|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mnogo sam nervozna!
15.2.2018 15:56:49   
Duškić
Setnja je najbolji lek za mene, samo da ima ko da mi cuva decu. Ili kafica sa nekim ko slusa i ne opterecuje dodatno.

Ja sam kao buva ovih dana isto ..user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Mnogo sam nervozna!
15.2.2018 16:38:32   
Anck Su Nmaun
Uh uz ovako grozno vreme kad vecinu dana provedemo u kuci ni je cudo kad smo nervozni!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Mnogo sam nervozna!
15.2.2018 18:31:06   
MamaNecaVo
Ja od skoro uzimam Persen po preporuci lekara.
Al me deluje.user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Mnogo sam nervozna!
15.2.2018 20:20:03   
veselicaa
Ja sam uvek mesecima posle porodjaja bas smirena.
Pokusaj da nadjes nesto sto te opusta,ako nista idi bar prosetaj,prijace ti.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Mnogo sam nervozna!
15.2.2018 23:05:23   
vonavoj
Mama jo.nervozna si jer obavljas svaki dan iste stvari..bez vremena za sebe.sigurno...muski misle kao uzivamo kod kuce kad imamo male bebe..meni svi kazu.blago tebi 2 godine neces raditi..pa to me i plasi..em sama..em zatvorena u kuci..mm kad dodje u 6 mrtav umoran nece mi reci aj sad ti idi ja preuzimam decu..
Mala deca,puno obaveza..frka uvek i eto nervoze..a plus kad sve padne na zenu.sto kaze anck bar neciju pomoc da imas pa znaci..mene iskreno brine isto ta nervoza..termin u junu..vrtic ne radi od juna do septembra,tj.vaspitacice preporucuju da deca inaju raspust jer ih ima malo..i spojeni su..znaci prva 3 meseca cu biti sama sa troje dece..bebom i devojcicama koje ce non stop traziti da se setaju,kupaju u bazenu..user posted image sigurno cu biti smirena!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Mnogo sam nervozna!
15.2.2018 23:38:11   
Sarav
Von, slažem se.
Uf što me nervira kad mi neko prosipa mudrosti tipa blago tebi, sediš kući i ne ideš na posao. Izvini molim te, ja ih vučem sa sobom svuda jer mi čak ni komšinica nije tu dva meseca pa ne mogu ni po hleb bez njih. A mm naravno umoran kad dođe sa posla pa drema(ja sam radio!? A ja sam verovatno spavala ceo dan) dok meni mozak ključa. Iskreno jedva čekam da se vratim na posao, da imam svaki dan sa kim da popijem jutarnju kafu a i da mi vrh dana ne bude da li sam skuvala ručak da im bude po volji.

< Poruku je uredio Sarav -- 15.2.2018 23:40:32 >


_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Mnogo sam nervozna!
16.2.2018 7:51:07   
mama Jo
Vonavoj i Sarav - u pravu ste naravno, to jeste izvor moje nervoze trenutno... a sve kao - necu da se zalim, ok mi je, svi je u redu hvala bogu, ali po ceo dan jedne te iste stvari, zatvoreni u stanu, jos se i nocu budim na par sati zbog bebe... a nemam vremena ni kafu da popijem kao covek, a kamoli nesto vise.
Sad mm ne radi do poned.i tu mi je mama dosla, pa cu danas i sutra da odvojim vreme za sebe, 2h da nikog ne vidim 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Mnogo sam nervozna!
17.2.2018 7:54:11   
vocicana
Oh, kako mi je poznata problematika, isto, sve u krug svaki boziji dan, drndaj, peri, susi, ppeglaj kuvaj, planiraj setnju, radi, trci kuci sa posla. Bas sam umorna od kolotecine. Mada mi znaci mnogo izlazak iz kuce, kako god lose prosla na poslu, ipak malo komunicirm sa odraslima i u profesionalnom krugu, malo se iskljucim. Sve vas mame razumem, ali tako nam je kada su mali. Sve isto. Rucala nisam kao covek od kako sam se porodila, spavala, istusirala se za vreme krace od 5 minuta, jer je vriska piska, mama, mama, mama, ali sta cu, opet uzivam u tome. Smatram da je sve stvar organizacije, tako da za sada jos balansiram.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Mnogo sam nervozna!
17.2.2018 8:10:07   
sonyasha
Јој женске, није нама женама лако... Ем хормони возају ем стварно имамо у животу те проблематичне моменте, када не можеш да останеш нормалан user posted image
Да ли ми верујете да је то главни разлог што се свако моје размишљање о трећем детету заврши...трудноћа није проблем, ни дојење чак би и оно успављивање и носање поднела али мислим да психички више то неби могла да поднесем...изолација од света, живот у 4 зида, буквално мислим да би пукла - са Милутимном ми је много тешко то пало и још лижем ране...

