|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2018 10:04:42   
nata11
Jojj vince 🥂Kako bi leglo 8 tamburaša uz ovaj meni. Za ovaj docek sano sokic i mozda bezalkoholni mohito ako me ne mrzi da spremim. 

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2018 11:03:56   
Sanjica26 RR
Nato, kako ga spremas?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2018 11:12:00   
nata11
Iscedim limetu + zuti secer+ izmrvljen led+ 2-3 listica nane (moze i kap ekstrata ako ne nadjem listove)+ kiselaNa kraju dodam parce limete i krupnog leda. Nemam mericu sve po ukusu, probam pa dodam sta treba. 
Ja u susam salatu dodajem i kasiku-dve majoneza. 

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2018 15:48:14   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: nata11

Jojj vince 🥂Kako bi leglo 8 tamburaša uz ovaj meni. Za ovaj docek sano sokic i mozda bezalkoholni mohito ako me ne mrzi da spremim. 


Nato, mi za doček imamo neko domaće vino kod kumova a za sutradan sam za sebe i mm spremila malvaziju user posted image pa ćemo da sedimo i mezimo i pijuckamo. A ti uživaj u mohitu, ima vremena za vince user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2018 16:36:49   
nata11
Dobra su. Jel Laguna bese sa tonom bagrema? Volim casu dobrog vina, belog pre svega.

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2018 17:15:41   
Ana RR
Ima blagu cvetno voćnu aromu. Meni je omiljeno. Uglavnom ovde kupujem Badelovu, mada je sad nisam našla pa sam kupila neku crnogorsku.

< Poruku je uredio Ana RR -- 29.12.2018 17:18:07 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2018 17:22:58   
Ana RR
Nadala sam se da će tata opet ići u Dubrovnik i već sam se nameračila da mi prošvercuje 10ak flaša user posted image ali izgleda da ipak ne ide, jbg.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
29.12.2018 20:34:19   
Mala Elena
Sta sam ja sve planirala, jos da sada izbacim trecinu sa spiska 😀 Predjelo, htela sam trobojnu pogacu medjutim mm hoce obicnu lisnatu , curetinu sa polpetima od krompira , susam salatu cu verovatno samo ja uz neke slane krekere , uz to i sopska, masline, cokoladne mafine ili samo puding u tri boje sa dekoracijom odozgo i malo cu dekorisati kupovne medenjake. To je otprilike realan spisak..🙂🎅

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2018 15:44:10   
mati

IZVORNA PORUKA: Maraj

Ja stavljam sunku. Probala sam sa piletinom. Ne sviđa mi se.
Najcesce kupim onu mesavinu za rusku od frikoma. Skuvam. Posolim. Dodam sunku , kis.krastavcice, kuvano jaje i majonez
Tako mi je najlepsa
U rusku ne ide pavlaka
Bez sunke tj samo povrce je francuska salata

Isto ovako spremam rusku, samo sto dodam malo krompira, jer dok se mesavina skuva(kupovna) krompir se napravi na pire.
A susam salatu, samo sir, pavlaka i malo maslinovog ulja, i sto rece Anci dobro proprzim susam, tad je najlepsi. Po potrebi posolim. Nekad pravim kuglice, a nekad samo u ciniju...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2018 16:51:12   
emicaa
Ja napravila tortu,ostala mi je jos susam salata i tzatziki.Njega cu sutra a susam salatu nekad veceras.
Ne znam dal sam vec pisala za glavno jelo cemo rostilj,ne zelim da se drndam satima u kuhnji.Hocu da uzivam 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2018 20:07:40   
mila83
Vidim vredne ste 😊 Ja sam napravila tortu, danas dobila inspiraciju i napravih neku sa kokosom i cokoladom. Sutra da je ukrasim, verovatno cu nacrtati Olafa, dodati malo zvezdica i perlica, bice super. Napravila rusku salatu, da prenoci lepo i sjedine se ukusi pa cu sutra ispeci lisnate korpice da ih napunim. Napravila ajvar rolat, to isto za uvece. Sad ste mi dale ideju i za susam salatu, napravicu kao kuglice. Bice jos neke rolnice to pravim od gotovih kora, i meze.Za rucak peceno pile i bela corba. 

