RE: Razgovori mama 02/23 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


flamingos -> RE: Razgovori mama 02/23 (24.2.2023 7:24:24)

Kato,praviću"Markiza tortu sa lešnikom".Javi kad završiš kod doktora.❤




Tiziana -> RE: Razgovori mama 02/23 (24.2.2023 8:56:02)

Dobro jutro devojke.
Petak!
Da se pregura jos danas pa malo da se odmorimo.
Ja sam prezdravila. Radila sam od kuce cele nedelje. Sa jedne strane prijalo mi je,a sa druge strane mnogo vise radis na kraju kad si kod kuce. Ne zaklopis kompjuter u 5h vec hajde jos ovo, hitno je jos ono, i tako ode jod 2 sata.

Ovo predvino prolecno vreme koje je bilo tokom cele ove nedelje i koje nismo mogli da iskoristimo ce da se pokvari za vikend. Uvek bude tako. Dok smo zatvoreni u kancelarije napolju je sunce,kako dodje vikend, pokvari se vreme..

Odoh da radim. Uzivajte u vikendu.




Kata90 -> RE: Razgovori mama 02/23 (24.2.2023 11:13:54)



IZVORNA PORUKA: flamingos

Kato,praviću"Markiza tortu sa lešnikom".Javi kad završiš kod doktora.❤



Evo me,sve je uredno na UZ dobila sam i slike gde se vidi lice 😁 500g je....i 💯 decak 😁 23nedelja.❤ kontrola u 32 nedelji,to je sad nesto novo.




flamingos -> RE: Razgovori mama 02/23 (24.2.2023 11:53:41)

Super Kato.Uživaj u trudnoći.Sedoh malo,pa da da nastavim gde sam stala.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 02/23 (24.2.2023 13:18:57)

Dobar dan devojke.Kato ❤️
Sad sam sela. Od jutros sam imala časove. I imam jedan veceraske. Konacno petak, ali mi cemo sutra do Bg. Ja na kontrolu, a koje devojcice sa tatom u kupovinu. Uživajte. 




flamingos -> RE: Razgovori mama 02/23 (25.2.2023 7:44:21)

Dobro jutro.Pijem kafu.Moji spavaju.Kasnije idemo u crkvu,pa u restoran.Vreme je užasno,pada kiša.Želim vam prijatan vikend.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤




Tiziana -> RE: Razgovori mama 02/23 (25.2.2023 11:50:47)

Cao devojke. Vreme jeste malo bezvete, ali mi prija.Muz otisao u veliku nabavku, sin na opstinsko iz hemije, cerka uci, sledeca nedelja je full sa kontrolnima i ispitivanjina, a ja zavrsavam drugu kafu pa da se bacim na usisavanje i sredjivanje. Nema kuvanja danas, ne mozemo da uglavimo u raspored🤣






Kata90 -> RE: Razgovori mama 02/23 (25.2.2023 13:18:35)

Gde ste mame,i kod nas kisa od jutros haos...Stavila sarmu da se kuva,bice i za sutra.Spremala malo po kuci usisala itd.ves se pere.Dete radi domaci.Sad ce i mm sa posla.Umorila sam se.Vise nista ne radim.A ja sada da uzivam u kafi 😊 




Ana RR -> RE: Razgovori mama 02/23 (25.2.2023 14:59:36)

Hello [sm=smiley1.gif]

Baš je grozno danas, barem kod nas. Teši me samo to što ionako ne bih mogla nigde da skitam jer sam dobila, ali ipak.. moglo se sedeti u bašti da je sunčano kao prethodnih dana.

