Pošalji priču: "Moj prvi Božić sa bebom" i osvoji vredne nagrade! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> Pošalji priču: "Moj prvi Božić sa bebom" i osvoji vredne nagrade! (15.12.2023 22:28:45)


[img]https://i.postimg.cc/Bb28PHZg/NL4531-HH-01-Sebamed-Baby-Moj-prvi-Bozic-sa-bebom-Banner-592x375-px-Ringeraja.jpg[/img]


𝐏𝐨𝐳𝐢𝐯𝐚𝐦𝐨 𝐯𝐚𝐬 𝐝𝐚 𝐧𝐚𝐦 𝐢𝐬𝐩𝐫𝐢č𝐚𝐭𝐞 𝐯𝐚š𝐮 𝐩𝐫𝐢č𝐮 𝐧𝐚 𝐭𝐞𝐦𝐮 "𝐌𝐨𝐣 𝐩𝐫𝐯𝐢 𝐁𝐨ž𝐢ć 𝐬𝐚 𝐛𝐞𝐛𝐨𝐦", 𝐢 𝐧𝐞𝐦𝐨𝐣𝐭𝐞 š𝐭𝐞𝐝𝐞𝐭𝐢 𝐧𝐚 𝐞𝐦𝐨𝐜𝐢𝐣𝐚𝐦𝐚! 🎁 𝟕 𝐝𝐨𝐛𝐢𝐭𝐧𝐢𝐤𝐚 ć𝐞 𝐨𝐬𝐯𝐨𝐣𝐢𝐭𝐢 𝐯𝐫𝐞𝐝𝐧𝐞 𝐒𝐞𝐛𝐚𝐦𝐞𝐝 𝐧𝐚𝐠𝐫𝐚𝐝𝐞, 𝐤𝐨𝐣𝐞 ć𝐞 𝐛𝐢𝐭𝐢 𝐩𝐨𝐬𝐥𝐚𝐭𝐞 𝐧𝐚 𝐚𝐝𝐫𝐞𝐬𝐮 𝐝𝐨𝐛𝐢𝐭𝐧𝐢𝐤𝐚 𝐨 𝐭𝐫𝐨š𝐤𝐮 𝐬𝐩𝐨𝐧𝐳𝐨𝐫𝐚.


🎄 Praznici su, barem u srcu, najtoplije vreme godine, a kada se slave sa novim članom porodice, postaju još posebniji! 💗 Potpuno smo sigurni da uz tako brižne roditelje, vaši mališani uživaju u svakom prazničnom trenutku! Podelite ih sa nama! 🌟


𝐕𝐢š𝐞 𝐨 𝐧𝐚𝐠𝐫𝐚𝐝𝐚𝐦𝐚 i 𝐤𝐨𝐧𝐤𝐮𝐫𝐬𝐮 𝐩𝐫𝐨𝐧𝐚đ𝐢 𝐮 𝐓𝐄𝐊𝐒𝐓𝐔!





IvanaSK RR -> RE: Pošalji priču: "Moj prvi Božić sa bebom" i osvoji vredne nagrade! (16.12.2023 10:04:25)

Ovo je predivno ❤️




flamingos -> RE: Pošalji priču: "Moj prvi Božić sa bebom" i osvoji vredne nagrade! (16.12.2023 13:50:08)

Fantastično.Bravo za našu rr i sponzora.❤




Ivanka 75 -> RE: Pošalji priču: "Moj prvi Božić sa bebom" i osvoji vredne nagrade! (16.12.2023 15:09:25)

Da da, bravo! 👍




17 joka -> RE: Pošalji priču: "Moj prvi Božić sa bebom" i osvoji vredne nagrade! (16.12.2023 15:28:39)

Svaka cas_t za nagradu👏👏👏Mi smo se odlucili za vasu kozmetiku pa cemo iskustvo pisati iduce godine 😇😍




marketing RR -> RE: Pošalji priču: "Moj prvi Božić sa bebom" i osvoji vredne nagrade! (2.1.2024 22:06:05)

Blizu 100 priča nam je već stiglo, BRAVO MAME [sm=bravo.gif]


Čekamo i vaše priče, podelite ih sa nama [sm=smiley27.gif]




flamingos -> RE: Pošalji priču: "Moj prvi Božić sa bebom" i osvoji vredne nagrade! (3.1.2024 22:33:09)

Bravo za sve mame!❤️




Duškić -> RE: Pošalji priču: "Moj prvi Božić sa bebom" i osvoji vredne nagrade! (4.1.2024 18:48:39)

Odlicni pokloni, pisite !




dunja RR -> RE: Pošalji priču: "Moj prvi Božić sa bebom" i osvoji vredne nagrade! (11.1.2024 15:33:33)

Još malo, šaljite nam priče [sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Pošalji priču: "Moj prvi Božić sa bebom" i osvoji vredne nagrade! (30.1.2024 0:52:41)

Drage mame i tate, hvala vam od srca na predivnim pričama!

Sa zadovoljstvom predstavljamo 7 pobedničkih priča:

GLAVNE NAGRADE osvojile su:

1. Bojana Baračkov sa pričom "Božićni poklon"
2. Mirjana Milenković sa pričom "Moj poraneli Mali Princ"

DODATNE NAGRADE osvojile su:

1. Jelena Nedeljković sa pričom "Željo moja, dugo željena...."
2. Divna Lončarski sa pričom "Vera je u nama"
3. Aleksandra Rajtenbah Živković sa pričom "Nikad ne odustaj"
4. Vanja sa pričom "Bogdana je stigla na Badnji dan"
5. Jelena Jakimov sa pričom "Moj prvi Božić sa bebom"

ČESTITAMO! [sm=bravo.gif]




flamingos -> RE: Pošalji priču: "Moj prvi Božić sa bebom" i osvoji vredne nagrade! (30.1.2024 18:08:54)

Čestitam svim dobitnicima!




Srecko47E -> RE: Pošalji priču: "Moj prvi Božić sa bebom" i osvoji vredne nagrade! (12.2.2024 10:45:48)

Dobar dan dobri ljudi!


Ovim putem zelim da se zahvalim nasem forumu,kao i sponzoru.Paket je stigao! :)




Stranica: [1]