|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/22
21.9.2022 21:18:33   
flamingos
Bravo za tvoju devojčicu Tizi.Lepo,neka uživa u tome što voli.Predivna su i ta druženja.Koliko beše ima godina?

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 09/22
21.9.2022 23:01:12   
Tiziana
Ona ce za koji dan 11,on pre mesec dana napunio 13.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 09/22
21.9.2022 23:34:27   
Sanjica26 RR
Tizi, i T je isla na moderan ples. Ali joj je dosadilo jer se igralo jedno te isto. Verujem da je u Bg drugacije. Ona po kuci igra sa Sofi. Ima just dance aplikacija, gledaju na tv-u pokrete i igraju.
Ja sam napokon legla. Sutra standardno ustajem rano. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 09/22
22.9.2022 6:12:09   
flamingos
Dobro jutro.Tizi,neka su živa i zdrava dečica.Moja Anđela je napunila 12 godina.Pijem kafu,pa ostajem sa svojim obavezama.Baš je hladno.dete oblači jaknu kad krene u školu.Tačnije,što bi rekla Nada Macura"slojevito"se oblači.U učionici joj bude toplo.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 09/22
22.9.2022 8:20:14   
Bambino1
Dobro jutro. Ja stigoh na posao. Sija neko sunce, nadam se da ce tako i ostati. 🙂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 09/22
22.9.2022 8:31:55   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Dzabe i zubato sunca kad je hladno 😁. Ja na poslu. A bas mi se ne radi 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 09/22
22.9.2022 8:45:18   
Tiziana
Dobro jutro. Ovde nema ni tog zubatog sunca.Ja ove nedelje radim od kuce jer je u kancelariji jaaako  hladno, a prostorije u kojima sedimo su ogromne. Sanjice, kod cerke na baletu se uvezbavaju koreografije, igraju na popularnu muziku, dobro joj je drustvo, druze se i mimo baleta pa voli da ide. Ona nije bas graciozna. Ima starijeg brata pa igra i fudbal i kosarku i rve se sa njim tako da joj ovaj balet dodje kao balans, a nije klasicni balet u kom se ona definitivno ne bi bas snasla🙂Odoh da zavrsim kafu pa da prionem🥴

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 09/22
23.9.2022 6:26:34   
flamingos
Dobro jutro.Mirko,jeste li dobro?Pijem kafu,kasnije da siđem do pijace.Hoću da napunim paprike i sutra ih samo ispečem,pošto planiramo da odemo do sela i uveče da se vratimo.Baš je hladno.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 09/22
23.9.2022 7:23:57   
dddaca
Dobro jutro! Tizi super za ples. Oni su na trninzima bas dosta fizicki aktivni. Mi smo isle jedno vreme, ali ne znam ni sama iz kog razloga je odustala. Nije bio moderan balet, ali jeste neka vrsta plesa. Ne mogu da se setim u ovom trenutku.
Sanjice, ta aplikacija Just dance je za mobilne uredjaje? Taman da je malo odvojim od jutjuba, a opet da ima osecaj da gleda tablet user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 09/22
23.9.2022 8:29:11   
Tiziana
Dobro jutro devojke.Flam vredna kao i uvek. Daco, just dance imas i na youtube pa moze da bira sta hoce. Super je to za njih, zabavno je, a nekad ume da bude i zahtevno. Zadisu se ozbiljno. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 09/22
23.9.2022 8:30:50   
Sanjica26 RR
Telefon mora da držis u ruci dok igras. Moras da instaliras na mobilnom i da sa tv pratis i igras. 😁 Evo kako izgleda Just dance
Nemam snimak moje dece kako igraju. 

