|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/21
27.8.2022 9:26:03   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam juce u pauzama, sredila deciju sobu, pripremila im sveske, stavila svakoj na njen sto. Samo jos Sofi da ispise neke detalje.Sad sam kod frizerke na feniranju, pa da se vrnem kuci. Ludimo zbog frižidera. Jos nas nije zvao majstor za popravku. Morace mm danas opet da ga zove. Na kraju cemo morati da kupimo frižider. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Razgovori mama 08/21
27.8.2022 13:04:25   
flamingos
Šta radite?Evo izađih iz kuhinje.Sad da pustim mašinu da pere.Prelep je dan.Uživajte.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Razgovori mama 08/21
27.8.2022 14:52:19   
dddaca
Sanjice jos niste resili problem sa friziderom? Pa to bas dugo traje. Mogu samo da zamislim kako se snalazite bez frizidera.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Razgovori mama 08/21
27.8.2022 20:57:16   
Milena18
Dobro veče, mame!
Nisam se javljala ovih dana, nisam stizala. V i dalje zeza sa spavanjem. Prošle noći je bio budan od 1:30 do 5, savršeno raspoložen 🙄
Moji sledeće nedelje oboje kreću, M u predškolsko, a on na prilagođavanje. Ona jedva čeka, nedostajali su joj drugari tokom leta.
Pozdravljam vas sve 😊 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Razgovori mama 08/21
27.8.2022 21:57:43   
flamingos
Milena,hajd da mališan lepo spava noćas,a i ti da odmoriš.Ljubi dečicu.I dalje nemamo internet.Do ponoći imam na svom telefonu,a za dalje videću.Pozdrav svima.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Razgovori mama 08/21
27.8.2022 23:01:19   
dddaca
Milena, sredice se to kad krene u vrtic. Tamo ce biti aktivan, pa ce valjda nocu spavati.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Razgovori mama 08/21
28.8.2022 8:15:22   
flamingos
Dobro jutro.Milena,kako je protekla noć?Pijem kafu,pa danas samo oko doručka,ručka.Praznik je.Uživajte u nedelji.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Razgovori mama 08/21
28.8.2022 9:51:41   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Vec je nedelja 😁. Zvali su nas iz srednje. U petak imamo roditeljski. Ja se nadam da ce nam srednja biti malo psihicki laksa. Videcemo na polugodistu 🤣. Leto je proletelo bas brzo. Krece haos polako. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Razgovori mama 08/21
28.8.2022 10:54:36   
flamingos
Da Ivana.Baš je brzo prošao raspust.Evo ja gledam još koje šta da pakujem za grad,pa me uhvatila neka tuga...Ali,proćiće...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Razgovori mama 08/21
28.8.2022 13:55:56   
dddaca
Bas jutros pomislih kako je brzo proleteo raspust. Za par dana pocinje skola, a imala sam osecaj da ima jos dosta. Ivana, ne znam sta da ti kazem, ali ne znam koliko ce biti psihicki lakse kad se ukrste nove obaveze i lude godine. Kod nas krece ocenjivanje, bice veselo

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Razgovori mama 08/21
28.8.2022 14:29:11   
flamingos
Daco,ne brini za ocene.Polako,mora da se radi,uči i biće sve kako treba.A  nas očekuje fizika.Ali,samo da su živa i zdrava dečica,ostalo kako ko može i koliko se ko trudi.Nisu sva deca ista.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Razgovori mama 08/21
28.8.2022 14:32:53   
IvanaSK RR
Pa, ako bude teza situacija nego u zadnjih godinu dana, upisacu ga u skolu za kuvara i bice mi super 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Razgovori mama 08/21
28.8.2022 15:13:12   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Pa, ako bude teza situacija nego u zadnjih godinu dana, upisacu ga u skolu za kuvara i bice mi super 😁
Šta fali.Bilo šta da završi,odnosno,ono što voli.Neka je živ i zdrav.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Razgovori mama 08/21
28.8.2022 16:10:25   
dddaca

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Pa, ako bude teza situacija nego u zadnjih godinu dana, upisacu ga u skolu za kuvara i bice mi super 😁


Mislis, nesces morati da kuvas? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Razgovori mama 08/21
28.8.2022 18:17:17   
IvanaSK RR
Upravo to, spojicu lepo i korisno.
Flamingos, ne mislim da ista fali kuvarima, to je super ko voli. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Razgovori mama 08/21
28.8.2022 18:36:28   
dddaca
Pa pazi, ako on to voli sto da ne. U suprotnom drzi se ti kuhinje (to nam je sto nam je, volele mi da kuvamo ili ne), a on nek zavrsava sta voli. Da mu ne budes ti posle kriva celog zivota zbog izbora skole

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Razgovori mama 08/21
28.8.2022 18:36:58   
flamingos
Ivana,ja mislim da je to super za onog ko voli time da se bavi.A što reče Daca nećeš morati da kuvaš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Razgovori mama 08/21
28.8.2022 23:50:00   
dddaca
Von, sad te videh na drugoj temi, pa da pitam kako ste? Da li je prosla temperatura?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Razgovori mama 08/21
29.8.2022 8:35:50   
dddaca
Dobro jutro! Nocas sevalo, nisam cula da pada kisa, ali sad vidim i da je mokro napolju. Eto, znala sam da ne treeba da perem prozore, a ja zapela hocu pa hocu user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Razgovori mama 08/21
29.8.2022 8:40:51   
flamingos
Dobro jutro.Ovde grmi,pada kiša,užas.Da popijem kafu,pa da završavam šta imam u kuhinji,pa da još koje šta pakujem za grad.Prolaze dani baš brzo.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Razgovori mama 08/21
29.8.2022 8:44:58   
dddaca
Meni radi masina, nadam se da kisa nece opet i sto je nocas padala, padala je

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Razgovori mama 08/21
29.8.2022 9:05:32   
flamingos
Ovde je padala čitave noći,a i sada,ne prestaje.Što ne volim kišu i  ovakvo sumorno vreme.Ali,dobro.Biće još lepih dana.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Razgovori mama 08/21
29.8.2022 9:40:54   
dddaca
Bice, mada za ovu nedelju najavljuju ovako promenjivo vreme

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Razgovori mama 08/21
29.8.2022 10:28:15   
flamingos
Evo prestade kiša.Ode dete napolje.Možda reše i da otklone kvar,pa da dođe internet.Od petka nema ni kablovske,a ni interneta.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Razgovori mama 08/21
29.8.2022 12:18:47   
Milena18
Dobar dan!
Flam, hvala što pitaš, i dalje ne spavamo 😁
Išli smo danas da se dogovorimo sa vaspitačicama, od sledećeg ponedeljka ćemo na prilagođavanje. M će verovatno sutra krenuti, ide joj se. 
Kako ste, mame? Kako provodite dan? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here