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Mnogo sam nervozna!
17.2.2018 8:13:11   
vocicana
Sonyuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Mnogo sam nervozna!
17.2.2018 8:29:35   
vonavoj
Sony...znam o cemu pricas..ja sam rekla ne,necu trecu..bas iz tog razloga..plus mm promenio posao..nema ga bukvalno ceo dan,nikad ni ne znam kad ce kuci...a pomoc ni od koga..
Ali sto kaze voci,opet kad pogledam moju decu..moj uspeh..moja sreca..danas sve samo ruzne i tuzne stvari okolo..prezivecu i trece i nadam se da se dva puta ne moze poludeti i da cu na neke stvari oguglati i uzivati..jeste velika zrtva,puno odricanjaa ali jedan je zivot..za 3 godine ce biti mnogo lakse!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Mnogo sam nervozna!
17.2.2018 9:02:23   
vocicana
Von prava stvar, pa svaki put kada sam juce sa muzem nesto laano ulazila u neku raspravu, pogledam njega, koji razvuce usne u najsladji osmeh, ja se istopim, kazem sebi, pa to je zivot, necu dozvoliti da mi ruzne stvari pokvare ovaj ireverzibilni momenat u kome zelim da uzivam. To je punjenje enrgjom, kako je meden. Sve tako ide brzo, evo ga macan puni dve godnice za mesec i po dana.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Mnogo sam nervozna!
17.2.2018 9:26:34   
Rosita
Ja sam pomalo i zaboravila kako je, razlika je 5 godina. Imam utopijske zamisli kako ce beba biti dobar spavac pa cemo mi preko dana landrati. Mene je sramota, ali od kad se D rodio mm i ja smo jednom negde izasli sami uvece. Ok, preko dana je bilo situacija, naravno, tu je vrtic, ponekad dodju babe i dede, sve u svemu 3- 4 puta godisnje na par dana... Ne znam, kad imamo jednu bebu tesko je jer nemamo iskustva, ali opet je drugacije, toliko sam imala trenutaka kad se beskrajno zavalim da dojim, uz kaficu, slatkis, internet... kad je vise dece nema tog luksuza. Ne znam ni sama kako cu. Ali, prosla sam uzasno tekse momente zadnjih 2- 3 godine. U svakom zivom smislu. I svaki dan se opominjem da se smirim, da se opametim i budem zahvalna Bogu. Samo da smo zdravi. Neki izduvni ventil mora da postoji. Meni bude lakse kad lepo sedem sama sa sobom da se izrazgovaram i sredim misli. Naravno, iako teze, lakse je kad se ide na posao i kad se menja seting, mnoge mame idu na posao da se odmore...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Mnogo sam nervozna!
17.2.2018 9:27:45   
vocicana
Razumem teuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Mnogo sam nervozna!
17.2.2018 10:46:11   
vonavoj
Bas tako..sa jednim je lakse..sa dvoje nije duplo teze..nego 5 puta..nije da vas plasim,ali je tako..kazu da je sa trecim lakse..
I to sto kazes.i ja se opominjem sto puta,da smo zdravi i zivi..
Ali izbaci me iz takta sitnica..evo krecemo na put,mm ajde ajde.a nije nista spakovao,bio u kupatilu sat vremene..jos kao ajdr tebe cekamo..a deca kao stenice,mamamamammamama..jbt imate i tatu,sad je tu..trazite od njega..sad sam sela u kola i pravim se da ne postojim..stomak me zaboleo koliko sam se iznervirala..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Mnogo sam nervozna!
17.2.2018 17:25:14   
mama Jo
Vocicana - potpisujem svaku tvoju napisanu 😊
Ali koliko god da me napadne nervoza jako se trudim da momentalno skrenem mislim na recenicu - najvaznije je da smo zdravi. To mi je milion puta proslo kroz glavu u poslednje vreme kad nam je stigla koverta da Gatrijev test pokazao visoke vrednosti koje se moraju ispitati dalje... tih 10tak dana dok nisu stigli rezultati da je sve u redu, rekla sam- sve cu izdrzati, sveeee samo da bude zdravlja...
I sta je godunu- dve - tri malo izolovanijeg zivota nasprav celog zivota posle... pa kad porastu- kad krenemo da ih vodimo u pozorista, bioskope, pa odu kod drugara/rodjaka na par sati... sve ovo ce nam biti samo uspomena

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Mnogo sam nervozna!
17.2.2018 17:44:16   
Duškić
Bas tako. To je najbutnije MamaJo. Malo izgalami bice ti lakse .

