NUXE vam POKLANJA 5 Very rose, RUŽIČASTIH BALZAMA ZA USNE! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> NUXE vam POKLANJA 5 Very rose, RUŽIČASTIH BALZAMA ZA USNE! (24.9.2022 22:35:27)


[img]https://i.postimg.cc/wv1K1jWd/Dodajte-podnaslov-7.png[/img]


NUXE...to vam je prava mala revolucija! Francuski brend visokog kvaliteta prepoznatljiv je po nežnoj teksturi, senzualnim mirisima i luksuznoj ambalaži. Za moći Huile Prodigieuse® Čarobnog višenamenskog suvog ulja, verujemo svi ste čuli - neguje lice, telo i kosu, dok svojim sjajem naglašava njihovu prirodnu lepotu. NUXE proizvodi koriste se sa uživanjem, do poslednje kapljice.💦

Celo naše telo vapi za brigom i negovanjem, pa tako i naše usne. Zato nam NUXE donosi novi Very rose, RUŽIČASTI BALZAM ZA USNE!

🌹sa uljanim ekstraktom damašćanske ruže i mirisom vanile, nežan je i zavodljiv
🌿Sadrži 100% sastojaka prirodnog porekla
💋vaše usne će ga jednostavno obožavati

I znate šta još? NUXE vam na Ringeraja Instagram stranici POKLANJA 5 Very rose, RUŽIČASTIH BALZAMA ZA USNE!

👉 Da bi se igrali sa nama i osvojili sjajan poklon potrebno je samo da:

🎁Zapratite ako već niste @nuxe_srbija i @ringeraja.rs
🎁U komentarima tagujte 3 dame koje bi takođe volele da se igraju
🎁Ukoliko želite podelite vest o našoj igri u storyju
🎁Igramo se do 2. 10. 2022. u 22h, a nakon toga ćemo 5 dobitnika odrediti žrebanjem
🎁 Dobitnicima će nagrade biti poslate u roku od 15 dana od završetka darivanja (troškove slanja snosi sponzor)
🎁 Fotkajte nagradu kada vam stigne, objave fotku u komentaru posta i tagujte #nuxesrbija Znaćemo da je nagrada stigla, tamo gde i treba, do vaših usana 💗
🎁U igri mogu da učestvuju svi koji imaju adresu za slanje poklona u Srbiji
🎁Više o novom Very rose, RUŽIČASTOM BALZAMU ZA USNE pročitajte OVDE.

SREĆNO SVIMA! ❤️

(Instagram ni na koji način nije uključen u ovo darivanje. Samo oni iznad 18 godina mogu biti uključeni i svojim učestvovanjem se slažu sa Instagramovim pravilima korišćenja.)


KLIK na >>> Ringeraja Instagram stranicu





flamingos -> RE: NUXE vam POKLANJA 5 Very rose, RUŽIČASTIH BALZAMA ZA USNE! (25.9.2022 8:25:24)

Fantastično.Bravo za našu predivnu RR i sjajni NUXE.Srećno svima.❤




Mirko Svirko -> RE: NUXE vam POKLANJA 5 Very rose, RUŽIČASTIH BALZAMA ZA USNE! (25.9.2022 14:09:06)

Bravo ooo!Srecno. Ja nemam instagram.  Ali navijam za vas 🎉🎉🎉




nikann -> RE: NUXE vam POKLANJA 5 Very rose, RUŽIČASTIH BALZAMA ZA USNE! (27.9.2022 8:32:38)

Srecno, a ja nisam ni videla da je na instagramu. Jako lepa kolekcija Nuxe proizvoda/




nata11 -> RE: NUXE vam POKLANJA 5 Very rose, RUŽIČASTIH BALZAMA ZA USNE! (27.9.2022 8:38:49)

E ovo cu igrati. 👏👏




Mirko Svirko -> RE: NUXE vam POKLANJA 5 Very rose, RUŽIČASTIH BALZAMA ZA USNE! (27.9.2022 8:40:58)

Igrajte 😊Srecno 😊




Sanjica26 RR -> RE: NUXE vam POKLANJA 5 Very rose, RUŽIČASTIH BALZAMA ZA USNE! (27.9.2022 12:08:39)

Srecno svima. 




dunja RR -> RE: NUXE vam POKLANJA 5 Very rose, RUŽIČASTIH BALZAMA ZA USNE! (27.9.2022 12:32:49)

Divni Nuxe [sm=rozica.gif] [sm=bravo.gif]




flamingos -> RE: NUXE vam POKLANJA 5 Very rose, RUŽIČASTIH BALZAMA ZA USNE! (3.10.2022 12:29:02)

Čestitam svim dobitnicima.Nato,nadam se da si i ti među njima.❤




nata11 -> RE: NUXE vam POKLANJA 5 Very rose, RUŽIČASTIH BALZAMA ZA USNE! (3.10.2022 14:06:59)

Nisam Flam. Vise srece seldeci put. [sm=smiley1.gif]


Cestitam dobitnicama.




flamingos -> RE: NUXE vam POKLANJA 5 Very rose, RUŽIČASTIH BALZAMA ZA USNE! (3.10.2022 17:09:53)

Baš mi je žao Nato.Videla sam spisak dobitnika,ali ne znam pod kojim si imenom na instagramu.Srećno nekom drugom prilikom.❤




Duškić -> RE: NUXE vam POKLANJA 5 Very rose, RUŽIČASTIH BALZAMA ZA USNE! (5.10.2022 14:36:44)

Prelepi su..




Stranica: [1]