Razgovori mama 08/21 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Sanjica26 RR -> Razgovori mama 08/21 (1.8.2022 8:44:33)

Drage mame, stigao nam je avgust [sm=smiley1.gif]

Pošto teme ovog tipa koristimo samo za ćaskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to određenim temama.Ako se ta pravila budu kršila chat teme cemo zaključavati.

Tome u prilog predlažemo da pročitate:

Opšte uslove korišćenja foruma





flamingos -> RE: Razgovori mama 08/21 (1.8.2022 10:32:36)

Da se upišem.Stigao nam je avgust.Baš je toplo.Uživajte u lepom danu.❤




dddaca -> RE: Razgovori mama 08/21 (1.8.2022 13:15:35)

Dobar dan! Super za posao Ivana, nisam ispratila da li si pisala, jedno vreme sam bila bas u guzvi pa nisam stizala sve da procitam. Zavrsila sam za vozacku, sad jos samo da mi stigne




flamingos -> RE: Razgovori mama 08/21 (1.8.2022 17:10:44)

Super Daco što si završila za vozačku.Častiš kad stigne.❤




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/21 (1.8.2022 17:53:42)

Daco, za koliko ce biti gotova? 




dddaca -> RE: Razgovori mama 08/21 (1.8.2022 18:39:18)

Za sedam dana, tako da se uklapam. Uplasila sam se da ce biti 15




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 08/21 (1.8.2022 18:48:02)

Ola čikitaz 🥰
Ajte na pekmezare 😊Bice uskoro gotove! Bravo za vozacku Daco 👍Jeste li dobro svi? Mene uvca prošla. 




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 08/21 (1.8.2022 20:24:14)

Zdravo živo.Daco, bravo za vozačku.
Jao, deca i ja se jedva iskobeljasmo od ciscenja decije sobe. 🤣Mm je ipak danas nesto radio u njihovoj sobi, a sutra ce posle službe da okreci. I da nas tri uvece pocnemo da vracamo. Brzo se zavrsi krecenje, ali pripreme i sklanjanje je posao. Da je prazan stan islo bi jos brže. 
Odoh da dokupim grcki jogurt i da veceramo tikvice sa parmezanom. 




flamingos -> RE: Razgovori mama 08/21 (1.8.2022 22:12:05)



IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ola čikitaz 🥰
Ajte na pekmezare 😊Bice uskoro gotove! Bravo za vozacku Daco 👍Jeste li dobro svi? Mene uvca prošla. 
Daj Ivanka neku,ako je ostala.Drago mi je da su uvca dobro.Mi smo dobro,a vi?





flamingos -> RE: Razgovori mama 08/21 (2.8.2022 7:53:03)

Dobro jutro.Pijem kafu,pa da spremim doručak,ručak i da napravim neke slane pogačice.Praznik je danas.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤




dddaca -> RE: Razgovori mama 08/21 (2.8.2022 7:58:02)

Dobro jutro! Stvarno mi je veliko olaksanje sto se ne ceka dugo za novu dozvolu jer dosta vozim auto i verovatno bih vozila i dok mi ne stigne nova.
Ivanka super za uvo. meno opet ovo moje pocinje da zeza, ipak cu morati kod lekara. Samo jos da se nateram to da uradim.
Sanjice, sjajno kad imas pomocnike. Mi bi trebalo bi da sredimo igracke, pobacamo polomljene, i da vidimo sta cemo sa onima koje ne koristimo. Ali kad samo pomislim koliko toga ima ne pocinje mi se jer znam da na kraju sve to samo mene ceka.
Flam, vredna si od ranog jutra.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/21 (2.8.2022 9:23:38)

Dobro jutro. I mi se polako dogovaramo sta cemo sa igrackama. Dosta toga cemo odneti kod mojih. Radni sto ce joj stajati tu gde su igracke pa ćemo morati da rascistimo. Gospodjica hoce za skolu radni sto a ja je nagovaram da joj ne treba 🤣. Gledacu sad na zimu da li ce biti nekih akcija oko radnih stolova pa cu tada uzeti. 




flamingos -> RE: Razgovori mama 08/21 (3.8.2022 7:50:34)

Dobro jzlutro.Hvala Daco.Kako si ti?Da popijem kafu,pa da spremim doručak,ručak, sredim kuću i napravim tortu za sutra.Imaćemo goste.Mm da ode do grada da poruči roštilj za sutra i ioš koje šta da pozavršava.Nadam se da ste dobro.Uživajte u lepom danu.Pozdrav svima.❤




nata11 -> RE: Razgovori mama 08/21 (3.8.2022 8:20:12)

