RE: Vaše neobične navike (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


emicaa -> RE: Vaše neobične navike (2.11.2014 10:12:03)

Kad se tuširam uvjek prvo operem lijevu ruku.Mrzim ako nešto stoji ukrivo,moram to ispravit,u prodavnici moram pipnuti svaku dekicu,tepih,peškir,onako u prolazu.Od kad sam se porodila spavam sa upaljenom lampom jer sam sebi utripovala da će se T nešto desit ako je ugasim,sad je se i ona navikla da gori lampa i čim je ugasim vrti se kao blesava.
Sudoperu prebrišem dvadesetak puta dnevno jer se uvjek mora sijati...i takooo ima toga još ali me sramota više [sm=smiley36.gif]




Frcokla -> RE: Vaše neobične navike (2.11.2014 19:40:05)

Zavisna sam od labella!
Uvek imam osecaj da su mi usne suve, i mazem ih stalno, uvek labello nosim sa sobom, a ako bih ga slucajno zaboravila osetila bih nervozu. Cesto imam i po nekoliko komada, u dzepu, torbici, u drugoj torbici, u autu... itd.. Ako se probudim u toku noci, pijem vode idem do wc-a i obavezno namazem labello!!! Tek onda nastavim da spavam... [sm=zz_help.gif] Ludilo...




Lu -> RE: Vaše neobične navike (2.11.2014 19:41:29)

Ludilo[sm=smiley36.gif]
A ja kao i Viking, ne primjećujem ništa neobično kod sebe [sm=zz_er_what.png]




big mum -> RE: Vaše neobične navike (3.11.2014 8:03:10)

Do sad mi je smetalo kad nešto stoji ukrivo,kad zavjese nisu do kraja prozora ,veš na štriku nije okačen po veličini itd.A sad mi ne smeta ništa,vala mi je sve svejedno,a i nemam neke neobične navike.Normalna sam zar ne [sm=smiley24.gif]




lelaigor -> RE: Vaše neobične navike (3.11.2014 8:31:20)

Sve moram da zaokružim. Npr ako računam koliko će nam para trebati za prodavnicu, i ispadne npr. 256, to ne mogu da podnesem. Mora da bude ili 250 ili 260, eventualno ako je neka velika cifra u pitanju da zaokružim na 5 (255).
Bolesna sam što se tiče moje lične higijene. A imam slabiji njuh. Ako sam se npr. istuširala ujutru, "zapraću" se barem još 2 puta u toku dana. Uvek brinem da li smrdim. Ruke mogu da operem nebrojeno mnogoputa i uvek mislim da nisu dovoljno čiste.
Volim rupe. [sm=smiley36.gif] ahahaha, ovo zvuči mnogo gore nego što jeste. Svaku rupu ili rupicu ili udubljenje na koje naiđem ja moram da proverim da li moj prst (ili ruka) može da stane tu. I onda proveravam redom svih 5 prstiju dok ne vidim koji najbolje paše. Milion puta sam se zaglavljivala tako. Sećam se u osnovnoj, pravili smo insektrijum i išla sam sa bakom po bašti da mi nahvata nekog pauka, pošto ih se ja bojim. Nosila sam teglu malu, i ona se u jednom momentu prodere "daj teglu, evo ga", a ja joj pružim onako ruku u tegli...probala sam pa nisam mogla da je izvučem. [sm=smiley36.gif] Ili kad sam se preselila kod dečka, sada mm, njegovi su imali neku spravicu kao opruga za vežbanje prstiju ruke. I to je imalo rupu u sredinu i jednom prilikom sam gurnula oba mala prsta unutra i nisam mogla da izvučem. Ne bi to bilo tako loše da im nije došla neka kućna prijateljica i pružila mi ruku da se upoznamo. Ahahahaha, ne mogu vam opistai njenu facu kad je videla da joj pružam desnu ruku na koju je "prikačena" ta spravica i druga ruka. Žena je plakala od smeha.
Volim da je sve pod konac, npr. telefon mora stajati ravno na stolu, paralelno uz ivicu, inače poblesavim.
Upoznam se sa ljudima i zaboravim posle milisekunde koje ime su rekli.
Izludim kad nešto nije dobro zatvoreno‚...vrata prozor, orman itd.
Ako spavam sama, obavezno moram da se pokrijem preko glave. Delom zato što se još uvek bojim mraka (odnosno nečega u mraku) a delom zato što se jakobojim za uši...uvek mislim da će mi nešto ući u uši.
Pravim spiskove za sve. Puna sam papira i spiskova. I to sam počela još u osnovnoj, imala sam rokovnik gde sam pisala kad imam koji kontrolni. I kad sam kući podelim vreme koj eimam do škole ili do uveče, i razdelim, kad doručkujem, kad perem zube, kad učim, kad perem sudove, itd. I danas tako funkcionišem. Ako mi se nešto izjalovi i ne ide po planu, gotovo, luda sam ceo dan. Neznam jel' sam pošla ili došla [sm=smiley36.gif]
Joj, bolje da prestanem, mnogo sam čudna...ima tu još puno. [sm=jezicek.gif]