Uspela sam da usisam i prebrišem stepenice i više nisam ni za šta. Tri sprata stepenica, crkla sam. Jedna mašina pere, druga suši, treća pere sudove. Pekarica mesi testo, u rerni losos i povrće... šlogiraće se mm kada dođe kući i vidi kako štedim struju [sm=smiley36.gif]




dddaca -> RE: Razgovori mama 02/23 (25.2.2023 19:34:04)

Nek zavrne rukave pa nek sam stedi struju ako mu ne odgovara [sm=smiley36.gif]
I kod nas grozno vreme, kisa, zahladnelo. I ja sam se danas rastrcala po kuci, sredjivala, kuvala, pa vozila dete na rodjendan, pa sad spremala veceru i bas sam umorna.




flamingos -> RE: Razgovori mama 02/23 (26.2.2023 8:22:19)

Dobro jutro.Pijem kafu i odoh da završavam šta imam u kuhinji.Posle da peglam.Dete da se naspava,pa kad doručkuje da uči.Oblačno je.Nećemo danas nigde.Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatan dan.Pozdrav svima.❤




dddaca -> RE: Razgovori mama 02/23 (26.2.2023 11:41:03)

Dobar dan. Danas je dan za odmaranje. Dorucak iz pekare, za rucak kupila vec pecenu ribu na rostilju. Volimo ribu, ali ne volim kad mi se cela kuca umirise na nju, tako da mi je ovo laksa varijanta. Jednu masinu vesa oprala, druga zavrsava. I to je sve od posla za danas. Juce sam se rasturila, red je i da odmorim. Jos malo pa cemo i u bioskop nas dve. Tata resio da ostane kod kuce.
Tizi, kako je proslo takmicenje? Znam da je rano za rezultate, ali kakvi su utisci, da li je bilo tesko?
Ostale mame kako ste?




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 02/23 (26.2.2023 12:58:23)

Dobar dan. Mi smo juče bili na decijem rodjendanu i na stepenik izvrnem zglob. Malo plavo i nateklo, al dovoljno da sepam 🙄




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 02/23 (26.2.2023 13:32:34)

Dobar dan svima. Srecan praznik. Ja sam samo usisala kucu i skuvala rucak. Ne radim nedeljom krupne poslove.Moji vežbaju matematiku. Prvo je mm sa T, a sad je S dosla hoce i ona. Kasnije ce S na crtani sa drugaricom. Uživajte u nedelji. Ja sam malo i dremnula. I ako volim da je tisina uspela sam i pored njihovog vežbanja da zaspim. 




dddaca -> RE: Razgovori mama 02/23 (26.2.2023 17:28:05)

Uh Ivana probaj da fiksiras to stopalo nekim zavojem, da se ne oslanjas previse na njega.
Mi dosle iz bioskopa, gledale Vilu seprtlju, bas je lep crtani bio.




Bambino1 -> RE: Razgovori mama 02/23 (26.2.2023 19:01:24)

Zdravo mame. Nikako da stignem da se javim, gomila obaveza. Juce bili u gostima, danas cistila kucu, peglala, rucak za danas i sutra. Kakvi su utisci o crtacu? Mi vodimo decu u utorak, a ide i moj malisa sa vaspitacicom da gledaju bas taj crtani. 😀




Didy -> RE: Razgovori mama 02/23 (26.2.2023 20:10:41)

Zdravo svima!

Ne javljam se baš često, nekako nemam ni vremena...Dana smo bili kod svekrve na ručku posle sto godina, tako da nisam ništa kuvala. Popodne smo odremali, valjda nas suština umor od prethodne radne nedelje i od subotnje raspremanja kuće. Sutra opet sve ispočetka i u krug...Teram sebe da odem do prodavnice u veću nabavku, svašta nam treba, a iskreno, baš me mrzi. Možda bolje danas, radnim danom moram sama jer mm radi tokom dana (a ja uveče, pa se razmimoilazimo), a sad bar da još neko vuče kese, da ne moram sve sama. 😉




Tiziana -> RE: Razgovori mama 02/23 (26.2.2023 20:50:04)

