RE: Razgovori mama 02/23 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


flamingos -> RE: Razgovori mama 02/23 (5.2.2023 8:55:09)

Dobro jutro.Kato,kako je dete?Dobro da nije prehlada,već zbig zubića.Didt,kako si ti?Ostale mame?Tizi,pokušaj i danas da odmoriš uz neku seriju.Moje dete spava,pa za danas ima još koje da zavrśava,pa i ona malo da idmori.Ja sa svojim obavezama i tako prođe vikend.Ovde kao greje sunce,ali je baš hladno.Uživajte u nedelji.Pozdrav svima.❤




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 02/23 (5.2.2023 9:30:19)

Dobro jutro. Mi se polako razbudjujemo. Sinoc smo kasno legli.Kato, kako je sin? Ostali, kako ste? 




Kata90 -> RE: Razgovori mama 02/23 (5.2.2023 10:12:23)

Dobro jutro,😊 Ogi je dobro nema Temp.jos sam sinoc dezurala i gledala dal je dobro. Pijemo kafu,pa jos malo krecem sa kuvanjem.




flamingos -> RE: Razgovori mama 02/23 (5.2.2023 10:17:53)

Super Kato kad nema temperaturu.Evo i mene u kuhinji.




Bambino1 -> RE: Razgovori mama 02/23 (5.2.2023 11:36:27)

Zdravo mame. Samo da vas pozdravim. Kod nas je bas hladno i duva vetar. Imam neki problem sa forumom pa uglavnom vec par dana ne mogu da udjem. 




Tiziana -> RE: Razgovori mama 02/23 (5.2.2023 11:42:20)

Caos. Lepo, suncano, a hladno.Danas nista serije 🙂 mora da se kuva za sl. nedelju, ves se pere, dete ima utakmicu,treba ga odvesti,drugo dete francuski, posle treba i da se uci. Program full kao i svake nedelje. Uzivajte u danu.. 






dddaca -> RE: Razgovori mama 02/23 (5.2.2023 15:37:52)

Hladno i ovde. Nisam od onih koje vole hladnocu, ali neka je, treba malo i da zahladni. Jutros je bilo suncano, ali kratko je i to trajalo. Izadjoh do prodavnice i smrzoh se




flamingos -> RE: Razgovori mama 02/23 (5.2.2023 16:19:16)

Mi smo išli autom do Lidla i dete kupilo košulju i pantalone u Waikikiju.Imaćemo uskoro krštenje.Ja ću neki drugi put do tad sebi da kupim šta ću da obučem.Vratismo se pešaka.Hladno je,duva jak vetar,ali stigismo nekako.Nije strašno.Čini mi se da je gore kad čujem iz stana kako fijuče vetar nego kad smo napolju.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 02/23 (5.2.2023 16:54:56)

Vreme je jezivo. T i ja smo dosle na film. Ko je čitao knjigu "Čovek po imenu Uve", prikazuje se sad americka verzija sa Tom Henksom. Samo ne znam zbog cega nije Uve, nego Oto. 🤣 Pravimo obe pauzu od ucenja. 




flamingos -> RE: Razgovori mama 02/23 (6.2.2023 6:22:47)

Dobro jutro.Bambino,nadam se da je sada sve ok.i da češ češće da se javljaš.Kato,kako ste vi?Ostale mame?Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu,a ja ostajem sa svojim obavezama.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤




Milena18 -> RE: Razgovori mama 02/23 (6.2.2023 6:56:47)

Jutro!
Kako ste danas, mame? 

Meni se ne izlazi iz kuće kad pomislim koliko je hladno, a posebno sa decom. Ali nije da imam izbora... 
Sanjice, kakav je film? 





dddaca -> RE: Razgovori mama 02/23 (6.2.2023 8:18:37)

Dobro jutro. Ledeno je. Vozila sam jutros dete u skolu, pa otisla i do prodavnice, Smrzla sam se.




Kata90 -> RE: Razgovori mama 02/23 (6.2.2023 9:18:38)

Jutro i tu hladno i ovde otislo je na -5 🧊 jos sam ususkana u krevetu 😄 i pijem kafu.Ogi popodne ide u skolu,menjali smenu....Moram i ja do prodavnice,kad pomislim samo vec mi hladno.Mislim se sta danas brzinski za jelo da pravim.





Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 02/23 (6.2.2023 10:13:29)



IZVORNA PORUKA: Milena18

Jutro!
Kako ste danas, mame? 

Meni se ne izlazi iz kuće kad pomislim koliko je hladno, a posebno sa decom. Ali nije da imam izbora... 
Sanjice, kakav je film? 





