|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/22
1.9.2022 18:30:20   
QueenJ
Da, menjaju, jedne sedmice prva, pa sledeće druga smena.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 09/22
1.9.2022 18:32:24   
flamingos
Tako i Anďela.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 09/22
1.9.2022 21:00:18   
Milena18
Dobro veče!
Srećan polazak u školu đacima! 
Sanjice, kako si sada? 
Flam, kod nas isto što se spavanja tiče, buđenje po 5-6 puta u toku noći. Kad odmah zaspi, nije tako strašno, ali kad se razbudi pa ostane budan 2-3 sata, nisam ni za šta sutradan. Ali dobro, i to će proći. 🙂
Ja uzela da radim nešto privatno jedno deset_ak dana, pa između toga, igranja i uspavljivanja nemam vremena ni za šta. Sutra ću morati da napravim pauzu i očistim kuću. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 09/22
1.9.2022 21:42:43   
flamingos
Hvala Milena.Da,kad se ne naspavaš sutradan ne možeš da funkcionišeš.Proćiće i to.Hajd da mališan lepo spava i da se i ti odmoriš.❤

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 09/22
1.9.2022 22:58:06   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Milena18

Dobro veče!
Srećan polazak u školu đacima! 
Sanjice, kako si sada? 
Flam, kod nas isto što se spavanja tiče, buđenje po 5-6 puta u toku noći. Kad odmah zaspi, nije tako strašno, ali kad se razbudi pa ostane budan 2-3 sata, nisam ni za šta sutradan. Ali dobro, i to će proći. 🙂
Ja uzela da radim nešto privatno jedno deset__ak dana, pa između toga, igranja i uspavljivanja nemam vremena ni za šta. Sutra ću morati da napravim pauzu i očistim kuću. 



Zamisli Milena ne boli me stomak. Ali mi je cudno kad sednem dole me zaboli. Moje odavno spavaju. Danas sam imala turbo dan. Odmah startovala sa časovima. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 09/22
2.9.2022 7:45:28   
dddaca
Dobro jutro! Milena, bas je nezgodno sto ne spava nocu. Mi taj problem nismo imali, pa ne mogu ni da zamislim kako ti je. Mi smo sinoc neplanirano isle kod zubara, zalila se da je boli zubic i dr joj ga je otvorila i kaze mora tako da ostane. Navodno se mlecni zubi koji imaju upalu ne zatvaraju, vec ostaju tako da cuvaju mesto dok ne izraste novi. Osim ako se ne polome u medjuvremenu. Cudan neki pristup, moracu da se raspitam i da otrazim jos neko misljenje.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 09/22
2.9.2022 8:05:08   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ovde je padala cele noci kisa. Ja danas nemam časove, pa cu da ucim.Sofi ode, sad ce i T da ide u muzicku. Od ove godine ima i orkestar. 
E da. Nisam vam na kraju rekla da je Sofi na kraju tražila flautu. Bila je najava za klavir. Juce smo isli da upoznamo nastavnicu. Divna je. Kaže ona Sofi, imas bas dobra usta za flautu. I super ne spoj flauta i cello sto sestra svira. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 09/22
2.9.2022 8:57:21   
flamingos
Dobro jutro.Milena,kako je protekla noć?Daco,hajd da zubić bude dobro.Vreme je užasno.Ne prestaje kiša.Da spremim doručak,ručak i nastavim sa sređivanjem stana.Dete od 13 h u školu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 09/22
2.9.2022 9:05:44   
dddaca
Sanjice ipak si uspela iskombinujes da petkom nemas casove. Super, produzeni vikend.
I bravo za Sofi user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 09/22
2.9.2022 9:27:53   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: dddaca

Sanjice ipak si uspela iskombinujes da petkom nemas casove. Super, produzeni vikend.
I bravo za Sofi user posted image



Дацо, нисам. Него још ми се прави распоред. Данас немам, али не верујем да ћу успети због норме. Нема везе. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 09/22
2.9.2022 10:55:11   
dddaca
E, bas bez veze. Uzivaj onda dok ne dobijes raspored

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 09/22
3.9.2022 8:53:38   
dddaca
Dobar dan, nema vas mame. Nas je juce boleo zubic i dalje. Ako ne bude danas bolje, moracemo do zubarke da joj da antibiotik da se smiri ta upala.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 09/22
3.9.2022 9:06:44   
Sanjica26 RR
Dacco, možda bi trebalo da joj zatvori taj zubic.Dobro jutro. Ti nemas vise temperaturu?
Ja se vracam sa treninga. Uskoro budim Sofi za folklor. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 09/22
3.9.2022 9:11:28   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da odem do trafike i prodavnice.Dete spava.Dođe poštar.Poručili smo kristale Anđeli(u obliku priveska za lanče.Obične smo ranije poručivali).Da završavam šta imam,pa kasnije idemo da grada da kupi još neke sitnice za školu i da svratimo na palačinke,a uz njih i sladoled.Didy,lepo se provedite i svrati u naše kafanče da častiš-danas može torta.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 09/22
3.9.2022 9:53:37   
dddaca
Sanjice to sam i ja mislila, ali kaze dr da se u ovom slucaju ne zatvara. Kaze kod dece to ide drugacije nego kod odraslih. Ako joj zatvori, a ima upalu moze jos vise da bukne. Zato sam i htela da potrazim jos jedno misljenje. Nemam temperaturu, imala sam samo jedan dan. Sad sam ok

