RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dohranjivanje gustom hranom



Poruka


Dragce86 -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (4.3.2018 23:03:23)

Pa nisam ni ja smela da ga probam ranije a verujem da ce joj se svideti :) Ima sad dovoljno vremena da moze isprobati... Do sad je jela samo obican Lino, bas onaj sto je dobila na RR druzenju za Novu godinu pa smo taj posle i nastavili da kupujemo :)




IvanaSK RR -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (18.5.2018 19:57:27)

Mi i dalje cokolino za doručak ili veceru. Kad ne znam sta da joj dam to mi je opcija[sm=smiley36.gif]




Fiki Fi -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (12.3.2019 21:03:10)

Mi smo da sada jeli Milupine pirinacne i pirinac kukuruz.... Da li mogu da mu napravim kukuruzni griz? Nasla sam u DM neki organski integralni kukuruzni griz bez tragova glutena (neki kupovni imaju gluten u tragovima...zbog proizvodnje vr) 





Sanidej -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (12.3.2019 22:29:41)

Danas dokupljen Frutolino, na akciji je u dm




Slavkic -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (12.12.2019 5:58:10)

Ja sam mojima pokusa la ali ni jedan ih nije hteo sad samo mleko i keks koristimo





flamingos -> RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čokolino, voćolino...) (12.12.2019 6:39:17)

Ni A ih nije volela





Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]