|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/21
8.8.2022 15:26:26   
IvanaSK RR
Flamingos, mene je nocas i budio bol u kicmi. A glavobolja izgleda da krece. Jos sam sad imala očni pregled i ostavila naocare da mi stave nova stakla. I idem da radim 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 08/21
8.8.2022 15:42:46   
flamingos
Ivana,i mene baš steglo.Donela mi sestra neki lek,pa da popijem.Popustiće valjda.Glava me ne boli.Sad sedoh.Hajd da budeš dobro.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 08/21
8.8.2022 16:34:26   
IvanaSK RR
Hvala, hvala 😊 nije strasno glava, nadam se da ni nece biti. Al cu sad kicmu dokrajciti na poslu 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 08/21
9.8.2022 8:14:14   
flamingos
Dobro jutro.Kako si Ivana?Ostale mame?Ja onako.Još me zafrkava kična.Vreme je užasno,tmurno.Da popijem kafu,pa da spremam doručak,ručak itd.Kasnije vas služim tortom i pićem.Valja da se počastimo za naših 29 godina braka.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 08/21
9.8.2022 12:01:17   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam danas malo duže spavala. Uhvatilo me neko spavanje. Doruckovala sam i vratila sam se u krevet.Nadam se da ste bolje spavale od prethodnih dana. Odoh, startujem sa ucenjem. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 08/21
9.8.2022 13:13:57   
Didy
Meni deca kod mame od subote, neće kući. 🤣🤣🤣 #nemajka

Idem do grada da obavi neke zaostale repove, pa da nekako decu dovučem kući ako pristanu. 


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 08/21
10.8.2022 8:11:22   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da zamesim za mini pice,pustim mašinu da pere itd.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 08/21
10.8.2022 11:44:03   
IvanaSK RR
Dobar dan. Da vam samo mahnem sa posla.
Flamingos, srecna godisnjica! 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 08/21
10.8.2022 12:07:29   
flamingos
Hvala Ivana.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 08/21
10.8.2022 12:09:58   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Didy

Hvala na čestitkama! 

Daco, kako kaže Skarlet O''Hara iz "Prohujalo s vihorom" - Misliću o tome sutra! Primeni za spremanje kuće!


Primenjujem ja to cesto user posted image ali nisam mogla da odlozim. Imali smo goste juce, pa sam morala malo da se prihvatim krpe i usisivaca.
Flam, srecna godisnjica sa zakasnjenjem!
I ja poslala dete kod mojih. ode ujutro, uzmem je uvece. Lepo joj je kod njih, moze i u dvoristu da se igra, ima neke drugare iz ulice pa voze bicikl. U svakom slucaju zanimljivije nego u stanu

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 08/21
10.8.2022 12:13:47   
flamingos
Hvala Daco.Neka uživa dete u dvorištu.I mi koristimo još ovo malo vremena do početka školske godine,pa se selimo u grad.Brzo prolaze dani.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 08/21
10.8.2022 15:02:06   
Bambino1
Flam srecna godisnjica. 🙂 Evo i ja sredila kucu, oprala ves, sad da se osusi da odmah i ispeglam. 🙂 Danas je bas prijatno vreme, nije prevruce ali nema ni vetra kao juce. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 08/21
10.8.2022 15:50:53   
Milena18
Dobar dan, mame! Kako ste? 
Ne stižem nešto ovih dana ništa. Kako li ću tek kad počnem da radim 🙄 Moraću neke ozbiljne promene u organizaciji i prioritetima da napravim. 
Flam, srećna godišnjica ❤️
Ja danas vodim M na sistematski. Od septembra je predškolac 😊

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 08/21
10.8.2022 18:21:38   
flamingos
Hvala Milena.Divno,mali predškolac.Ljubi je puno.Mi smo napolju.Prijatno je vreme.Duva vetar.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 08/21
11.8.2022 8:04:39   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa kasnije idemo na Srebrno jezero.Pri povratku idemo na ručak.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 08/21
11.8.2022 9:55:23   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Slabo sam spavala. I jutros su me komsijski psi probudili zbog postara. I sad je tisina, ali ja ne mogu da spavam.
Imam upalu misica od treniranja. 😄 Danas imam opet.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 08/21
11.8.2022 15:01:54   
Didy
Ja sam vredna od jutros. Prvo sam peglala rano ujutro, ipa usisala kuću, obrisala podove, idem još kupatila da oribam, u međuvremenu perem već 3. mašinu veša i još 1 sam planirala... Sutra bih da vodim decu u Novi Sad da kupimo školski pribor i malo da se prošvrćkamo, a u subotu mi dolazi drugarica i Sofija ima državno takmičenje iz kajaka, pa da obavim sve što mogu danas.Pozdravljam vas sve! 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 08/21
12.8.2022 9:39:55   
flamingos
Dobar dan.Samo da vam se javim i odoh da pravim kolače svekrvi da ponese za Italiju.U nedelju odlazi.Zamesila sam za picu da napravim mojima.Ja postim.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 08/21
12.8.2022 10:00:53   
Didy
Dobro jutro!

Čekam decu da dođu s treninga i da se istuširaju, pa idemo za NS. Bliži se septembar, treba pripremiti polako školski pribor, a i odeću i obuću, izrasli su iz svega. 🙄

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 08/21
12.8.2022 10:01:38   
IvanaSK RR
Dobar dan. Ja raduckam. Mene hvata muka od početka školske godine 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 08/21
12.8.2022 10:13:15   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam sa knjigom. Moje jos spavaju. Jos sledecu nedelju cu da ih pustim da spavaju koliko hoce, a posle moramo pred školu da se prilagođavamo ranijem leganju.
Uživajte, lepo je vreme. Ja imam rucak tako da ne mrdam nigde. Veceras trening. I tako 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 08/21
12.8.2022 10:28:36   
Didy
Meni je tako drago što moji imaju treninge u 9h, pa moraju da ustanu u 8h, a samim tim i da legnu pre ponoći. Jako me nervira kad se razvlače pola dana u krevetu, uz mobilni, naravno. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 08/21
12.8.2022 13:18:58   
IvanaSK RR
Ja sina teram u 23h na spavanje i kad mu je trening sutradan posle 12h. A nekad mu bude trening rano ujutru pa ustaje i u pet, sest pa zna da mu je san potreban. Smara me tenzija oko same skole. Mozak mi je mnogo odmorniji tokom raspusta 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 08/21
13.8.2022 7:51:22   
dddaca
Dobro jutro! Nocas sam bas lose spavala. Dete nesto sanjalo, pa se probudila i nikako da zaspi. Bas smo se dugo prevrtale po krevetu i na kraju smo ustale u pola sedam. Sad da joj dam dorucak pa da vidim sta cemo. Ako se ja pitam vracamo se u krevet user posted image
Kod nas pripreme za skolu jos nisu pocele, pustila sam je da uziva u raspustu. Ima vremena, ucice cele godine. Jedino sto je mozda trebalo je da malo vise cita, a malo manje gleda tablet. Ovih dana moramo da pocnemo da obnavljamo gradivo iz prvog razreda, imace test na pocetku, pa da se malo podsetimo.
Sto se spavanja tice i to je skroz poremetila. Juce ustala u pola 11, obicno spava do pola 10-10. Bice veselo kad podje u skolu. Moracemo da pocnemo ranije u krevet, a vec je vidim kako negoduje.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 08/21
13.8.2022 7:52:38   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa kasnije da roštiljamo.Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here