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2018 20:41:43   
Sanjica26 RR
Mi veliku gozbu spremamo za Bozic. Posto cemo kod mojih na Bozicni rucak onda cu neku torticu da napravim i susam salatu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2018 21:23:03   
Sanjalicaaa
Ala je popularna ta susam salata 😀Ja od slatkisa imam tiramisu, a od hrane necu spremati nista posebno. Sutra vece cu napraviti picu, to svi volimo. Za nas i vise nego dovoljno. A i ne vidim poentu u obelezavanju Nove godine na taj nacin.A Bozic, to je vec druga prica. I mi gostujemo kod mojih. A na meniju ce biti supa, sarma, sarmica, proja, jagnjetina. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
2.1.2019 16:19:02   
nata11
Molim Vas preporuku za posne slatke kiflice. Nesto sa dzemom da ne gubim vreme na filove, i ako moze da se testo ne mesi i ceka 3x. 

_____________________________





(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
2.1.2019 21:15:50   
Ana RR
Nato klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
2.1.2019 21:20:24   
Ana RR
Ja još smišljam šta ću da spremam za Božić. Možda bih spremala rolovanu teletinu (punjenu pečenim paprikama, spanaćem i fetom), salatu od brokolija i ljubičastog luka, zbog Marka bih morala neki krompir da ispečem haha. I možda susam salatu, nisam je pravila za ng.

< Poruku je uredio Ana RR -- 3.1.2019 16:30:28 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
3.1.2019 15:13:16   
Mala Elena
Ana, blago tebi kada tvoji hoce da jedu tu kombinaciju feta, paprika, spanac ! Ja bih je rado, ali me iskreno mrzi da petljam samo za sebe .Nisam jos uvek smislila sta za Bozic.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
3.1.2019 16:29:46   
Ana RR
Muž jede sve, Marko je problem ali poješće meso barem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
3.1.2019 16:50:24   
Sanjica26 RR
I ako idemo kod mojih za Bozic planiram da spremim sarmu da imamo za druge dane. Susam salatu za svoju dusu i ošmekala sam neku tortu. I tati pihtije spremam. Ne verujem da ce ove godine da sprema. Nikad nisam spremala, ali eto oprobacu se i u tome. On meni svake godine posebno spremi pihtije onako kako volim.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
3.1.2019 18:20:35   
mama Jo
Mi, evo, imamo sarme jos za sutra - to ce biti treci dan kako je jedmo i dosta, iskreno.
Svasta smo ovih dana, najpre Unin todjus pa Nova godina, bas mi sad problem sta da spremamo za Bozic.
Ne znam vise ni sta mi se jede...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
3.1.2019 22:15:17   
gagana83
Drugari, treba mi dobar recept za medenjake. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
3.1.2019 22:55:46   
jess021


user posted image
Odlican je. Pravila sam po njemu. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
6.1.2019 14:42:12   
mama Jo
Da vidimo ko sme da stane na vagu posle ovakvih trpeza? user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
6.1.2019 14:51:25   
vocicana
More stacu, ali ja i volim da se malo popravim, neg sto ode cim je akcija malo veca i cim se obaveze natovare.
Tj, u prevodu za usu necu da mislim kada sednem sutra.. Pa sve po redu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
6.1.2019 15:55:04   
gagana83
Jess, nasla sam recept po kom sam pravila ranije medenjake i gotovo je identican kao ovaj tvoj, samo manja mera.Anci, daj recepAt za tu salatu sa brokolijem. Ja sam napravila medenjake, puslicu tortu, rusku salatu. Svekrva pece neko meso. I mozda ujutru napravim neku pitu. Danas uobicajeno - prebranac, saran, bob, paprike sa belim lukom. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR
Prebranac (bez brašna)
photo
Ringerjin kuvar: guppy RR



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here