RE: Razgovori mama 08/21 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


dddaca -> RE: Razgovori mama 08/21 (15.8.2022 8:02:03)

E tako i mi Queen, usput proveravamo neke stvari, sabiramo, oduzimamo. Ali to moze sad u nizim razredima. Kad gradivo postane obimnije i kad bude starija mislim da cemo morati da menjamo navike.
U svakom slucaju, lepo je da dete ima radne navike, da voli da cita. Ja kod svoje vidim odredjenu dozu odgovornosti tokom skolske godine, ali tokom raspusta je totalno nezainteresovana. Kako za ucenje, tako i za citanje. Videcemo kako cemo danas da prodjemo. Najavila sam joj juce da pocinjemo sa obnavljanjem od danas. Hoce prvo matematiku, tu sve zna i najlaksa joj je, kaze.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 08/21 (15.8.2022 8:43:35)

Dobro jutro. Moje jos spavaju.Ja sam pojela jednu vocku i sedam da radim. Ivana, vikend prođe bas brzo. 
Veceras cu sa decom i mm do Ramske tvrdjave. Ima koncert Amire Medunjanin. Ne znam da li je neko nju slusao. Znam da je voli gagana. 




flamingos -> RE: Razgovori mama 08/21 (15.8.2022 14:28:11)

Dobar dan.Samo da vam mahnem i odoh.U gužvi sam.Pozdrav svima.❤




Milena18 -> RE: Razgovori mama 08/21 (15.8.2022 21:38:59)

Dobro veče!
Sanjice, ja sam bila na njenom koncertu pre 5-6 godina. Lepo je bilo. Ne slušam je nešto aktivno, ali dopala mi se. 
Mene mali ovih dana uništi sa nespavanjem. Videh danas da mu se bele gornje dvojke kroz desni, verovatno je zbog toga, tj. nadam se da je zbog toga i da će se malo unormaliti kad mu izbiju. 
M je ovih dana išla kod babe skoro svaki dan, pravi tati društvo dok kreči. Kaže da će sutra ostati kod kuće jer joj treba mama 😊




QueenJ -> RE: Razgovori mama 08/21 (16.8.2022 7:21:51)

Zdravo i od mene! Mi se još nismo uselili, nadam se da sutra konačno završavaju... Već sam prilično istrošena i nervozna. Bliži se početak škole, nisam spremna, treba i sobu sređivati, nabavljati stvari za bebu. Sanjice, nadam se da si uživala i za mene, Amiru obožavam da slušam u nekim momentima života, tako mi legne. 




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 08/21 (16.8.2022 8:24:05)

Dobro jutro.Queen, uživala sam. Žena je stvarno božanstvena. Bas sam sinoc slala nasoj gagani snimak, jer ona bas voli da je slusa. Meni se jos spava, ali moram na radne zadatke. 🙄




Bambino1 -> RE: Razgovori mama 08/21 (16.8.2022 9:30:43)

Zdravo mame. Mi smo malo na odmoru, ali je vreme bas nikakvo, juce smo se samo bucnuli, sutra se vracamo nazad. Ali smo se svakako odmorili. Kako ste vi? 🙂 Moje dete se ne sprema za pocetak skolske godine, jos je mali, ali se ja pripremam za novu grupu. 🙂




flamingos -> RE: Razgovori mama 08/21 (16.8.2022 12:20:54)

Dobar dan.Evo i mene.Završih sa čišćenjem.Spremila sam doručak,ručak i sad da vam se javim i odoh da meljem paradajz.Kasnije idemo kod komšinice.Bambino,uživajte.Pozdrav svima.❤




QueenJ -> RE: Razgovori mama 08/21 (17.8.2022 9:26:04)

Zdravo i ovde od mene! Čekam molera da popravi zidove posle ravnajućeg sloja i svih planiranih i neplaniraih intervencija. Onda se može polako krenuti sa čišćenjem i vraćanjem stvari... Baš sam srećna. Biće nam mnogo lepše, toplije i udobnije.




flamingos -> RE: Razgovori mama 08/21 (17.8.2022 10:03:00)

Dobar dan.Evo i mene.Završavam šta imam u kuhinji,pa polako da pakujem jedno po jedno za grad.Mm sutra ide do grada koje šta da završi,pa da odnese u stan.Brzo prolaze dani.Užuvajte u lepom vremenu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/21 (18.8.2022 6:42:03)

Dobro jutro. Sta radite? 




