RE: Razgovori mama 03/23 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


dddaca -> RE: Razgovori mama 03/23 (24.3.2023 9:26:58)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ivanka, štitna žlezda je izvađena. Za sada je sve ok.
Dddaco, ne voli svako da vozi. Sto je normalno. Ima i onih sto voze, a ne znaju da voze. U smislu da ne vode racuna o saobraćaju. 
Ivanka, bice bolje. Nemoj da te to obeshrabruje. 


Jasno Sanjce, to i kazem. Razumem one koji ne vole da voze. I one koji tek pocinju. A sa druge strane, pojedini me izludjuju. Pre neki dan ide ispred mene neki deda, vozi 20 na sat. Idu nam auti u susret, ne mogu da ga obidjem. On i sa tih 20 na sat koci, pa daje migavac, pa se predomislja. Joj, izludeh.
Ivanka, ne daj da te to obeshrabri. Svi imamo los dan. Bice bolje vec danas.
Kato, kako je bilo na UZ?
I kod nas je divno vreme, nadam se da ce i ya vikend ostati tako, nisam gledala prognozu




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/23 (24.3.2023 10:59:40)

Vreme je predivno. Ali ja moram nazad u školu. Dežurna sam na probnom. Samo sam na kratko dosla da dovrsim rucak, jer mm mora da jede do 12. Ne bih stigla da sam se vratila pesice. Morala sam kolima. Po gradu ih ne koristim. Samo za ovakve situacije




flamingos -> RE: Razgovori mama 03/23 (24.3.2023 11:22:38)



IZVORNA PORUKA: Kata90

Dobar dan,i ovde su skraceni casovi.Danas malo u shoping sa sinom nove patike da kupimo,dosta je bilo zimske obuce.Tako da bice iskoriscen dan danas maximalno,i ovde je tako toplo crvrkucu ptice 🕊🌞🌳🌺 uzivajte.....
Šta kaže doktor?Da,prelepo je vreme.Uživajte.Popila sam lek i prilegoh malo,pa još koje šta da završavam.





Kata90 -> RE: Razgovori mama 03/23 (24.3.2023 11:45:55)

Zaboravila sam da javim😁 kaze da je sve dobro,bebac se vec okrenuo...namesta se za put 😁




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 03/23 (24.3.2023 14:52:54)

Kato, samo nek se namešta ❤️Ivanka, opušteno, sve je to ok :) 




Milena18 -> RE: Razgovori mama 03/23 (24.3.2023 20:42:10)

Dobro veče!
Sanjice, želim tvojoj mami brz oporavak. 
Ana, kako ste vi? 
Flam, hvala što pitaš, dobro smo svi. 😊
Mi planiramo sutra u Jagodinu u zoološki vrt, nismo bili do sada. A najavljuju neko zahlađenje. Nadam se samo da nas neće uhvatiti kiša. Danas je baš bilo divno vreme. 





Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 03/23 (24.3.2023 21:21:22)

Joj sto bese toplo danas, milina 😊Gledam kosarku sa mm 😂 Joj sto ga zivciram glupim pitanjima 😁😁😁




flamingos -> RE: Razgovori mama 03/23 (24.3.2023 21:29:11)

Divno Kato.Milena,baš mi je drago da ste dobro.Uživajte sutra.Ivanka,pretoplo je bilo danas.Ali,ako.Volim sunce.Ostale mame,šta radite?




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 03/23 (24.3.2023 22:06:07)

Mi evo opet oko sveki. Danas  smo je ja  i dever vodili kod lekara, bas joj visok pritisak. Sad je mm odvede u hitnu. Preko 190... 🙁Spakovah I. za takmicenje sutra. Putuje u Zrenjanin. 




flamingos -> RE: Razgovori mama 03/23 (24.3.2023 22:24:48)



IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mi evo opet oko sveki. Danas  smo je ja  i dever vodili kod lekara, bas joj visok pritisak. Sad je mm odvede u hitnu. Preko 190... 🙁Spakovah I. za takmicenje sutra. Putuje u Zrenjanin. 
Srećno na takmičenju.❤Hajd i da sveki bude dobro.Utiče ovo vreme na sve.





flamingos -> RE: Razgovori mama 03/23 (25.3.2023 6:03:58)

Dobro jutro.Ne mogu da spavam i evo skuvala sam kafu,pa da pustim mašinu da pere.Kasnije da spremim doručak, ručak,a i napraviću neki kolač.Popodne mi dolazi prijateljica.Kad se dete naspava da jede i da završi sa svojim školskim obavezama,pa da prošeta sa drugaricom do grada,da odu na sladoled.Nadam se da će vreme da ih posluži.Za sad je lepo,ali javiše neko prolazno naoblačenje sa kišom.Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/23 (25.3.2023 6:42:46)



IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mi evo opet oko sveki. Danas  smo je ja  i dever vodili kod lekara, bas joj visok pritisak. Sad je mm odvede u hitnu. Preko 190... 🙁Spakovah I. za takmicenje sutra. Putuje u Zrenjanin. 



Ivanka, tako je mojoj mami bio visok pritisak na sam dan operacije. Jedva joj smiriše. Milena, hvala. Mama su odmah sutradan pustili. Idem danas kod nje. I da vidim sestrice i bratance. Nisam ih videla dugo. 
Mislim da ce kisa. Evo pokazuje mi vreme. 