Jutro. Moze kafica. Kod mene radno, klasika, dete na raspustu.




dddaca -> RE: Razgovori mama 08/21 (3.8.2022 8:39:06)

Dobro jutro! Flam, dobro sam, hvala na pitanju, i mene ceka sredjivanje danas. Po obicaju ne znam sta cu za rucak [sm=smiley36.gif]
Ivana, nama radni sto sluzi za sve osim za ucenje. Nema sta nema na njemu. To me podseti. Treba da operem skolski ranac, potpuno sam zaboravila na njega




flamingos -> RE: Razgovori mama 08/21 (3.8.2022 8:42:12)

Stiže Nato kafa.Daco,kod nas danas pasulj sa suvim mesom.Staviću da se kuva na smederevcu i dok ja sređujem kuću i ručak gotov.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/21 (3.8.2022 8:52:59)

Dobro jutro. Daco, verujem za sto 😁. Sin svoj koristi, a za nju cemo videti. I ranceve sam gledala, polako se pripremam 🤣. Jeste da imam jos godinu dana, ali me bas interesuje kakve ce biti cene sada i na zimu, prolece..Nas dve cemo danas na bazen. Danas je dan za decu na djacke knjizice, bice mnogo dece al aj sta da radim, prezivecu. 




dddaca -> RE: Razgovori mama 08/21 (3.8.2022 8:56:21)

Aaa, pa vi necete sad u septembru? Pa onda ima vremena, polako. Lepo se provedite na bazenima, mi cemo najverovatnije za vikend.
Flam, kasno mi je sad za pasulj, trebalo je da ga ostavim u vodi sinoc, ali dobro si me podsetila, nismo ga jeli odavno




flamingos -> RE: Razgovori mama 08/21 (3.8.2022 9:01:16)

Meni je prenoćio u vodi i eno kuva se.Ivana,uživajte na bazenu.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/21 (3.8.2022 9:06:13)

Onda grasak 😀.
Imamo vremena, ali eto da sam u toku sa tim cenama. Hvala, valjda ce nam biti ok. 





QueenJ -> RE: Razgovori mama 08/21 (3.8.2022 9:50:30)

Zdravo svima! Nije me bilo 100 godina. A nisam imala ni šta da pišem pametno. Trenutno smo kod roditelja mm, već mesec dana, renoviramo... 🙄 Trebalo je da traje 10-15 dana, meeeđutim. Daco, dobro me podset_i za vozačku. 🤦🏻‍♀️ Izvolite u kafanu na čast. Emici juče bio rođendan.




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 08/21 (3.8.2022 10:11:11)

Dobar dan. Ja cu pljeskavice za rucak, perem tepihe pa nemam kad da kuvam 😁





Bambino1 -> RE: Razgovori mama 08/21 (3.8.2022 12:48:10)

Zdravo. Ja sam u ponedeljak oprala tepihe, imam dva manja, i sredila kucu, oprala zavese, mm skinuo oprao radijatore. I pakovala u kutije stvari koje je P prerastao i koje je nosio jos kao beba. Bas brzo prodje vreme, skoro sam isla da mu nesto kupim i vise mu ne odgovaraju velicine iz odeljka Beba. 😀Kod nas je bas vruce. Malo da zahladi pa da operem bazen. Ako se dva puta okupao, ima previse osa gde god da pomerimo bazen. 😕




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 08/21 (3.8.2022 15:00:51)

Dobar dan. Kako ste?Ja sreca imam rucak od juce. Mm i sebi sam posebno posto je sreda. Sutra cemo mi do nekih bazena. Konacno smo zavrsili sve. Ima nekih sitnica da sklonimo, ali u sustini je gotovo. Tako da sam ja krenula sa svojim ucenjem, mada sto puta sam prekidala. Aj dorucak, prebaci T u nasu sobu posto su spavale u dnevnoj. Veceras prelaze u svoju. Izvadi ves, stavi njihovu posteljinu. Vec doslo vreme za užinu. Vrati se na ucenje. Stigao mm,daj rucak. I sad ce S i on na tocenje meda kod svojih. Bas mi je veselo. 




dddaca -> RE: Razgovori mama 08/21 (3.8.2022 15:35:52)

Verujem Sanjice. I ja sam celog dana na 100 strana. Sad sedoh da odmorim.
Bambino, dobro si me podsetila da potrazim neki servis, treba i mi da peremo tepihe. Bas su prljavi




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>