RE: Kreativnim igrama do pisanja (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Od đačića do đaka



Poruka


mila83 -> RE: Kreativnim igrama do pisanja (9.7.2015 16:50:00)

Ovaj za engleski je za Milicu,A drugi za Dimitrija,oba Publikum Praktikum, 250din i 450 din. Super su !
Evo malo unutrasnjosti da vidite:
[img]http://www4.slikomat.com/13/0709/wd9-117212.jpg[/img]

[img]http://www4.slikomat.com/13/0709/jkf-117369.jpg[/img]




vikiveki -> RE: Kreativnim igrama do pisanja (9.7.2015 17:28:19)

Izgleda da im je Engleski baš dobar,ja engleski do sada nisam videla jer mi ne učimo decu bilingvalnoj nastavi u vrtiću,tek kad krenu u 1. razred to uče




aleksandrici -> RE: Kreativnim igrama do pisanja (9.7.2015 17:46:51)

Vrlo kreativno i slikovito prikazano za decu.Najlakse se uci kroz igru i zabavu.




mila83 -> RE: Kreativnim igrama do pisanja (9.7.2015 18:12:57)

Viki,odlican je engleski,nisam ni ja znala da imaju,pre neki dan videla i otisla danas da kupim.Ima i nemacki,isti takav [sm=smiley1.gif] a Milici super ide,jer dve godine vec ide na engleski i savladala je gradivo prvog razreda vec.




veselicaa -> RE: Kreativnim igrama do pisanja (9.7.2015 18:51:33)

Mi nismo imali knjige od njih ali izgleda da su dobri.Jeftini su to je sigurno,knjige koje uzimam u Kc su skoro sve oko 1000 dinara po komadu.




mila83 -> RE: Kreativnim igrama do pisanja (9.7.2015 20:11:15)

Danas ima stvarno veliki broj izdavaca.Kreativni centar je i meni omiljeni,i stvarno su sve knjizice oko 1000 dinara,te kao radni listovi ali su i obimne.Ali nisu losi ni ovi,za promenu malo,isto sve obuhvataju.Moji vole sve da resavaju.




veselicaa -> RE: Kreativnim igrama do pisanja (9.7.2015 20:14:26)

S trenutno resava Matematiku za predskolce iz Kc i bas je debela knjiga,ima 127 strana.




vikiveki -> RE: Kreativnim igrama do pisanja (9.7.2015 20:29:21)

Jesu izdanja Kreativnog centra dosta skupa ali su kvalitetna...ali za vežbu i učenje kući ni Publik Practikum nije loš.Oni imaju i neki dečiji časaopis koji izdaju,znam da su ga reklamirali kada sam bila na nekom seminaru




nikiteki -> RE: Kreativnim igrama do pisanja (9.7.2015 20:36:27)

kreativni centar ima puno zanimljivih casopisa za decu




veselicaa -> RE: Kreativnim igrama do pisanja (9.7.2015 20:38:06)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Jesu izdanja Kreativnog centra dosta skupa ali su kvalitetna...ali za vežbu i učenje kući ni Publik Practikum nije loš.Oni imaju i neki dečiji časaopis koji izdaju,znam da su ga reklamirali kada sam bila na nekom seminaru

Meni je Kc omiljen imamo mnogo njihovih vezbanki i knjiga i sve su oooodlicne [sm=smiley1.gif]




mila83 -> RE: Kreativnim igrama do pisanja (9.7.2015 21:02:45)

I mogu dugo da traju,vise dece da ih resava i cita godinama,ja imam dosta njihovih bajki i zbirki pesama,slovarica,ma sjajni su.




vikiveki -> RE: Kreativnim igrama do pisanja (9.7.2015 21:13:33)

Ma ja volim i njihova izdanja za tinejdžere,ima jedna knjiga koju sam kupila ćeri o nekim osnovnim pitanjima koje muče tinejdžere vezano za s..s




mila83 -> RE: Kreativnim igrama do pisanja (9.7.2015 21:18:06)

Znam na koju mislis[sm=smiley36.gif]Mi smo kupili drugarici kad smo bili klinci,Imaju oni odlicnih izdanja i za tinejdzere i za odrasle.Dodje mi da vam fotkam sta sve imam od njih,za decu uglavnom...nesto kupili,dosta dobili na poklon.




adulence -> RE: Kreativnim igrama do pisanja (14.9.2015 12:16:11)

iskreno nemam pojma gde bih pisala,pa molim modove da prebace ako ima adekvatnija tema...kao sto znate moje dete je daleko od djaka,ali joj se jako dopadaju table za pisanje sto bele sto zelene,pa me zanima da li ih imate i koju bi preporucili???




mila83 -> RE: Kreativnim igrama do pisanja (15.9.2015 7:38:44)

Adulence,moji imaju onu zelenu klasicnu,za krede,kupljenu kod Kineza..i nama odgovara.Bas smo je kupili tako u tom uzrastu kao sto ste vi i jos je aktuelna.Imas one manje,koje se kao mogu nakaciti na zid ili one sa stalkom.




veselicaa -> RE: Kreativnim igrama do pisanja (15.9.2015 20:43:32)

Ado moje imaju i tu belu po kojoj se pise markerima a i onu zelenu po kojoj pisu kredama.Obe su odlicne,kupila sam ih u knjizari,nisu nesto skupe,ja im leti i kada je lepo vreme okacim negde napolje pa pisu kada zele.Inace super su i za u kucu,samo mozda krede malo prave nered,pogotovo ako ih deca slucajno zgaze.Uzmi joj obavezno neku,moja S je rano pocela da crta i pise i evo sada posla u predskolsko i uciteljica odusevljena,kaze da najbolje i najtemeljitije crta od sve dece,uvek je nahvali kada crtaju.




mila83 -> RE: Kreativnim igrama do pisanja (26.5.2016 23:10:19)

Evo da podelim omiljenu igru pisanja za mog sina..Iako vec uveliko zna da prepozna slova i srice neke reci,motorika je losa.Nema strpljenja da pise,odnosno da vezba slova,pa i linije raznih kontura...Ne svidja mu se kako pise,pa nece..
Onda sam uvela da pismeo po brasnu,dam mu tacnu sa brasnom i onda prstom pise razna slova,brojeve i oblike,to mu se svidja,valjda mu je lakse,fleksibilnije prstom....onda mu kazem da proba olovkom na papir to isto,i bude bolje odmah! A on zadovoljniji. [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]