Razgovori mama 09/22 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


IvanaSK RR -> Razgovori mama 09/22 (31.8.2022 7:05:01)



Drage mame, stigao nam je septembar [sm=smiley1.gif]

Pošto teme ovog tipa koristimo samo za ćaskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to određenim temama.Ako se ta pravila budu kršila chat teme cemo zaključavati.

Tome u prilog predlažemo da pročitate:

Opšte uslove korišćenja foruma






dddaca -> RE: Razgovori mama 09/22 (31.8.2022 7:40:53)

Gde ste mame?Evo dodje nam i septembar. Mene glava boli, lose sam spavala nocas. Kako ste vi?




flamingos -> RE: Razgovori mama 09/22 (31.8.2022 8:21:05)

Dobro jutro.Ako Didy,slobodno broj i kad prođe nagradna igra.Tu sam ja uvek-dežuram.🙄Pijem kafu,pa da odem do Poštanske štedionice.Ističe mi kartica,pa da produžim i pri povratku da pazarim.Kad dođem da završavam šta imam u kuhinji i da krenem sa sređivanjem stana.Detetu da peglam stvari za sutra,za školu.U 15 h obe imamo zakazano kod frizerke-mene da ofarba,ošiša i isfenira,a Anđeli malo da skrati kosu.Baš joj je porasla.Milena,kako je protekla noć?Ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/22 (31.8.2022 8:57:20)

Dobro jutro.
Mene je cele noci namucio stomak. Neku dijereju sam imala. Bas me je to iscrpelo. Užas. Sad cekam mm da idemo do Bg-a, pa po decu.




dddaca -> RE: Razgovori mama 09/22 (31.8.2022 9:46:14)

Sanjice brzo da ozdravimo. Ja dobila temperaturu




flamingos -> RE: Razgovori mama 09/22 (31.8.2022 10:39:04)

Evo me,vratila sam se.Gužva ja bila u Poštanskoj štedionici,ali bitno je da završila.Uz put svratih po potrebne namirnice(a pored toga još štošta kupih što nije na spisku) i evo da krenem i nešto da radim.Daco,hajd da prođe temperatura.❤




Didy -> RE: Razgovori mama 09/22 (31.8.2022 14:56:32)

Ja spremam kuću. 4. mašina veša se pere. Decu sam poterala da i oni srede sve svoje. Poručila sam tortu za subotu, taman tad dolazi i Sofijino društvo, pa nek bude neka lepo ukrašena fondanom, a za petak ću sama da pravim. Poručićemo roštilj i pecivo, priloge i salate ćemo sami napraviti. Samo da bude lepo vreme da možemo u dvorištu. Prijatnije je nego u kući. 




dddaca -> RE: Razgovori mama 09/22 (31.8.2022 15:40:43)

Ipak si resila da porucis? Kazem ti da je tako mnnogo lakse




Didy -> RE: Razgovori mama 09/22 (31.8.2022 16:02:17)

Praviću 2 za petak, a tu jednu za subotu za decu ću poručiti. 





flamingos -> RE: Razgovori mama 09/22 (31.8.2022 17:38:40)

Ako si poručila tortu.Mada,glasam za ove 2 koje ćeš ti da praviš.Slavimo znači rođendan.Evo nas dve dođosmo od frizerke.Opet je padala kiša,ali kratko.I grmelo je,ali ugodi se sad.Toplo je.




dddaca -> RE: Razgovori mama 09/22 (31.8.2022 18:32:38)


IZVORNA PORUKA: Didy

Praviću 2 za petak, a tu jednu za subotu za decu ću poručiti. 




I ja porucujem za dete. Ne znam ja to da ukrasim kao oni sto znaju




Didy -> RE: Razgovori mama 09/22 (31.8.2022 18:33:11)

Za svaki rođendan im tradicionalno pravim čokoladnu i ukrasim bombonama i onim milka sticks okolo. Jedne godine ne znam šta je bilo i nisam napravila - Drama! Ti mene ne voliš! Kako si mogla? Uvek praviš, sad meni nisi. Tako da mi je to bila škola - čokoladna torta sa bombonama i slatkišima je must have. 😀 




flamingos -> RE: Razgovori mama 09/22 (31.8.2022 19:04:33)

Da Didy,to je uvek dobitna kombinacija.Praviš ono što mališani vole.A slušaj ovo.Poručim tortu Anđeli za rođendan pre 3 godine(samo tad sam i poručila i za njeno krštenje.Uvek pravim).I u igraonici se skupila deca i sad da se pohvalimo tortom,jelte,ukrašena fondanom i likom iz crtaća,a ja napravila još jednu pošto je bilo i nas odraslih,kad će deca za ovu moju tortu"Jao kako je ova lepa".Doduše,stvarno sam je i lepo ukrasila,ali šlagom u boji,ukrasima itd.(nije da se hvalim🙄).