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 03/23 (25.3.2023 6:57:58)

Dobro jutro. Opet odveze mm majku u dom zdravlja. sinoc u hitnoj joj dali inekciju i jos uvek joj visok pritisak. Nista ne deluje. Cetvrti dan tako. Nista ne deluje.🙁
Ispratih dete na takmicenje, sedi napred pored trenera. Kakva čaaaaast 😁




flamingos -> RE: Razgovori mama 03/23 (25.3.2023 7:00:38)

Ivanka,kako joj ne pomognu te terapije?Hajd da bude dobro.Još jednom-srećno Ivki na takmičenju,a tebi na vožnji.❤




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/23 (25.3.2023 7:07:40)



IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Dobro jutro. Opet odveze mm majku u dom zdravlja. sinoc u hitnoj joj dali inekciju i jos uvek joj visok pritisak. Nista ne deluje. Cetvrti dan tako. Nista ne deluje.🙁
Ispratih dete na takmicenje, sedi napred pored trenera. Kakva čaaaaast 😁



Ivanka, verovatno joj ne odgovara terapija. Zato je tako. Mada, inekcija je trebalo da spusti pritisak. 
Ne rekoh ni ja dobro jutro. 🙂




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 03/23 (25.3.2023 7:45:07)

Verovatno xe joj promeniti terapiju. Juce je popila 2 katopila i 2 prinorma, plus inekcija u hitnoj sinoc. To joj je standardna terapija.
Cekam mm da mi se javi. 




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 03/23 (25.3.2023 8:57:07)

Skrooooz joj dr promenio terapiju. Valjda ce danas da bude vidno bolje. Mada je jutros popila sve sto je imala samo da smanji pritisak. A bleda ko krpa. 




flamingos -> RE: Razgovori mama 03/23 (26.3.2023 9:09:06)

Dobro jutro.Ivanka,kako je sveki?Kako je bilo na takmičenju?Kako napreduješ sa vožnjom?Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pijem kafu,pa odoh u kuhinju.Kasnije da peglam.Sinoć je padala kiša,a evo sad greje sunce.Želim vam prijatan dan.Pozdrav svima.❤




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 03/23 (26.3.2023 11:09:59)

Dobro jutro. Turbo dan juce bio. Bila sam budna o pola 5 ujutru, pa casovi pa voznja, pa online uvece. Bas sam se umorila. I na kraju isli po dete oko ponoci.Jednu borbu pobedila, sledecu izgubila. Tesko joj ali sta je tu je. Prebolece poraz. Zato je i saljem na sve to, da upozna osecanja i savlada sebe. 
Sveki je dobro, jos joj malo povisen pritisak ali ne  divlja ko u cetvrtak i petak.
Vozila sam jutros rano. Pa lepo ustanem pre svih, navila sat na 8h, pogledam zidni, na njemu 7h. Pa mi nije jasno kako sam pogresila 😊 Pa obidjem sve satove u kuci i na svima 7h.... I tek se set_im pomeranja sata 😅
Dan je diiiiivan, sunceeeeee! 😊 Kakve su vase organizacije danas? Ja odo da smislim rucak. Kupila sam mekike usput za dorucak. 






IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 03/23 (26.3.2023 17:21:46)

Dobar dan. I maca je imala nastup danas. Osvojili su drugo mesto. Mada, kakva je bila konkurencija, to je super. Prošle nedelje su imali nastup bez takmičenja, pa im je isto bilo lepo. Samo nek se druže ❤️
Inače, obe smo prehladjene, ja jedva izdrzah dan danas. 




flamingos -> RE: Razgovori mama 03/23 (26.3.2023 22:02:55)

Ivanka,drago mo je da je sveki dobro.Bravo za Ivku.Jednu je pobedila,biće još pobeda.Ivana,bravo i za tvoje dete.Neka su živa i zdrava sva dečica.❤




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/23 (27.3.2023 6:40:11)

Добро јутро. Браво за обе девојчице. Иванка, из чега такмичење? 
Ми смо цео викенд лутали. Суботу код мојих, недељу смо ишли мало у скитњу: Опленац, Топола, па ајде мало до Орашцα. Сад сам у бусу за БГ. Идем на факс. Јављам лепе вести. 




flamingos -> RE: Razgovori mama 03/23 (27.3.2023 7:50:39)

Dobro jutro.Ivanka,nadam se da je sveki dobro.Vreme je užasno.Pada kiša,duva vetar.Nadam se da ste lepo proveli vikend.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤




dddaca -> RE: Razgovori mama 03/23 (27.3.2023 9:06:17)

Bravo za obe devojcice [sm=bravo.gif]
I kod nas je bas ruzno vreme. Kisa, pre kise duvao jak vetar, ali valjda ce od sutra biti lepse. Planirala sam da perem ves, ali nije hitno, sacekacu sutra. Bar da mogu da ga rasirim na terasi. Dosadilo mi je vise da razvlacim susac po stanu.
Sanjice, super dan ste izabrali za izlet.
Ivana, brzo ozdravite. I moje dete pocinje da kaslje.




Ana RR -> RE: Razgovori mama 03/23 (27.3.2023 10:19:54)

Bravo za cure [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Ivanka, tako je moja baka, njoj je pritisak išao preko 200, ne može aparat da izmeri. Jednom su izmerili 230 sa 100 i nešto. I ništa ne pomaže, ne mogu da joj obore pritisak, neverovatno. Ne znam kako je ona doživela skoro 89 godina sa tim pritiskom.

Daco, bogami kod nas sutra najavljuju hladnije nego danas, ujutru -1 a dnevna 8 stepeni.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>