Cao, dobro vece.
Ja sam ceo dan provela u kuhinji. Nakuvala za celu nedelju jer deca idu popodne u skolu, moraju da imaju rucak pre skole. Popodne malo dremnula, vreme je samo za to pa posle dovrsila ruckove. Sin dobio 2 nagradu. Verujem da ce proci na okruzno. On je naravno zadovoljan. Deca danas ceo dan ucila.. Kad idu popodne niko ih prepodne ne nadgleda, verujem da krivinare 🤣 pa ih tad poteramo da za vikend sto vise zavrse.. 




flamingos -> RE: Razgovori mama 02/23 (27.2.2023 8:21:12)

Dobro jutro.Pijem kafu,pa kad se dete naspava da doručkuje i idemo kod zubara na kontrolu u vezi proteze.Popodne u školu.Tizi,kako je prošlo takmičenje?Ivana,kako si?Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤




dddaca -> RE: Razgovori mama 02/23 (27.2.2023 8:38:29)

Tizi bravo za sina [sm=bravo.gif] kako da ne bude zadovoljan, super je 2. mesto.
Bambino, mom detetu se crtani svideo, a i meni je drzao paznju [sm=smiley36.gif] Prica je o vili koja dolazi u svet ljudi kako bi ostavila poklon decaku kojem je ispao zubic, ali lomi kamen koji joj omogucava povratak nazad u svoj svet. Ostatak pogledajte, ne ide da sve ispricam. Nadam se da ce se i vama svideti
Vezano za velike nabavke, ranije sam ih praktikovala jednom nedeljno, a sad nekako sve usput, pri redovnoj kupovini uzimam. Ne znam zasto sam izgubila tu naviku, povoljnije mi je kad odem u neki megamarket i sve kupim odjednom




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 02/23 (27.2.2023 15:42:45)

Dobar dan. Tizi, čestitam na nagradi.Noga bolucka, naravno, al nije mnogo strasno. Trebala sam na neke treninge da krenem od prvog, al ove nedelje nista od toga. 




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 02/23 (27.2.2023 17:43:56)

Tizi, bravo za sina.
Dobro vece. Ja sam ceo dan u gužvi. Sad sam prilegla, pa vodim S na folklor a ja na sedmi. T je u školi. 
Dacco, Sofi je juce isla na crtani ali vatreno srce. Svideo joj se. Ja ne idem vise sa njima. 😁 Pozvala ju je drugarica i odose. 




flamingos -> RE: Razgovori mama 02/23 (28.2.2023 8:36:32)

Dobro jutro.Tizi,čestitam.Bravo za tvog sina.Pustila sam mašinu da pere i sedoh da popijem kafu,pa odoh da završavam šta imam.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤




dddaca -> RE: Razgovori mama 02/23 (28.2.2023 8:52:00)

Sanjice, nije nam bas blizu stana bioskop, tako da ne mogu da je pustim da ide sama. Bilo je i kad je odvezem i ostavim sa drugaricama u bioskopu, a ja odem u soping, ali mi nije palo na pamet ovog puta. Gledacemo i vatreno srce, tesko da ce ona nesto da propusti [sm=smiley36.gif]




Didy -> RE: Razgovori mama 02/23 (28.2.2023 12:33:53)

Zdravo!

Tek sam sad popila (ohlađenu) kafu... Srećom ručak imam od juče, inače ga verovatno ne bih stigla napraviti. Treća mašina veša se pere, druga suši... Moram opet u nabavku... Što bi rekli - Na zapadu ništa novo... 😄Jutros nešto razmišljam - Mislim da bi mi mnogo lakše bilo da radim od 8 do 16h, nego ovako što balansiram celo pre podne između kućnih obaveza, obroka i obaveza za posao i priprema za časova koje od kuće radim, pa onda popodne na časove u školu... Nekad već budem mrtva umorna kad krenem na časove... Dođem kasno (oko 22h), ne mogu da legnem na vreme... Dok su deca bila mala, imalo mi je to sve smisla. Sad kako su već stariji i samostalniji + muž radi od kuće od jesenas, mislim da bi mi više odgovaralo klasično radno vreme... Ali, dobro, ne možeš u životu sve namestiti da ti bude potaman...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>