Didy -> RE: Razgovori mama 09/22 (31.8.2022 23:53:53)

Ma, da. Najlepše je domaće. Ja baš volim da napravim za rođendan deci sama. Muž me je danas kritikovao zašto nisam sve 3 poručila. Ne razume on to. 





flamingos -> RE: Razgovori mama 09/22 (1.9.2022 6:12:28)

Dobro jutro.Pijem kafu,moji spavaju.Nešto ne mogu da spavam.Dete će u školu id 13 h.Ja da nastavim sa sređivanjem stana.Srećan polazak dečici u školu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤




Didy -> RE: Razgovori mama 09/22 (1.9.2022 6:50:57)

Dobro jutro!

Evo i meni nešto ne da da spavam. Dolateća septembarska žurka verovatno.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/22 (1.9.2022 8:21:28)

Dobro jutro svima. Srecan pocetak svima.
Ja sam u selu. Čekam da me uciteljice pozovu da upoznam decu.




dddaca -> RE: Razgovori mama 09/22 (1.9.2022 8:23:24)

Dobro jutro! Srecan popcetak skolske godine! I deci, a i nama. Nama krecu ocene ove godine, bice veselo. Jutros sam poranila da je odvedem u skolu, moja spavalica je odmah skocila iz kreveta, jedva docekala. Pitam se da li ce tako biti i sledece nedelje




Tiziana -> RE: Razgovori mama 09/22 (1.9.2022 8:24:40)


Nije tema, samo cu kratko. Moji ne vole fondane, ne vole slagove. Za rodjendan traze nesto kao Plazms torta(smesa) ali sa dodatim bafemom, lesnikom i cokoladom. Prrelijemo obicnom ili belom cokoladom i ukradimo Malteserima. Druga opcija je neka mus torta i to je to. 
IZVORNA PORUKA: Didy

Ma, da. Najlepše je domaće. Ja baš volim da napravim za rođendan deci sama. Muž me je danas kritikovao zašto nisam sve 3 poručila. Ne razume on to. 





Dobro jutro. Ja dovrdavam kafu pa na posao. Deca popodne u skolu. Veceras treninzi. Krece sve. Juce popodne kupili knjige. Oba deteta uzbudjena. Ona zbog 5.razreda,on jer ima sad skroz novo odeljenje. Svu on tu decu zna, sa nekima je bio i u vrticu, ači posle 6 god sad mora da se navikava na novo drustvo. Ne verujem da ce biti neki problem, al uzbudjenje je tu. 
Pozdravljam vas. 




flamingos -> RE: Razgovori mama 09/22 (1.9.2022 9:37:12)

Hvala Daco.Srećno i vama sa ocenama.Da ima sve petice,a na prvom mestu da bude zdrava.Ostalo će lako.Duša mila,zna da ima obaveze i ustalo dete bez problema.A i škola je u pitanju,drugari.Moje dete doručkuje,a ja poslujem.




QueenJ -> RE: Razgovori mama 09/22 (1.9.2022 9:54:37)

Dobar dan svima! Srećan 1. septembar svima koji slave! Ja ispratila dete u školu jutros. Budim je, kaže-Majka, nije još 1. septembar, danas je 32. avgust. 🤣 Radi mašina, čekam moje da oteraju višak stvari, stiže ormar danas, mislim da sam i cipelarnik našla. 




dddaca -> RE: Razgovori mama 09/22 (1.9.2022 9:59:51)

Hahah 32. avgust. Dusa. Flam, moja se raduje skoli zbog drugara, nije ih vidjala tokom leta, a za ucenje, videcemo kako ce to da ide.




flamingos -> RE: Razgovori mama 09/22 (1.9.2022 10:06:38)

Joj kako su slatki sa svojim izjavama-32.avgust.Dušica mila.Daco,znam da se raduje drugarima,a biće i sa učenjem sve kako treba.Polako,radnu naviku je stekla.Sve to dođe na svoje.Tako i mi kad će Anđela u peti.Dosta predmeta,ali redivno je učila,sve obaveze završavala odmah i rezultati su vidljivi.Završila je i 5.razred sa svim peticama.Za dalje videćemo.Nadamo se da tako i nastavi.Opet kažem,samo da su zdravi.A i mi sa njima.




QueenJ -> RE: Razgovori mama 09/22 (1.9.2022 10:10:17)

Baš tako, samo zdravlja, ostalo ćemo lako. Ona voli školu i drugare, samostalna je i odgovorna, ali bi joj mnogo lakše bilo da je startovala u drugoj smeni. 🤣




flamingos -> RE: Razgovori mama 09/22 (1.9.2022 10:14:03)



IZVORNA PORUKA: QueenJ

Baš tako, samo zdravlja, ostalo ćemo lako. Ona voli školu i drugare, samostalna je i odgovorna, ali bi joj mnogo lakše bilo da je startovala u drugoj smeni. 🤣
Kako ide?Jednu nedju pre podne,a drugu popodne ili?





Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>