoj jacini i korica je malo tvrdja bila a u sredini taman kako treba. Ako pecem na light opciji da li ce se samo kora manje zapeci ili ce i unutra sporije da se zapece?
Sada sam stavila
300 g jecmenog b
100 g heljdinog b
100 g razenog b
500 ml vodesike
2 supene kasike semenki suncokreta
2 supene kasike susama
2 supene kasike ulja
1 pzp
1 kk soli

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Pekač za hleb i recepti
13.8.2016 23:56:27   
Torbica
Hvala ti, proucicu! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Pekač za hleb i recepti
14.8.2016 0:00:49   
Mariya
user posted image
Evo ga moj hleb iz rerne. Izgleda savršeno i svaki put je sve bolji!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Pekač za hleb i recepti
14.8.2016 0:24:09   
MishMash
Jao Mariyauser posted image Fantasticno izgleda, tacno mogu da se zamislim kako klopamuser posted image

Dijana, u mojim eksperimentima se pokazalo da ima uticaja samo na koricu. Bude tanja, a posto hleb ostavim u pekacu jos deset_ak minuta nakon zavrset_ka, lepo se potpari i bude mekana.

Hvala za recepte devojke, jedva cekam da ih isprobamuser posted image

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Pekač za hleb i recepti
14.8.2016 0:33:51   
dijana1*
Torbice imam program za integralni hleb i tu mi nije uspeo hleb sa pzp a na programu za kolace je isapo extra. Imas li upustvo od pekarice da pogledas.
Marya savrseno izgledauser posted image
MM sutra pecem tako i javljam kako je ispalo.
Jedva cekam da pravim kiflice, dzemove, pice user posted image , stvarno je super stvarcicauser posted image

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 14.8.2016 0:35:33 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Pekač za hleb i recepti
16.8.2016 9:10:18   
Torbica
Dijo, srce si! Imam "Cake" program, probacu pa javim. I ja pravim hlono hlepcice zbog mm, ali klasicno. U pekarici mi je bio zdudan. Hvala ti!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Pekač za hleb i recepti
16.8.2016 9:57:50   
wivern
Ja se i dalje neckam oko pekaca, kako sam krenula kupicu ga kad odem u penziju

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Pekač za hleb i recepti
24.2.2017 14:07:40   
mali_mis
Ja zelim vec duze vreme da kupim pekac, ali uvek iskrsne nesto drugo user posted image Ove godine ga moram nabaviti.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Pekač za hleb i recepti
24.2.2017 14:09:11   
emicaa
Moja zaova ga je kupila,desetak puta iskoristila i sad joj u podrumu skuplja prasinu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Pekač za hleb i recepti
24.6.2017 21:42:01   
mali_mis
Imam user posted image Kupila mi je mama za rodjus.
Nego, od kako "Sara" (kod mene vecina aparata ima ime user posted image ) pravi hleb, nismo uopste kupovale isti, a i meni vise odgovara, vise nisam naduta ko zaba. Isprobala sam i jogurt, odlican je. I naravno dzemove raznih vrsta. Samo ovo dvoje mojih slatkoholicara, smaze dzem ocas posla.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Pekač za hleb i recepti
29.6.2017 17:45:44   
Mariya
Ja sve manje pečem jer nemam vremena, pa je ulogu pekara preuzeo mmuser posted image
I mogu da vam kažem da pravi odlične hlebove. Mi ih sve pravimo sa kvascem, ne dopadaju nam se oni sa pzp.
Mišu, sigurno je bolje, tvoj kućni hleb bar nema te silne aditive kao kupovni, verujem da organizam odmah drugačije i vari.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Pekač za hleb i recepti
29.6.2017 17:50:03   
Sanjica26 RR
maryia i mi ne stavljamo prasak za pecivo. Mi se smenjujemo sa ubacivanjem sastojaka. Ali mm uvek kaze da meni uvek bolje ispadne.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Pekač za hleb i recepti
29.6.2017 19:22:13   
mali_mis
Mariya, oporavio mi se stomak od hleba user posted image
U pocetku sam isprobavala sve sto moze, sad sam vec na varijanti integralni ili brzi.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Pekač za hleb i recepti
29.6.2017 19:27:49   
Sanjalicaaa
Žene, koje marke su vam pekarice? Moja je Gorenje.
Dajte neki recept. Meni nešto ne uspevaju pa sam batalila da pečem. Ne znam gde grešimuser posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Pekač za hleb i recepti
29.6.2017 19:32:37   
mali_mis
Moja je isto Gorenje bm900, ona crna sa 15 programa. Ja recopise koristim iz one knjizice, desavalo se da nece da naraste, ili je bilo do kvasca ili do brasna. Kvasac mi je C, a brasno obicno stari mlinar ili danubius.
Kad uzmem neko drugo brasno ili kvasac, redovno debakl, napravi mi se bunar zelja na vrhu hleba user posted image

