RE: Razgovori mama 07/23 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


flamingos -> RE: Razgovori mama 07/23 (1.8.2023 7:57:22)

Dobro jutro.I danas moram kod stomatologa,pa popodne odosmo u selo.Ivana,kako si?Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤




flamingos -> RE: Razgovori mama 07/23 (2.8.2023 8:46:28)

Dobro jutro.Danas je praznik,tako da je dan za odmor.Samo da završim u kuhinji šta imam.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤




Ana RR -> RE: Razgovori mama 07/23 (2.8.2023 11:43:41)

Dobar dan :) jao flamingos, podsetila si me da moram zakazati čišćenje zuba za svo troje.

Ja sam popalila mašine, svaki dan imam gomilu veša za pranje, nikad korpa nije prazna. Ako stignem da usisam i izglancam parket, mada me išijas muči već par dana pa ne bih smela da se savijam. Preterala sam sa poslom, tačno me boli od sedenja za kompom.

Ja ne mogu da verujem da je već avgust, za dve nedelje opet idemo na more. Dok se okrenemo biće vreme za školu [sm=smiley29.gif]




flamingos -> RE: Razgovori mama 07/23 (2.8.2023 11:55:09)

Ana,hajd da budeš dobro.Lepo da se provedete na moru i da se odmoriš.Da,moramo da održavamo zube.Moji su svi super,samo ovaj zafrkava,ali spasićemo ga.I smejala sam se u čekaonici-izlazi devojka kojoj je izvadio zub i plače.Kuku,mislim se ja,da li da čekam ili da pobegnem?🙄Ali,sačekah.Još dok čekam i čujem kako zuji dok nekom radi zub...Ali,kad dođem na red i sednem u stolicu prođe me strah.Avgust,leti vreme.Još malo da uživaju deca i kreću školske obaveze.Neka su živi i zdravi.❤




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/23 (2.8.2023 13:02:43)

Šta se radi? Ja malo raduckam. Razmišljam kako ćemo sutra i prekosutra jedva disati kad upekne 😁




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/23 (2.8.2023 13:08:31)

Nova tema
Klik




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]