|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
5.8.2010 14:29:41   
Maza82
Ne persiram, zovem ih imenom i ne persiram!

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
5.8.2010 17:21:13   
smeško
IZVORNA PORUKA: anuksunamun
...pricale o nekim dogadjajima..i kaze ona svojoj svekrvi "stvarno ??ne serite ?"uzas


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Persiram im i zovem ih imenom. Oni nisu moja porodica vec moja familija (da, znam da se u osnovnoj skoli uci razlika izmedju sire i uze porodiceuser posted image ). Nisam rasla sa njima i ne mogu da predjem na Ti. Isto tako, imam svoje roditelje, koje mnoooogo vise volim, pa ne zelim da budem licemer i zovem ih isto. Moj suprug ima isto misljenje i ponasanje kad su moji u pitanju.


(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
5.8.2010 17:25:59   
Anoniman
Kako se ja redovno zeznemuser posted image user posted image user posted image krenem sa VI a završim na TI user posted image user posted image user posted image

Želim da im persiram, prija mi ta distancauser posted image kad nekom kažem TI govorim od srca a VI mi služi za osobe koje želim na distanciuser posted image

(odgovor članu smeško)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
6.3.2011 18:13:30   
jeca.vestica
Obavezno. Zbog postovanja i distance. Verujem u ta dva ako se postuju sa obe strane da moze da prodje bez vecih problema. Osim ako nije neko bas predobar, ima svekrva koje budu skoro kao majke (srela u tudjim zivotima), opet bih persirala samo, samo iz postovanja.   

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
6.3.2011 19:15:01   
Nensi*
Dok smo pricale persirala sam joj,sad smo u svadji,skoro mesec dana nismo progovorile ni rec tako da joj se ni ne obracam a kamoli persiram user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu jeca.vestica)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
6.3.2011 19:18:16   
pepeljuga
da. ne moram ali hocu, tako mi se vise svidja. ja inace nisam neki ljubitelj rodbinskih relacija tako da volim ''pristojnu razdaljinu'' user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
6.3.2011 21:42:39   
Petkovici
Ja svoju svekrvu znam od kad znam za sebe, posto su moji i roditelji mm najbolji prijatelji. user posted image Tako da- ne persiram i nikad nisam...user posted image U sali kazemo da je ovo ugovoren brak od detinjstva

_____________________________

Jedno je biti stvoren, a drugo ~ biti ostvaren.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
6.3.2011 23:15:53   
Suncicabg
Da, persiram i mislim da je to ok

(odgovor članu Petkovici)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
6.3.2011 23:19:02   
morena
Ja persiram. Ne bi mi drukčije bilo normalno, ipak je žena starija od mene 20 god.

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
7.3.2011 1:31:43   
bubilend
persiram i persiracu cak iako ikada izraze zelju da nema potrebe za tim...distanca user posted image

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
7.3.2011 8:53:06   
Anoniman
Persiram , ne zbog distance vec zbog razlike u godinama , nikom starijem se ne obracam drugacije .. user posted image

(odgovor članu bubilend)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
7.3.2011 9:03:15   
Ana007
Persiram,iako su mi to rekli da ne radim.user posted image A ja ne mogu,navikla sam da starijim ljudima persiram,i tu je za mene kraj priče.

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
7.3.2011 9:14:56   
Didy
Da. Persiram im. Oni meni ne. Niko nikad nije tražio ni spominjao da se tu nešto promeni. Iskreno, nisam ni razmišljala o tome. Persirala sam im dok smo se mm i ja zabavljali i ostalo tako. Obraćam im se sa tetka (ime) i čika (ime). To mi ponekad bude glupo, ali tako sam se obraćala svim starijima, pa ostalo i sad ovde. Nekako mi ne ide da ih zovem imenom, a da im persiram. A ne mogu ni da im ne persiram. I zbog poštovanja, i zbog distance.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
7.3.2011 12:13:05   
bebablue

IZVORNA PORUKA: Didy

Da. Persiram im. Oni meni ne. Niko nikad nije tražio ni spominjao da se tu nešto promeni. Iskreno, nisam ni razmišljala o tome. Persirala sam im dok smo se mm i ja zabavljali i ostalo tako. Obraćam im se sa tetka (ime) i čika (ime). To mi ponekad bude glupo, ali tako sam se obraćala svim starijima, pa ostalo i sad ovde. Nekako mi ne ide da ih zovem imenom, a da im persiram. A ne mogu ni da im ne persiram. I zbog poštovanja, i zbog distance.


takodjeuser posted image user posted image

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
9.3.2011 14:55:06   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: verolino

Svekrvica je moja i mila i draga
Pred njenom dobrotom ostajem dusom naga
Sve najbolje u meni budi ona
Jer dusa joj je veca i od aviona.

Ona mene budi, od nje ucim stvari
Samo me ponekad recju osamari
Uglavnom kad dirnem Bobu milog sina
Ustremi se na mene ko zmija sa planina...