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 08/21 (18.8.2022 13:55:58)

Ivana, kako je na poslu?Ja cituckam. Cekamo da dodje mm sa posla i da rucamo. Napolju je vec toplo. Ostali, kako ste? 




flamingos -> RE: Razgovori mama 08/21 (18.8.2022 14:31:39)

Dobar dan.Ivana,svašta radim.Rasklanjale smo Anđela i ja dve sobe na prvom spratu.Planiramo da ih u proleće radimo(laminat,nameštaj nov itd).Krajem septembra u trpezariji da lepimo pločice i kupimo nov sto,stolice i ostalo.Kasnije i kupatilo da renoviramo.Dok oko ručka.Planiram i američke krofnice da pravim.Kako ste vi?Pretoplo je danas.Pozdrav svima.❤




dddaca -> RE: Razgovori mama 08/21 (18.8.2022 17:48:58)

Ne znam za vas, ali ja danas tako lose podnosim ovu vrucinu. Imala sam neke obaveze napolju, dva puta izlazila i jedva disem. Mozda veceras odemo da kupimo sveske i skolski pribor.
Da li znate sta koriste u drugom razredu za bojenje? Tempere, vodene boje? Prosle godine su samo bojice, kupicu joj i sad to i flomastere, ali ne znam za tempere. A htela bih sad da kupim sto vise. Ne volim kad mi pred spavanje kaze da joj nesto za sutradan treba




Bambino1 -> RE: Razgovori mama 08/21 (18.8.2022 17:49:21)

Zdravo.  Mi sinoc stigli sa odmora pa danas ceo dan oko vesa, dve masine oprane osusene treca pere, pa veceras da popeglam kad malisa zaspi. 🙂 Mene kijavica ceo dan danas muci.




dddaca -> RE: Razgovori mama 08/21 (18.8.2022 17:53:54)

bambino tako je to kad dodjes sa odmora. Dok se sve opere i ispegla, treba ti novi odmor.
Gde ste bili?




flamingos -> RE: Razgovori mama 08/21 (18.8.2022 18:04:25)

Daco,i mi smo napravile spisak za kupovinu.Kad stignu knjige idemo i ostalo da kupimo.Bambino,kako ste se proveli?




Bambino1 -> RE: Razgovori mama 08/21 (18.8.2022 18:36:26)

Hvala na pitanju, bilo je super. Bili smo u Cg pa smo u povratku isli do Visegrada, Mokre gore, Tare, Perućca, tako da smo bas obisli. Malac nije bio zainteresovan mnogo za kupanje, tako da je uzivao u set_nji i obilascima sa nama. 🙂




flamingos -> RE: Razgovori mama 08/21 (19.8.2022 6:59:01)

Dobro jutro.Pijem kafu,pa da spremim doručak mojima i odosmo u manastir Tumane.Pretoplo je.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 08/21 (19.8.2022 8:31:41)

Bambino, divno. Predivan je to kraj. Mi planiramo do Višegrada, Trebinja i Dubrovnika posle mog ispitnog roka da sebe cas_tim.
Daccco, Sofi je koristila tempere u drugom. Mislim da zavisi od aktiva ucitelja sta su se dogovorili sta ce da koriste.

Srecan praznik svima. 




dddaca -> RE: Razgovori mama 08/21 (19.8.2022 9:17:53)

Dobar dan. Jutros sam se probudila u pola sedam. Bas rano ustajem ovih dana. Slusam sad vremensku prognozu i bas me nervira sto ce kisa. Mislili smo da odemo negde na kupanje za vikend, ali sad mi ovo kvari planove
Sinoc kupili sveske i pribor, lagano, nije bilo guzve uopste. Nisam uzimala tempere, ako treba uzecu kad podje u skolu, i ako vise volim sad, da ne jurim posle. A sveske sto su lepe, uzela sam i sto nam treba i sto nam ne treba [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Razgovori mama 08/21 (19.8.2022 9:22:21)


IZVORNA PORUKA: dddaca

Ne znam za vas, ali ja danas tako lose podnosim ovu vrucinu. Imala sam neke obaveze napolju, dva puta izlazila i jedva disem.


I ja daco, baš ne funkcionišem. Tek je 9 a klima već radi. Čini mi se da uopšte ne iskoristimo leto onako kako smo ranije baš zbog ovih vrućina, ja ne mogu nigde da idem po ovom paklu.




flamingos -> RE: Razgovori mama 08/21 (19.8.2022 14:59:46)

Evo nas.Vratili smo se.Prelepo je bilo.Naroda iz svih krajeva.Koliko se izgrado i preuredio sam manastir,a i okolo njega.Davno smo i bili.Šta vi radite?




dddaca -> RE: Razgovori mama 08/21 (19.8.2022 22:03:45)

IZVORNA PORUKA: Ana RR
I ja daco, baš ne funkcionišem. Tek je 9 a klima već radi. Čini mi se da uopšte ne iskoristimo leto onako kako smo ranije baš zbog ovih vrućina, ja ne mogu nigde da idem po ovom paklu.

Da li je zbog vrucine ili nas tigle godine ne znam, ali i ja se tesko nateram da izadjem iz kuce po ovakvom vremenu. Samo ono sto moram.
Evo pocinje kisa.




flamingos -> RE: Razgovori mama 08/21 (19.8.2022 22:25:55)

I ovde se sprema nevreme.Sedeli smo dugo napolju.Prijatno je,zahladnelo.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>