< Poruku je uredio mali_mis -- 29.6.2017 19:33:38 >

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Pekač za hleb i recepti
29.6.2017 19:33:44   
Sanjica26 RR
Sanjalice imas knjigu recepta.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Pekač za hleb i recepti
29.6.2017 19:39:10   
Sanjalicaaa
Imam, ali nikako da mi ispadne.
Koje su vam omiljene kombinacije brašna?
Jedino mi integralni hleb bude onako fin.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Pekač za hleb i recepti
29.6.2017 19:48:38   
mali_mis
Uglavnom idem pola crno pola belo. Kad ides samo crno, bez belog, obicno bude gusce strukture i manji.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Pekač za hleb i recepti
27.5.2018 10:30:40   
nata11

IZVORNA PORUKA: dijana1*

Torbice ja sam kupila ovu pekaricu. http://www.tehnomanija.rs/pekara/moulinex-pekara-ow-6101.html
Samo ju u Banja Luci mbogo jeftinija, platila sam je 135 eura.
Mish Mash sada sam pekla na srednjoj jacini i korica je malo tvrdja bila a u sredini taman kako treba. Ako pecem na light opciji da li ce se samo kora manje zapeci ili ce i unutra sporije da se zapece?
Sada sam stavila
300 g jecmenog b
100 g heljdinog b
100 g razenog b
500 ml vodesike
2 supene kasike semenki suncokreta
2 supene kasike susama
2 supene kasike ulja
1 pzp
1 kk soli


Sta je vodasika?

Ja dobila juce novu pekaru i hleb je bio kao kamen, da ubijes coveka. Posle sam skapirala da je mm kupio najvecu pekaru koja postoji ( za hleb od 1,5 kg) a ja stavila jedva 400 gr brasna.

Da li neko ima recept za banana hleb iz pekare?


_____________________________





(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Pekač za hleb i recepti
27.5.2018 13:16:23   
Ana RR
Nato, ja bih rekla da je obična voda, možda je greška u kucanju.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Pekač za hleb i recepti
27.5.2018 13:18:02   
Ana RR
Ako praviš sa integralnim brašnima tj od žitarica, ona traže više vode. Nemam pekaricu ali znam kada mesim. Testo mora biti lepljivo inače će biti jako suvo i tvrdo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Pekač za hleb i recepti
27.5.2018 13:31:52   
Sanjica26 RR
Da, da voda ide. Greska je u kucanju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Pekač za hleb i recepti
28.5.2018 11:58:20   
nata11
Drugi hleb izaso neispecen user posted image E dok ja predjem sve program utrosicu 2 dzaka brasna.

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Pekač za hleb i recepti
28.5.2018 13:43:14   
emicaa
Nato treci put mora usjeti user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ružice sa sirom
Ringerajin kuvar: minnica
Rižoto sa blitvom
Ringerajin kuvar: 17 joka



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here