Kviz "Želite li da postanete milioner" (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu >> Zabava



Poruka


dunja RR -> Kviz "Želite li da postanete milioner" (20.9.2022 19:44:43)

Gleda neko? Utisci od sinoć?

Nisam skontala, da li će zapravo ići svako veče, ponedeljak-četvrtak?

Ranije sam ga obožavala, volela sam i HR verziju sa Tarikom Filipovićem. Ali nešto se ne sećam da li je išao svako veče...




Ivanka 75 -> RE: Kviz "Želite li da postanete milioner" (20.9.2022 22:12:58)

Kviz mi se svidja, Zeljkovic ne. I gde su "brzi prsti" za odabir takmicara? Nisam gledala pocetak pa nisam cula sinoc.
Tarika sam obozaaaavala, koja harizma! 




dunja RR -> RE: Kviz "Želite li da postanete milioner" (20.9.2022 23:53:05)

Ja imam osećaj kao da Zeka juče vodio kviz, a nije ga bila toliko godina. Ne znam, meni je ok za sada, odgledah i večeras.
Daa brzi prsti....




Ivanka 75 -> RE: Kviz "Želite li da postanete milioner" (21.9.2022 0:00:36)

U prethodnom serijalu sam stekla utusak da navodi takmicare da sto pre iskoriste sve tri pomoci da bi sto pre ispali i manje nivca osvojili.Sada ne sticem takav utisak. 




dunja RR -> RE: Kviz "Želite li da postanete milioner" (21.9.2022 3:15:17)

Onoj prvoj ženi je baš pomagao, mada i onom drugom, Antoniu (on je bio prošle nedelje u Poteri, i stvarno je svašta znao, a u Milioneru mu nisu legla pitanja).
A vozač šlepera od večeras, bukvalno Alek Boldvin sa + 10 kila.

Iv, a na koji prethodni serijal misliš, onaj pre 10-15 godina? Moguće da je Zeka tada bio strožiji, ja se i ne sećam baš tačno.

A termin kviza Milioner, hmm, skoro pa se skroz poklapa sa Poterom...malko bzv.




dddaca -> RE: Kviz "Želite li da postanete milioner" (21.9.2022 7:16:19)

Nisam gledala, u koje vreme se prikazujue? Mozda sad na pocetku pomaze, da bi se sto vise ucesnika prijavilo. Videcemo u narednim emisijama




Ivanka 75 -> RE: Kviz "Želite li da postanete milioner" (21.9.2022 8:43:32)



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Onoj prvoj ženi je baš pomagao, mada i onom drugom, Antoniu (on je bio prošle nedelje u Poteri, i stvarno je svašta znao, a u Milioneru mu nisu legla pitanja).
A vozač šlepera od večeras, bukvalno Alek Boldvin sa + 10 kila.

Iv, a na koji prethodni serijal misliš, onaj pre 10-15 godina? Moguće da je Zeka tada bio strožiji, ja se i ne sećam baš tačno.

A termin kviza Milioner, hmm, skoro pa se skroz poklapa sa Poterom...malko bzv.



Sad he vidno da ih ne navodi da upotrebe pomoc, mada ono "moj konacan odgovor je..." 😊 Mi se pocesmo posle 2 epizode saliti po kuci kad god nekoga pitamo sta hoce "i, tvoj konacan odgovor je..." 😂 
Da, od pre 10tak godina. Kad je kod nas prestao da se emituje gledali smo HRT. 
Iskreno, nadala sam se da ce neko drugi da vodi kviz. 




Ivanka 75 -> RE: Kviz "Želite li da postanete milioner" (21.9.2022 8:44:32)



IZVORNA PORUKA: dddaca

Nisam gledala, u koje vreme se prikazujue? Mozda sad na pocetku pomaze, da bi se sto vise ucesnika prijavilo. Videcemo u narednim emisijama



U 21:30 radnim danima osim petkom cini mi se. 




Mirko Svirko -> RE: Kviz "Želite li da postanete milioner" (22.9.2022 8:13:08)

Jao sto volim ovaj kviz. Videla sam rekkamu da pocinje, ali nisam znala da je pocelo.Moram da gledam. 




flamingos -> RE: Kviz "Želite li da postanete milioner" (22.9.2022 23:00:25)

Isto Mirko.Obožavam ovaj kviz.Gledamo u ponedeljak.




dunja RR -> RE: Kviz "Želite li da postanete milioner" (10.11.2022 20:10:12)

Mi ne propuštamo kviz. Super mi je Zeka, staložen, dovoljno zanimljiv a ne trudi se da preteruje u tome, nije tetralan, spontan, a opet, lepo se pripremi za svakog takmičara, zna osnovne stvari o svakom od njih.
Ali jeste li provalili kako navodi takmičare da daju odgovor, kada oset_i da znaju, vidim da su mnogi to skontali pa koriste. Mada verovatno su mu i rekli u produkciji da može tako, bar na nižim pitanjima.




dunja RR -> RE: Kviz "Želite li da postanete milioner" (11.11.2022 11:20:26)

Pa sinoć gledala hrvatski Milioner, nisam ko zna od kada, i nije fer! Oni imaju i Brze prste i Pomoć poblike, mnogo je zanimljivije, šmrc.
Tarik odličan, diametralno suprotan od Zeke, ali ipak je on glumac, šoumen. Iako su različiti, obojica su mi super na svoj način.

Ali brze prste i pomoć publike, ne mogu našima da oprostim ...




Stranica: [1]