emicaa -> RE: Vaše neobične navike (3.11.2014 9:01:14)

Moram još ovo dodati,nikad ne uključujem alarm recimo u 6:30 nego u 6:33,sad je to počeo i mm radit [sm=smiley36.gif]




New Mom -> RE: Vaše neobične navike (3.11.2014 16:41:41)

Pijem tecnost koja ostane u tegli od kiselih krastavaca.[sm=zz_rolleyes.png]




choopa choops -> RE: Vaše neobične navike (3.11.2014 16:57:49)


IZVORNA PORUKA: New Mom

Pijem tecnost koja ostane u tegli od kiselih krastavaca.[sm=zz_rolleyes.png]


Ajjjj [sm=smiley29.gif]

Ja nemam neobičnih navika...[sm=zmeden.gif]




veselicaa -> RE: Vaše neobične navike (3.11.2014 17:18:15)


IZVORNA PORUKA: New Mom

Pijem tecnost koja ostane u tegli od kiselih krastavaca.[sm=zz_rolleyes.png]

Moja sveki ovo radila kad bila trudna [sm=smiley1.gif] uvek se smejem kada je cujem kako opisuje [sm=smiley36.gif]




jess021 -> RE: Vaše neobične navike (3.11.2014 17:40:59)


IZVORNA PORUKA: New Mom

Pijem tecnost koja ostane u tegli od kiselih krastavaca.[sm=zz_rolleyes.png]

Ja ovo radim i sa krastavcima, kiseolom paprikom, cveklom...




Mala Elena -> RE: Vaše neobične navike (3.11.2014 18:34:19)

Mislim da bi mm povratio [sm=jezicek.gif]
A Lelo , imas izgleda previse vremena kad i tel. namestas uz ivicu [sm=jezicek.gif]




lelaigor -> RE: Vaše neobične navike (4.11.2014 9:45:59)

Ja to sve usput namestam. izravnam sve kad prolazim i primetim. [sm=smiley36.gif]
Doduse tu naviku se stvarno trudim da iskorenim, tako da vise nije sve uz ivicu i paralelno, ali ostalo...jos uvek sam takva.




Anck Su Nmaun -> RE: Vaše neobične navike (19.10.2016 21:00:21)

Pa ne znam koliko je neobicno ali sve popravljam kako treba da stoji, i u prolazu, i mozda svima idem na zivce ali kod mene svaka stvar ima svoje mesto i tu mora da se vrati .




branki* -> RE: Vaše neobične navike (19.10.2016 21:37:59)

imam puno nekih glupavih navika,da,stalno imam potrebu da briskam i sklanjam,ako sedim i vidim fleku,odmah ustajem i brisem ili skupljam mrvice sa tepiha,kaze mm da imam neki opsesivno kompulsivni poremecaj[sm=smiley36.gif],dalje,stalno imam glupu naviku da gladim kosu,pogotovo krajeve kose stalno gladim,mirisem stvari,predmete..




isidora88 -> RE: Vaše neobične navike (19.10.2016 21:44:29)

Ton na tv-u nikad ne pojacavam na paran broj, nemam pojma zasto.
Ako uzimam nesto iz ormana ili tako nesto i zatvorim vrata, i vidim da nisu dobro zatvorena ili da nesto viri, da sam nesto pomerila, obavezno moram da se vratim to da namestim, spavam uvek sa desne strane kreveta.




