Apartmani u zrenjaninskom porodilistu (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


Tijanas -> Apartmani u zrenjaninskom porodilistu (17.2.2009 0:43:46)

Da li je neko cuo da postoje apartmani u Zr porodilistu,koliko kostaju,kakvi su uslovi?




Anoniman -> RE: apartmani u zrenjaninskom porodilistu (17.2.2009 0:45:50)

Mislim da je gina iz Zrenjanina. Čekaj da se pojavi, verovatno zna nešto o tome. Ona nosi blizance.




Tijanas -> RE: apartmani u zrenjaninskom porodilistu (17.2.2009 0:48:02)

ti si bas brza.Hvala ponovo.




Jacaca -> RE: apartmani u zrenjaninskom porodilistu (17.2.2009 0:48:47)

Mogu samo da ti kazem da je u Pancevu 3000 dan, ne znam za Zrenjanin, ali evo ti neki reper.




kumara -> RE: apartmani u zrenjaninskom porodilistu (17.2.2009 0:50:17)

I ja sam cula da su u Beogradu oko 3000 din.




Anoniman -> RE: apartmani u zrenjaninskom porodilistu (17.2.2009 0:50:36)

Tijanas jesi trudnica? Ne mogu da uhvatim gde si sve pisala, ali ne vidim te na spisku trudnica. Trudnice, gde ste??? KLIK




gina -> RE: Apartmani u zrenjaninskom porodilistu (17.2.2009 9:27:34)

Tijanas, ima apartmana u Zrenjaninu ali ne znam koja je cena. Iskreno, novo porodiliste je toliko lepo sredjeno, cisto i kulturno da ti apartman ni ne treba. Postoje dvokrevetne sobe i svaka soba ima svoje kupatilo sa tus kabinom. Mnoge stvrari su se promenile i ne treba da brines. Jedino sto kod nas jos uvek tate ne mogu da budu prisutne porodjaju i uz najjacu vezu koju imas. Posete ne smeju da ulaze u porodiliste. Bebe mogu da se vide putem kamera i LCD tv-a, a posete primaju u sobu za posete gde moze mama na kratko da izadje ako nije na intenzivnoj nezi.
Jesi li isla da vidis kako porodiliste sada izgleda?

PS. I osoblje je fenomenalno... kao da su se svi okrenuli za 360 stepeni. Kontrolise ih stalno Ministarstvo zdravlja i neka Evropska nevladina organizacija koja je dala velike donacije za porodiliste, pa su svi "na cvetice".




Shishica -> RE: Apartmani u zrenjaninskom porodilistu (26.8.2009 11:54:32)

PS. I osoblje je fenomenalno... kao da su se svi okrenuli za 360 stepeni. Kontrolise ih stalno Ministarstvo zdravlja i neka Evropska nevladina organizacija koja je dala velike donacije za porodiliste, pa su svi "na cvetice".


Super! Uh sto me raduje!




Dora -> RE: Apartmani u zrenjaninskom porodilistu (18.11.2009 17:08:57)

Evo je neka tema. Ja još nisam bila u Zr porodilištu!




tiranius -> RE: apartmani u zrenjaninskom porodilistu (26.1.2010 23:01:57)

[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Stranica: [1]