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Mnogo sam nervozna!
17.2.2018 18:10:41   
vonavoj
Jako se brzo sve zaboravi..ali je u trenutku najteze!! Ihaj..koliko situacija je bilo i tek ce biti!!
Neka smo zdravi i na okupu! Samo da se opominjemo!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Mnogo sam nervozna!
18.2.2018 10:45:41   
mama Jo
To nam je posao od kad smo postali roditelji, ali imamo i mi dusu, pa malo nekad se skupi sve i onds odlepis 😊


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Mnogo sam nervozna!
18.2.2018 17:55:34   
vocicana

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Vocicana - potpisujem svaku tvoju napisanu 😊
Ali koliko god da me napadne nervoza jako se trudim da momentalno skrenem mislim na recenicu - najvaznije je da smo zdravi. To mi je milion puta proslo kroz glavu u poslednje vreme kad nam je stigla koverta da Gatrijev test pokazao visoke vrednosti koje se moraju ispitati dalje... tih 10tak dana dok nisu stigli rezultati da je sve u redu, rekla sam- sve cu izdrzati, sveeee samo da bude zdravlja...
I sta je godunu- dve - tri malo izolovanijeg zivota nasprav celog zivota posle... pa kad porastu- kad krenemo da ih vodimo u pozorista, bioskope, pa odu kod drugara/rodjaka na par sati... sve ovo ce nam biti samo uspomena

Koliko je t vazno!!! Najvaznije. Samo da su srecni i nasmejani, od kako sam prestla da se kidam za neobrisanu prasinu, zbog trcanja i organizacije, spremanja, ostavljanja svega, samo da sve bude pod konac imala sam epizode strasnih bolova u grudima, gde sam i sama videl sta pravim sa ekg-om, a neeee, neces vise. Niko vazniji od mene nije jer svi od mene cekaju i zavise, ako ja budem legla, oni ce me samo jos vise nervirati sa milion pitanja i podpitanja. Zato opusteno, sve se stigne. Ne dramim, uvek udahnem duboko, razmislim i odna pravim presek, jer cu puci ako drugacije radim. A vreme tako brzo ide, evo njega puni dve za kojih mesec i po, raste, tako je blizu recenica, mama ja bi kod bake da spavam. Pa on je moje snce, cuvamo se, svemu cemo se smejati jednog dana, mada ruku na srce trebalo je izdrzati.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Mnogo sam nervozna!
18.2.2018 20:03:58   
sonyasha
Joj žene, baš me raznežiste user posted image , samo neka smo mi živi i zdravi sve se pregura, oni su najveće blago ovog sveta! Istina svaki put se za njihov drugi rođendan osećam kao da sam iz rata izašla ali i ratovi prođu pa je posle sve lakšeuser posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Mnogo sam nervozna!
19.2.2018 11:00:40   
AnaTamara
Uh sto sam nervozna...uzas user posted image Samouvereno sam upisala dete da ide na Zlatibor sa vrticem, kako se priblizava odlazak, ja ne znam za sebe user posted image user posted image user posted image juce sam cak popila tabletu za smirenje, sta ce biti dan pred odlazak ne znam

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Mnogo sam nervozna!
19.2.2018 12:09:31   
vocicana
Ana Tamara ne vidom ticker sredi ga. Ne znam koliko je dete, nemoj tako kao pred zlo da slutis. Vice sve ok. Grlisaaaa

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Mnogo sam nervozna!
19.2.2018 12:27:46   
Sanjica26 RR
Sad nema sekiracije kad si ga pustila. Koliko ima godina?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Mnogo sam nervozna!
19.2.2018 13:45:14   
Sarav
Nervira me kad me neki totalno nebitni poznanici cimaj za usluge kao da su mi rod rođeni. I to ne ni ja da završim već da molim druge da im čine usluge. Čist bezobrazluk.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

najlepse ime
pisuljica



Hana (41%)

Masha (34%)

Lara (24%)


Ukupan broj glasova: 148

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here