Dobro jutro. Ja sam u svojoj školi. Ispratila T u skolu, S u muzicku. Imam tri časa, pa da begam kuci. Imam i posle podne. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 09/22
23.9.2022 8:32:11   
Sanjica26 RR
Imas i na you tube, ali ovde dobijaju poene pa bude zanimljivo. Ali da je zahtevno sto kaže Tizi jeste, ali ne zabavno ali moje vole. Jos kad se upare sa sestrinom decom bude ludilo. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 09/22
23.9.2022 9:18:12   
dddaca
Sad cu da pogledam. Bolje i da skace sa telefonom u ruci, nego da lezi i ispira mozak igricama.
Super je, sad sam pogledala, mislim da ce joj se svideti. Hvala user posted image

< Poruku je uredio dddaca -- 23.9.2022 9:23:50 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 09/22
23.9.2022 13:42:54   
flamingos
Samo da vam se javim i odosmo u šetnju do Stop šopa da se dete prenovi.Treba joj pidžama i još štišta.Da svratimo i do Lidla.Lepo je vreme.Greje sunce,mada se na trenutak naoblači,pa sunce i tako u krug.Uživajte.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 09/22
24.9.2022 6:54:53   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da završavam šta imam i kasnije idemo u selo.Vraćamo se popodne.Ima dete da uči,juče napisala domaći,a danas i sutra ostalo.Eno i ona je budna.Navikla da ustaje pošto je išla ove nedelje pre podne u školu.Mirko,jesi li dobro?Ostale mame?Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 09/22
25.9.2022 8:37:40   
flamingos
Dobro jutro.Danas je dan za odmor.Samo ću da peglam.Ručak ostao od juče,a o ostalom pisah u temi.Dete spava,pa da završava šta ima za školu,ali prvo da odmori od putivanja koje je bilo užasno.I preko leka joj je bilo loše.Valjda jednom dođe kraj i tim mukama.Nadam se sa ste dobro.Uživajte u nedelji.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 09/22
25.9.2022 9:47:45   
Duškić
Dobro jutro. Kafica!?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 09/22
26.9.2022 7:26:09   
dddaca
Dobro jutro. Opet kisa, bas je dosadna

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 09/22
26.9.2022 8:17:45   
flamingos
Dobro jutro.Ovde ne pada kiša,ali duva vetar.Pijem kafu i da završavam šta imam.Kasnije idem da kupim šta mi je potrebno za tortu.Mm je sutra rođendan.Nadam se da ste dobro.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 09/22
26.9.2022 9:09:18   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Nesto nikakav dan, al bice sve dobro. Maca imala domaci za vikend, Boze sacuvaj nikako da uradi. Kukala samo tako 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 09/22
26.9.2022 10:45:06   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja sam malko duže spavala. Doruckovala sam i vratila se u krevet. E vala zaslužila sam. 😁 Sad da budim T i, da ubacim u petu da spremam rucak. 
Ivana 🤣

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 09/22
26.9.2022 12:39:19   
dddaca
Haha Ivana, sto mi je to poznato. Doduse, moja prestala da kuka jos prosle godine, ali i dalje kad pocne nikako da zavrsi. Sve drugo joj je interesantnije

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 09/22
26.9.2022 12:42:27   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Nesto nikakav dan, al bice sve dobro. Maca imala domaci za vikend, Boze sacuvaj nikako da uradi. Kukala samo tako 🤣


Hahaha vidim biće veselo sa macom user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 09/22
26.9.2022 20:57:23   
Milena18
Gde ste, mame? Sto godina nisam pisala, u žestokoj smo frci ovih dana. 😁  V krenuo u vrtić i posle par dana se razboleo, M isto bila bolesna. Proslavismo i prvi rođendan pre neki dan sa bolesnim slavljenikom. Danas je krenuo ponovo u vrtić i ponovo plakao, a taman je pre bolesti počelo da biva malo bolje. 
Ja sutra počinjem da radim, pa ću valjda imati i malo više vremena da čitam i piskaram ovde, makar uz jutarnju kaficu na poslu. 
Ivana, ljubi Macu. ❤️
Pozdravljam vas! 😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 09/22
26.9.2022 22:50:20   
Sanjica26 RR
Milenice, srecno i tebi na poslu.❤️
Dobro vece. Moje spavaju. I ja sam se spakovala ali sa knjigom. Sad citam neobavezno dok ne krene master. Pozdravljam vas sve. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here