|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolan rast zubica
7.1.2015 18:04:23   
QueenJ
Što je neko napisao-ne prepoznajem svoje dete. user posted image Loše jede, loše spava, loše je volje. Zaplače se iz čista mira. Ništa ne pomaže. Iz usta curi kao iz česme, sve može da se strpa u ista, aaa!!! user posted image Ne vidim još ništa. Kad pipnem, desni su baš tvrde.
Ako je zubić, nadam se da će ih imati na mene. Zubi mm su baš ružni i loši... user posted image
Drugarica mi je preporučila dentokind. Vidim da su i mirkam o dr koristile. Utisci? Ja sam njoj pvro kupila enterokind zbog grčića. Ništa nije pomoglo... Pa sam malo skeptična.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Bolan rast zubica
7.1.2015 20:31:06   
doktorkakristal
QUEEN razumem muku nas trojke unistise jos nisu izbile mislim da agonija traje mesecima,ovako dentokid nije los ali u kombinaciji sa jos necim,ja mazem onaj calgel na cucu i tako vise puta dnevno,kada je bas boli tj kad krenu napadi placa sa trpanjem prstica (vec je velika pa nam pokazuje da je zub) ja joj dam brufen i nakon pola sata drugo dete,bas je skoro imala epizodu od tri dana gde smo joj svako vece davali brufen,posle se smirilo malo,danas vidim da se bas pipa donja trojka pod prstom gotova da probije

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Bolan rast zubica
7.1.2015 20:46:28   
mirkam
Queen, sve te razumijem.Sto kaze Doca, zna to da potraje, pripremi se.
Mi samo Dentokid taman poceli da koristimo, dan-dva i zubic je izbio i on se smirio, tako da ti pojma nemam da li pomaze.Ja sam mu trljala desni limunom, mazala Calgelom, pa mu mazala cucu Daktanol gelom (cini mi se da je on najvise pomagao).
Opet cu se sloziti sa Docom u dijelu da kad je bas bilo neizdrzivo, davala sam mu po malo paracetamola, da odmorimo i mi i on.
Ne znam kako da te utjesim jer ni sebe nisam mogla a mogu misliti tek kad krenu trojka.Poslednjih dana smo mirni, ali sve mi se cini da nece potrajatiuser posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Bolan rast zubica
9.1.2015 20:03:24   
QueenJ
Joj.
Hvala na savetima.
user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Bolan rast zubica
10.1.2015 13:03:37   
MakiJ
Nas muce desni od 2 meseca ali jos nista, poslednjih tri dana samo place i grize sve i stalno je na rukama

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Bolan rast zubica
8.3.2015 14:58:55   
MakiJ
Jel neko koristio Dentokind? Mi uzeli to da probamo

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Bolan rast zubica
8.3.2015 16:47:27   
doktorkakristal
MAKIJ imas opciju uredi da ne bi ostavljala poruku iz dva puta vec sve slozis u jednu
za dentokid ja sam koristila za moju curicu zajedno sa calgelom nije lose

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Bolan rast zubica
8.3.2015 17:06:08   
MakiJ
Izvinjavam se user posted image
E super,calogel i mi imamo

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Bolan rast zubica
10.3.2015 13:35:25   
QueenJ
Mi sad koristimo Dentokind. 3 x dnevno. Rekla bih da je ok.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Bolan rast zubica
10.3.2015 13:36:37   
MakiJ
I meni se cini da sad bolje podnosi

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Bolan rast zubica
10.3.2015 13:42:38   
mila83
Joj i moju Teodoru muce donje jedinice.Imam onaj gel My baby,prija joj trenutno kada namazem i izmasiram prstom, stavim malo i na dudu..ali ne potraje taj mir bas dugo...a nateceno joj dole u vilici kao dva zrna graska!Gledala sam taj Dentokind,skup je ali bih ga kupila ako deluje.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Bolan rast zubica
10.3.2015 13:49:37   
QueenJ
Jeste skup, ali ima mnogo tabletica i mislim da se zaista isplati. Koga god sam pitala, ima samo pozitivno iskustvo sa njim. I moja preporuka.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Bolan rast zubica
10.3.2015 14:09:37   
MakiJ
Pa nije to skupo tako kada ima 150 tabletica, jos ako imas popust u apoteci jos je jeftinije