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 09/22
3.9.2022 9:57:36   
Sanjica26 RR
Mora prvo ta upala da se sanira. Pa onda bi trebalo da se stavi eventualno plomba. Pricam laicki. Ali mi ne ide da bude otvoren zub. Ulazi hrana, razne bakterije. Posavetuj se jos nekim. Nece jos taj mlecni zub da ispadne. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 09/22
3.9.2022 13:12:53   
Tiziana
Cao devojke. Mene jos uvek drzi entuzijazam sa odmora, videcemo koliko dugo.Jutros smo oduzili sa spavanjem. Sin je sam ustao, jeo, otisao na trening, vratio se. Cerka ode sa drugaricom i njenom mamom na bubble tea.Ja juce posle posla isla da se vidim sa drugaricama pa zaginusmo.Prekjuce sa cerkom u soping, sve joj je malo pa je svasta trebalo kupiti. Gospodjica tacno zna sta zeli, ima neki svoj fazon i toga se drži.
Danas neki brzinski rucak, pranje vesa, malo tenis i tako.. Dan za odmor.Pozdravljam vas. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 09/22
3.9.2022 15:40:05   
dddaca
Tako i ja razmisljam Sanjice. Imamo vec jedan zubic pod plombom, ali tu je bio samo karijes, bez upale. Zubarka je specijalista decije stomatologije, tako da sa jedne strane pretpostavljam da zna sta prica, a sa druge mi je tesko to da prihvatim. Cekam da se smiri upala pa cemo da vidimo sta dalje.
Ja danas vec prala skolski ranac, imala je ostatke od uzine u njemu user posted image .
Tizi, ako odmarajte i bravo za gospodjicu koja zna sta zeli

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 09/22
3.9.2022 16:31:42   
Sanjica26 RR
Tizi, moja je T isto kao tvoja ćerka. S tim sto je T šesti razred. Juce smo otisli do H&M. Ona je toliko kombinacija uzela. Ja se ne snalazim tako kao ona u ovim mojim godinama. 🤣 Verovatno joj to ide jer je umetnicka dusa. I stvarno je izabrala lepe kombinacije.
Ova mlađa jedva ceka solfedjo i flautu prvi čas. Ne može da išceka. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 09/22
4.9.2022 8:36:47   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa kad ustane dete da spremim doručak i šta imam još.Neću da tumaram da je ne probudim.Neka odmara.Od sutra kreću školske obaveze.Danas nam dolazi prijateljica sa bebom.Kasnije da peglam.Možda večeras i prošetamo,ako ostane i dalje lepo vreme kao što je sada.Uživajte u nedelji.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 09/22
4.9.2022 9:10:34   
dddaca
Dobro jutro. Za danas nema bas nikakav plan. Rucak verovatno necu ni da spremam, nesto mozemo da porucimo, Da iskoristim vreme da odemo malo napolje, pa popodne na rodjendan, pa ako bude opet htela uvece i ako nista ne pada, da izadjemo.
Kako su ostale mame?
Von se ne javlja, nadam se da su deca do sad ozdravila

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 09/22
4.9.2022 21:12:49   
IvanaSK RR
Kako ste, mame? Ja ovih dana nesto u jurnjavi, jos muz na terenu, pa dodatno frka oko stizanja svega. Sad gledam udzbenike, moracu ovih dana i to da resavam a nemam pojma kad cu stici.Odoh mackicu da teram u krevet, od sutra nema spavanja u vrticu, predškolci su 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 09/22
4.9.2022 21:58:08   
flamingos
Ivana,hvala na pitanju dobro smo.Hajd odmarajte i srećno u predškolskom.Evo i mi još malo,pa na spavanje.Sutra pre podne u školu.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 09/22
5.9.2022 6:25:06   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu.Kasnije ću da odem do njenog stomatologa pošto ima zakazanu kontrolu u vezi proteze pre podne,a ista su smena,pa da vidim za kad da pomeri.Ili kad bude vreme velikog odmora do ode,pošto joj je preko puta škole.Videćemo.Popodne mi dolazi sestra.Jedva čekam da je vidim.Ona se vraća večeras za Beč,a zet ostaje još nedelju dana ostalo mu od odmora,pa da iskoristi.Nadam se sa ste uspele da se odmorite.Želim vam uspešnu uspešnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 09/22
5.9.2022 9:14:22   
QueenJ
Samo na brzinu da mahnem. Preletela sam prethodne poruke. Nadam se da ste svi dobro i zdravo. Srećan početak radne nedelje. Ja imam gomilu obaveza oko nabavke, što nameštaja, što potrepština za kuću. U petak obeležavađo Emi rođendan. Iako je bio 2. avgusta... 2 godine nismo pravili u igraonici, zbog korone, a prošle bili na moru. Baš je želela ove godine, kada ima i drugare iz odeljenja. Ali smo se onda dogovorili da sačekamo septembar, jer je mnogo ljudi bilo na odmoru. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here