Dobar dan. U selu sam. Danas po rasporedu nisam u selu, ali posto u četvrtak idem na faks hocu da odradim časove. Smrzla sam se, jer je nestala struja. A stomak me boli. Dobila sam. Toliko da mi se i povraca. 
Milena, odlican je. T i ja smo na kraju plakale. Tom Henks je neprevaziđen. 




flamingos -> RE: Razgovori mama 02/23 (7.2.2023 6:19:31)

Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprrma za školu.Kasnije da siđem do pijace.Danas planiram da zavijam sarmu i,naravno,sve redom da završavam šta imam.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤




Ana RR -> RE: Razgovori mama 02/23 (7.2.2023 13:00:11)

Dobar dan, ženske. Kako ste?

Baš je hladno, kod nas temp ne prelazi u plus, mada kad su nam sinoć naši kanađani rekli da je kod njih prošle nedelje bilo -40, ovih naših -3 mi dođu kao leto [sm=smiley36.gif]

Mi se nešto borimo da se ne prehladimo, mene je u petak krenulo da lomi ali sam u subotu bila ok, samo mi nos povremeno curi. Mare je kilav, njegov stomak standardno ga muči.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 02/23 (7.2.2023 14:55:04)

Dobar dan. Moje su od sinoc bolesne. T je dobila temp. Ali nije visoka. Sofi muci stomak. Tako da obe ceo dan leskare. Jutros je bilo - 9 tako da kad sam ja krenula u pola sedam bas je bilo jezivo.Sad sam se ususkala posle posla i ne mrdam. 




Kata90 -> RE: Razgovori mama 02/23 (7.2.2023 18:39:57)

Veče mamike,Sanjice ozdravite sto pre,sad bas hara neki virus.I Ogi jedan dan imao temp.sad je ok malo duva nos nije strasno.Bila sam danas na UZ sve je super.👼 😊 




Milena18 -> RE: Razgovori mama 02/23 (7.2.2023 20:58:08)

Dobro veče!
I mi bolesni, tj. V. Imao je popodne 38.6. 
Hajde da što pre svi ozdravimo. 🙂
Sanjice, i meni je bilo grozno kad sam krenula jutros sa njima dvoma. Još ispred vrtića gužva, svi došli kolima. 
Kato, koji si ti mesec? Nisam ispratila. Super što je sve u redu. 😊




Kata90 -> RE: Razgovori mama 02/23 (7.2.2023 21:40:45)



IZVORNA PORUKA: Milena18

Dobro veče!
I mi bolesni, tj. V. Imao je popodne 38.6. 
Hajde da što pre svi ozdravimo. 🙂
Sanjice, i meni je bilo grozno kad sam krenula jutros sa njima dvoma. Još ispred vrtića gužva, svi došli kolima. 
Kato, koji si ti mesec? Nisam ispratila. Super što je sve u redu. 😊




5 ti mesec 😊 




dddaca -> RE: Razgovori mama 02/23 (7.2.2023 22:08:13)

Brzo svi da ozdravite [sm=smiley27.gif]. Ledeno je bilo jutros. Smrzla sam se dok sam je vozila u skolu, jos zaboravila i rukavice da stavim, a auto nikako da se ugreje. Kato, super za UZ. Ne secam se da li si pisala. Dobicete batu ili seku?




Kata90 -> RE: Razgovori mama 02/23 (7.2.2023 22:10:42)



IZVORNA PORUKA: dddaca

Brzo svi da ozdravite [sm=smiley27.gif]. Ledeno je bilo jutros. Smrzla sam se dok sam je vozila u skolu, jos zaboravila i rukavice da stavim, a auto nikako da se ugreje. Kato, super za UZ. Ne secam se da li si pisala. Dobicete batu ili seku?




Opet bato 😊




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 02/23 (7.2.2023 22:37:20)

Daco, kod mene je super sto mi se mali auto brzo ugreje. Inace, kad vozim zafiru treba mu duže da se zagreje.
I tako ja sam mislila da nigde ne izlazim. Otkazala sam trening jer sam dobila. Napravila sam pauzu. Pocas_tila sebe farbanjem, sisanjem i feniranjem. Ne pamtim kad sam bila. Nemam kad da stignem, majke mi. Kaže mi malo pre tetke, moras to da stignes. Ja ne mogu da joj objasnim da malo i spavam. Sinoc sam grozno sanjala, da sam mm budila. Nikako da pisem drugarici da vidim kako joj je majka. Bolesna je od kada se moj tata razboleo. Ima melanoma. Ali generalno je lose. 




Bambino1 -> RE: Razgovori mama 02/23 (8.2.2023 0:28:46)

Zdravo mame. Jao vidim da piset_e kako se smrzavate, pridruzujem se i ja. Radim dezurstvo ove nedelje, pa ujutru u pola 6 bude bas hladno, a auto koza led unutra. Da sto pre svi ozdrave. I mog malisu nesto mucio stomak jutros, ali je sad super. 🙂




flamingos -> RE: Razgovori mama 02/23 (8.2.2023 6:20:13)

Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete ds se sprema za školu.Danas ne planiram nigde da izlazim iz stana.Kato,drago mi je da je sve super.Uživaj u trudnoći.Hajd da svi bolesni što pre ozdrave.Pozdrav svima.❤




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>