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Bolan rast zubica
10.3.2015 14:12:37   
Modessty
Nama dentokind traje već mesecima. Isplati se da se kupi. I pomaže. Calgel mažemo s vremena na vreme, kad je baš mnogo nervozan, ali imam utisak da mu je on samo interesantan da ga promljacka i toliko. Ne umiri ga

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Bolan rast zubica
10.3.2015 16:07:52   
mila83
Nisam znala da ima toliko tabletica, i kako ih dajete bebici ? Ja imam problem,moja beba ima averziju prema flasici a izgleda i svemu tecnom....pa ne znam kako da je rastopim,jel to tako ide ?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Bolan rast zubica
10.3.2015 20:52:23   
doktorkakristal
to su sitne granulice stavis bebi u usta tope se istog momenta

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Bolan rast zubica
10.3.2015 20:53:37   
mila83
Hvala na objasnjenju !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Bolan rast zubica
10.3.2015 21:02:28   
doktorkakristal
user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Bolan rast zubica
10.3.2015 21:57:44   
QueenJ
Ja dajem na kasicicu, rastopljenu sa 2-3 kapi vode.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Bolan rast zubica
10.3.2015 21:59:25   
MakiJ

IZVORNA PORUKA: QueenJ

Ja dajem na kasicicu, rastopljenu sa 2-3 kapi vode.

Ja isto tako

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Bolan rast zubica
11.3.2015 6:54:14   
daca77
A da li je neka koristila cilibarsku ogrlicu? Jedna dr, inace pedijatar, je odusevljena njome, jer joj dete nije imalo problema pri izbijanju zubica.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Bolan rast zubica
11.3.2015 7:36:17   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: daca77

A da li je neka koristila cilibarsku ogrlicu? Jedna dr, inace pedijatar, je odusevljena njome, jer joj dete nije imalo problema pri izbijanju zubica.


Nama gel za desni nije uopste pomagao, pomagalo nam je grickanje onih vodenih glodalica, i stavljala sam mu privezak cilibara oko noge kad spava, a kad je budan oko vrata. E sad, da li je njemu taj cilibar ublazio izbijanje i sve pratece tegobe, nemam blage veze, ali mi je lakse kad verujem da jeste user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Bolan rast zubica
11.3.2015 8:03:53   
daca77
Misu, i ja se bojim da tokom noci spava sa tom ogrlicom...obesice se kakva je...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Bolan rast zubica
11.3.2015 8:09:53   
MakiJ
Poznanici kazu da cim su stavili tu ogrlicu beba je bolje spavala i niko zub , niju je vise mucilo.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Bolan rast zubica
19.9.2015 9:55:28   
SunFlower
Kod nas je stanje katastrofalno od pre par dana. Prvo je imala ceo jedan dan temperaturu 37.5, ajd to je mozda i virus neki protutnjao. Nervozna i kenjkava za medalju, visi mi na ramenu po ceo dan. Spavala je super, a sad se non stop vrti i budi, cak i zaplace pa moram da je uzmem. Prvi put me za 6 meseci naterala nocu da ustanem iz krevetauser posted image
Dentinox mazemo-nista ne pomaze, ogrlicu od cilibara smo stavili prekjuce, za sada nista ne primecujem da pomaze. Jutros smo kupili i Osanit homeopatske kuglice, da vidimo dal ce one nesto pomoci.
Jos nemamo zubice, nadamo se da ce uskoro...

A mame, u cemubje fora sa tim ogrlicama, u Srbiji kostaju oko 4000, a ja je ovde platila 10€?! Isto pise da je od prirodnog baltickog cilibara, u DM sam uzela.

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here