Simijanska linija (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca >> Zdravlje deteta



Poruka


Redhair231195 -> Simijanska linija (9.1.2023 13:51:27)

Zdravo, imam temu koja vidim da se jako slabo poznaje i priča kod nas, želim da uputim mame koje nisu znale o ovome a možda njihove bebe imaju isto, a takođe i da se jave mame čije bebe imaju kao i moja jednu liniju na dlanovima 😍 kao što većina nas ima po dve linije na dlanovima, tako ima ljudi koji se rode sa samo jednom linijom, jedna linija na dlanu koja se zove SIMIJANSKA LINIJA 🍀 istraživanja kažu da 50% ljudi sa daunovim sindromom imaju jednu liniju, ali isto tako ne mora da znači da postoji neki poremećaj sa hromozomima, kao što je slučaj kod nas. Ali samo 1% ljudi na svetu ima liniju na oba dlana.Moja bebana je nasledila linije od tate, oboje imaju po jednu liniju na oba dlana, zdravi su i pravi su, ništa im ne fali. Zbog toga su njih dvoje moji posebni ljudi❤️ Ljudi sa po jednom linijom imaju visoku inteligenciju što sam imala prilike da se uverim i sa tatom a polako i sa bebanom. Javite se mame koje imate bebe sa jednom linijom, ako poznajete nekog ko ima ili čak imate i vi lično jednu simijansku liniju 😊





Kata90 -> RE: Simijanska linija (9.1.2023 15:20:48)

Prvi put cujem za ovako nesto.....[sm=smiley1.gif]




Stranica: [1]