Animsaj9 -> RE: Vaše neobične navike (19.10.2016 21:48:19)

o briskanju i čišćenju necu da pisem to mi je nekako usadjeno od mame, pa ne smatram to nesto neobicno, nego normalno.
al brate u stanju sam 10 puta da se skinem i lepo popravim na sebi majicu, potkusulju ne daj boze da se zguzva u farkama, kragna da ne stoji kako treba. Mogu satima da peglam uniformu i da mi nije dovoljno opeglana




Anck Su Nmaun -> RE: Vaše neobične navike (19.10.2016 21:51:45)

A zaboravila sama\ vrata od ormana Moooraju biti zatvorena.
Mm ne pazi na to i uvek idem za njim i zatvaram [sm=smiley13.gif]




Ana RR -> RE: Vaše neobične navike (19.10.2016 22:28:25)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Pa ne znam koliko je neobicno ali sve popravljam kako treba da stoji, i u prolazu, i mozda svima idem na zivce ali kod mene svaka stvar ima svoje mesto i tu mora da se vrati .


I ja ovo radim. A što je najgore to radim i kad odem kod nekoga [sm=smiley36.gif] drug me jedno vreme zezao pa namerno ostavljao otvorene ormariće u kuhinji da vidi koliko ću dugo izdržati pre nego što ustanem i zatvorim ih [sm=smiley29.gif]

Ima još toga ali ne smem da pišem, prozvaćete me Monk [sm=smiley36.gif]




Buba Mira -> RE: Vaše neobične navike (19.10.2016 22:42:44)

Kad hodam sa nekim uvek volim da taj neko hoda sa moje leve strane.
Dosoliću uvek jelo u svom tanjiru, i bez da probam da li je dovoljno slano.
Izluđuje me kad neko nešto radi ofrlje, pa na primer ako vidim da je neka reklama ili obaveštenje okačeno nakrivo, poludeću ako ga ne odlepim i zalepim ravno.
I najgore - ne mogu da podnesem kad razgovaram sa nekom ženskom osobom a njoj dlaka pada preko očiju, i iako njoj ne smeta, ja ne mogu da gledam u tu dlaku preko lica, jer kao da mene žulja. [sm=smiley36.gif]
Drugaricama obavezno sklanjam tako kosu, nepoznatima se suzdržavam do ivice suza. [sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Vaše neobične navike (19.10.2016 23:25:09)


IZVORNA PORUKA: jess021


IZVORNA PORUKA: New Mom

Pijem tecnost koja ostane u tegli od kiselih krastavaca.[sm=zz_rolleyes.png]

Ja ovo radim i sa krastavcima, kiseolom paprikom, cveklom...

[sm=zz_eek.png][sm=zz_eek2.png]

Ja isto iama malo OCD-a, pa tako ispravljam stvari. Toga nisam bila ni svjesna do prije nekoiko. A neki dan sam se sama sa sobom smijala kad sam ukapirala da sam se, u sred razgovora sa sinovim trenerom, sagnula da napravim one puzle na strunjači [sm=smiley36.gif] I što je najgore, ne mogu se namjestiti, stoji onako jedan komadic viska i njih baš zabolje za to, a ja umirem svaki put kad dođem i vidim kako ono štrči. Dok ne dođem sa skalpelom jedan dan i otfikarim to da niko ne vidi [sm=jezicek.gif]




Mariya -> RE: Vaše neobične navike (19.10.2016 23:45:22)

Ja sam mislila da nemam neke čudne navike,ali sad sam shvatila da ustvari imam,kada nešto sečem, seckam npr.onda brojim isečene komade[sm=zmeden.gif](povrće,zalogaje u tanjiru) Jesam luda[sm=smiley36.gif]
Inače mene nervira kad neko drži sve pod konac,poravnato, pravolinijski,ja to obavezno pomerim[sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Vaše neobične navike (20.10.2016 0:01:05)


IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Kad hodam sa nekim uvek volim da taj neko hoda sa moje leve strane.



Jao Bubo, isto! Nisam se setila toga tj nisam pomislila da je to čudna navika [sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Vaše neobične navike (20.10.2016 0:19:30)


IZVORNA PORUKA: Mariya
Inače mene nervira kad neko drži sve pod konac,poravnato, pravolinijski,ja to obavezno pomerim[sm=smiley36.gif]


Ja bih šiznula da sam ti u blizini [sm=smiley36.gif]




suzi kju -> RE: Vaše neobične navike (20.10.2016 18:12:25)

Brojim stepenike kad se god negde penjem [sm=zz_eek2.png][sm=smiley29.gif], pa i u svojoj zgradi gde svaki dan prođem bar jednom, je to neki poremećaj [sm=smiley36.gif]
I ja volim da mi je sve pod konac...




Sarav -> RE: Vaše neobične navike (25.2.2018 1:06:50)

Imam sistem slaganja sudova u mašini, isto važi i kad prostirem veš. Ne dozvoljavam mm da on to radi jer ne prati moj koncept[sm=smiley29.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>