Tada kao kobra jezikom palaca
I mal' jede govna, mal' citira mudraca.
U tome trenutku creva mi se svezu
A njene me reci ko grcevi stezu.


Udavila tad bih ja nju vrlo cilo
Al' ko bi me ko kcer privio na krilo...
Jel ipak je ona zamena za majku
I tematika za ovu smesnu bajku.

Postovacu uvek ja svekrine sede
I krpa cu biti koja govna jede..
Jer tako nalaze nasa domovina
Postuj majku zato sto volis njenog sina.

I moli se pri tom andjelu na nebu
Da te tako glupu jos bolje zajebu.
Kako dalje da vam pricam tu ''krvavu bajku''
Ne smem. Za dozvolu moram pitat ''majku''

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

Persiram joj..od uvek..i kad se svadjamo.


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
9.3.2011 14:59:20   
Verus
Da

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
9.3.2011 15:04:58   
Anoniman
Da
Zovem ih "mama" i "tata", samoj sebi licim na Djuzu Stojiljkovica iz "Pozorista u kuci". Sto i dalje ne znaci da mi ne idu na zivce svako malo...al aj da budem fina user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
9.3.2011 15:11:00   
Anoniman
a, da pitam - vi koji im se obracete sa mama i tata - je l to bilo na njihovo insistiranje? ja vidim da se recimo sestra mm obraca svojoj svekrvi sa "mama" ali joj i persira, i isto tako i njen muz. meni niko nista direktno nije trazio, ali je jednom moja svekrva rekla mm kad smo isli za srbiju nesto gde je dodala da treba da se obraca mojim roditeljima sa mama i tata. mi smo je samo pogledali i umrli od smeha oboje, u stilu "jesi li ti normalna". od tada niko tu temu vise nije pomenuo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
9.3.2011 15:12:33   
Anoniman
persiram i zovem ih teta s. i cika m.
tako radim skoro 12 godina i ne bih mogla sada nista da menjam.
kada muzu pominjem negove roditelje zovem ih majka i cale, jer ih tako i on oslovljava.

persira i on mojima. a najmesnije je sto ne persira ni tetkama, ni ujaku, ni ujni, cak ni baki, samo jos mojim roditeljima.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
9.3.2011 15:15:00   
Ana RR
Persiram im oduvek, ne umem drugačije.

A jednom je svekrva iz zezanja rekla da je zovem mama, ja sam na to odgovorila da imam samo jednu mamu i nikad više nije to pomenula, pa ni u šali user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
9.3.2011 15:18:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magiNS

Da
Zovem ih "mama" i "tata", samoj sebi licim na Djuzu Stojiljkovica iz "Pozorista u kuci". Sto i dalje ne znaci da mi ne idu na zivce svako malo...al aj da budem fina user posted image


Magi , svaka tebi čast . Ja mislim da to nikaf ne bih mogla . I zaista ne razumem te ljude (roditelje supružnika) koji insistiraju da ih tuđe dete zove majkom ili ocem . Šta im to znači ?

I daa , persiram ovim mojima , mada se oni toliko tripuju u veličinu da ponekad očekukem da počnu jedno drugom da persiraju .

< Poruku je uredio BubaMira -- 9.3.2011 15:21:03 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
9.3.2011 15:23:06   
Anoniman
Nije bilo na njihovo insistiranje, cak su rekli - ma zovi nas i lonac al nas nemoj razbitiuser posted image sve u svemu, meni je normalno da ih tako zovem,ali u potpunosti razumem i one koji ih zovu po imenu ili drugacije. Imaju oni druga imena u mojoj glavi user posted image bas sam bezobrazna...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
9.3.2011 15:27:05   
bubulence
persiram, mada su mi 100 puta rekli da ih oslovljavam sa 'ti'- ne mogu... ipak su stariji i jako bi mi smetalo kada bi se mm mojim roditeljima obracao na 'ti'. isto tako mi je svekrva pre udaje rekla da ne brinem, nikada nece traziti da je zovem mamom jer ona zna koga je ona rodila a i ja znam ko je mene rodio i koga cu tako zvati... nju zovem teta m a svekra cika... mada sam njega videla 3 puta u zivotu...nas dve se prilicno dobro slazemo i svidja mi se sto nije zatucana i ne ocekuje od mene neke gluposti.... 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
9.3.2011 15:28:23   
bubulence
IZVORNA PORUKA: magiNS

Nije bilo na njihovo insistiranje, cak su rekli - ma zovi nas i lonac al nas nemoj razbitiuser posted image sve u svemu, meni je normalno da ih tako zovem,ali u potpunosti razumem i one koji ih zovu po imenu ili drugacije. Imaju oni druga imena u mojoj glavi  bas sam bezobrazna...


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
9.3.2011 15:31:37   
Ivanka 75
Zovem ih po imenu i persiram.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here