|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/22
19.9.2022 12:43:18   
dddaca
Gde ste mame? Danas opet imam puno posla, ne znam gde cu i sta cu pre. Dete ozdravilo, otisla u skolu, meni vec druga masina zuji, a ja svaki cas gledam da se ne naoblaci napolju, da ne pljusne kisa, jer ne znam gde cu sa tolikim vesom.
Flam, srecan rodjendan user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Razgovori mama 09/22
19.9.2022 16:08:31   
Sanjica26 RR
Dobar dan svima.Zavrsila sam i sa ovim ispitom. Nema vise. Sad cekam samo listu za master da li sam primljena. Odoh na zasluženi odmor. Bas sam se umorila 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Razgovori mama 09/22
19.9.2022 17:54:33   
flamingos
Hvala Daco.Drago mi je da je dete dobro.Ovde je baš zahladnelo.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Razgovori mama 09/22
19.9.2022 21:08:04   
Bambino1
Bravo Sanjice, cestitam. 🙂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Razgovori mama 09/22
19.9.2022 22:22:41   
Tiziana
Sanjice, bravo za ispit, cestitam!Flam, srećan rođiš! Nadam se da si lepo provela dan. Jel na slici koju si stavila tvoja sestra bliznakinja?
Boga mi zahladneli, bas... 

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Razgovori mama 09/22
19.9.2022 22:24:38   
flamingos
Hvala Tizi.Da,super je prošao rođendan.Jeste,na slici smo moja sestra bliznakinja i ja.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Razgovori mama 09/22
20.9.2022 6:21:05   
flamingos
Dobro jutto.Pijem kafu,kasnije svako svoje obaveze da završava.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Razgovori mama 09/22
20.9.2022 6:32:29   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Jos od pet sam budna. Svi smo legli rano. Jos u 10. Sad cu lagano da se spremam za selo. Imam ramo časove, pa odmah u 1 u gradskoj školi. U međuvremu da spremim rucak.Moji jos spavaju. Neko ide u osnovnu, neko u muzicku. Pozdrav svima. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 20.9.2022 6:42:25 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Razgovori mama 09/22
20.9.2022 8:34:07   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja na poslu. Jutros mi je tako bilo hladnooo. I nešto mi se spava, a legla sam na vreme 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Razgovori mama 09/22
20.9.2022 14:39:55   
Sanjica26 RR
Девојке, тродупло данас частим. Прво рођендан ми је. А друго постала сам дупла тетка. Добио је мој брат близанце. 😊❤️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Razgovori mama 09/22
20.9.2022 14:41:57   
Ivanka 75
Nek je sa srecom Sanjice ❤️ Srecni bili veliki porasli, 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Razgovori mama 09/22
20.9.2022 17:34:12   
dddaca
Cestitam Sanjice nek je sa srecom user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Razgovori mama 09/22
20.9.2022 20:10:40   
Bambino1
Cestitam Sanjice. 🙂

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Razgovori mama 09/22
20.9.2022 22:33:05   
Tiziana
Sanjice srećan rođendan! 🥂🍾🍰Dobrodošle bebice! 👶🍼


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Razgovori mama 09/22
21.9.2022 6:22:40   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa kasnije da odem da poplaćam račune za struju,vodu i td.Doćiće mi danas prijateljica.Mm je u selu.Ima koje šta da završava.Nas dve ćemo u subotu da odemo pošto javljaju lepo vreme.Mada,u kući je hladno.Ali,da odemo na dan i uveče da se vratimo.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Razgovori mama 09/22
21.9.2022 7:21:30   
dddaca
Dobro jutro. Hladnooo. Bas je rano zahladnelo.I ja treba da placam racune. Ne idem nigde, ali cekam da se nakupe, pa onda sve odjednom platim. I onda mi se neki put desi i da zaboravim. Srecom pa sad skoro svi racuni imaju Qr kodove pa zacas to skeniram i platim. Kad se setim...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Razgovori mama 09/22
21.9.2022 7:26:29   
flamingos
Daco,da,baš je hladno.Kod nas su stigli svi računi,pa da odem da poplaćam i još koje šta da pazarim.Telefon,internet i kablovsku sam pre neki dan platila.Sad ostalo.Stiže jedno po jedno i kad je sve tu da završim sa tim.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Razgovori mama 09/22
21.9.2022 8:43:43   
Bambino1
Dobro jutro. Jooj racuni, i nama stize sve od jednom ali placam elektronski. Kasni mi plata, cekam da legne pa da poplacam. Jooj jeste zahladnelo, i kisa svaki dan. Bas dosadi kisa. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Razgovori mama 09/22
21.9.2022 8:54:50   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.Hvala devojke na iskrenom čestitkama. 
T i ja smo u bolnici. Pune su joj uši čepova, pa smo dosli da nam ociste. 
Racune ne plaćam, ni ti znam koliko su. To sve mm radi. I sve preko neta placa. Nema čekanja. 
Vreme je za spavanje. Bas mi se spava. I glava me od jutros boli. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Razgovori mama 09/22
21.9.2022 9:04:12   
dddaca
Pa da, i ja placam online vec godinama. A dodatno olaksava mogucnost da putem mbank aplikacije skeniram QR kod na racunu i odmah platim. Nemam sta da ukucavam one kilometarske pozive na broj i mozda negde pogresim. Ima samo par naloga koje placam karticom, isto online. I to se brzo zavrsi, nego eto, volim sve na gomilu da skupim, pa onda sve odjednom platim. Ne pamtim kad sam poslednji put stala u red da platim neki racun.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Razgovori mama 09/22
21.9.2022 10:11:08   
flamingos
Daco,nije bilo gužve.Završih brzo.Svako ima svoj način plaćanja.Nije mi teško,prošetam,poplaćam sve odjednom uglavnom kad mm nije kući.Inače,on obično sve to izreguliše.Jeste hladno napolju,ali je prijatno.Pri povratku pazarih i sad sedoh da vidim šta ste pisale,pa da završavam šta imam u kuhinji itd.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Razgovori mama 09/22
21.9.2022 16:04:40   
Sanjica26 RR
Teddybear, tvoj post cu da prebacim u odgovarajucu temu, a ovde cu da izbrisem. Klik

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu teddybear)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Razgovori mama 09/22
21.9.2022 18:25:24   
Tiziana
Cao devojke. Bas je zahladnelo.Sva sreca za vikend najavljuju vise temperature, da se malo ugrejemo🙂
Ja isto placam online vec godinama. Ne bih mogla da uskladim radno vreme i rad banaka koje rade tako da ljudi koji rade od 9-17h ne mogu da stignu. A obicno fililale koje i rade duze, ne budu u blizini. U svakom sl, sad sam se navikla online i to je t i sto neko rece gore nema ukucavanja, sve je na jedan klik. . 
Mi se delimo sa placanjima, meni zapadnu ti racuni, struja, infostan, kablovska, a mm placa ostalo.. Sve je skupo. 😒
Odoh da vodim dete na ples. Ucestvuju na Rafosti Evrope🙂




(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Razgovori mama 09/22
21.9.2022 18:46:15   
flamingos
Divno Tizi.Uživajte.❤

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Razgovori mama 09/22
21.9.2022 20:10:16   
Tiziana
Super je taj ples na koji ide evo vec 4god. Zapravo to je moderan balet. Cesto imaju nastupe, nekad gosuju u pozoristu na predstavama, na plesnim susretima, pa onda takmicenja..za devojcicu je to stvarno lepo i ona bas voli. Cesto sebi kod luce pusti muziku pa improvizuje. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here