|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
9.3.2011 15:53:41   
minna
Persiram im (nekad mi se desi da svekrvi kazem cao, a ne dovidjenja, ali i to retko)
A zovem ih teta (ime) i cika...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
9.3.2011 16:05:42   
Anoniman
da, i meni se desava da svekiju kazem cao, i preko telefona i ovako. 

(odgovor članu minna)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
21.3.2011 11:57:12   
*milica*
A sto da ne cao? zar treba DOBAR DAN,DOVIDJENJA?
Malo li je ako im persirate nego jos i to... slobodno koristite to CAO!!!
Meni je to malo onako poslovno... ne znam kako to da objasnim...
i da, persiram im iako me stalno grde zbog toga....

_____________________________

Stefan i Sofija NASA SRCA DVA NAJDRAZA!!!!


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
21.3.2011 12:03:51   
majathegreat
Zovem ih imenom, bez čika i teta, ali im persiram. Mada kažem recimo ćao, pozdrav, zdravo i sl.
Moj tata je svog svekra, odnosno mog dedu, zvao "ćale", ali mu je persirao. Pa je bilo: "Ćale, hoćete li još jednu rakijicu?"

(odgovor članu *milica*)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
21.3.2011 12:07:22   
Alexis79
Svekra nemam a svekrivi persiram,ali to nema veze sa njenom "funkcijom" user posted image  nego sa godinama.
Tako sam vaspitana.

A kad joj se obratim (sto je veoma retko ) nikad ne koristim  njeno ime

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
21.3.2011 12:30:29   
bojana86
Persiram naravno,i to sa teta i cika..... ne bih mogla drugacije ni za sta na svijetu!! user posted image

_____________________________

"Ne idi onuda kuda staza vodi.
Radije kroči onamo gdje puta nema
i ostavi trag..."

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
21.3.2011 12:43:59   
jabudic
Dok smo mm i ja bili u vezi persirala sam im, kasnije ne...
Pricam sa njima sasvim normalno, kao sa mojim mamom i tatom, samo sto ih oslovljavam imenom... Mada ih rijetko kad zovnem imenom, uvjek se nadju tu u blizini kad mi trebaju user posted image

(odgovor članu bojana86)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
21.3.2011 12:47:27   
nela79
IZVORNA PORUKA: bojana86

Persiram naravno,i to sa teta i cika..... ne bih mogla drugacije ni za sta na svijetu!! user posted image


Potpisujem gore napisano. Nekako mi tako lakse da sve drzim na distanci. Nisam navikla ni sa svojom mamom na nekakvo ljubavisanje tako da stvrno drugacije ne mogu ni sa roditeljima mm. A s njima nemam los odnos da me ne shvatite pogresno, jedino sto nemam potrebu za nekim strahovito bliskim odnosom.

(odgovor članu bojana86)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
23.3.2011 17:13:10   
bratzz
ne

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
26.3.2011 23:10:35   
Sesilija 83
Bez teta i cika ali zovem punim imenom i persiram, lakse mi je tako ne upadam u dublje razgovore.... Aman zeno pa sklonite tu macku sa terase inace zovem komsiju Mileta on ima pusku...Tako se volimo.. a sutra macu pojede mrak....

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
4.4.2011 12:05:36   
nencydrew
Ispočetka sam persirala, sad ne, nepotrebno mi je, jer nekako mogu sve da joj kažem kad smo na ti.

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
30.4.2011 13:26:08   
AndreaK
Da...ali kad odlazi (posto je svekrva razvedena a svekar u drugom gradu) kazem joj "cao" ! user posted image

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
30.4.2011 13:29:01   
Anoniman
Mene su forsirali da se obraćam sa TI, ali nakon silnih svađa(tu mislim samo na svekrvu, svekar je anđeo), ja sam se ponovo vratila na VI, i iskreno lakše mi je tako.

(odgovor članu AndreaK)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
3.5.2011 12:40:30   
mišur


Persiram i jedno i drugo i zovem ih teta...i čika...
A sad nešto razmišljam kako ni oni nikada nisu insistirali da ih ne persiram user posted image
Uglavnom, meni je ovako prirodnije i naravno kulturnije, a mislim da ih nikada ne bih mogla zvati mamom i tatom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
3.5.2011 12:48:05   
Klarita
Svekrvu nemam ( umrla davno, a svi kazu da je bila divna zena)....Svekra zovem po imenu jer sam ga tako zvala i dok smo se zabavljali...a, trudim se da ga sto redje zovemuser posted image dosadan je do zla Boga i naporan i dosadan i naporan i dosadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan, zivimo u istoj kuci ali posebno...mi na spratu, on sa cerkom i njegovom dragom mamom od 85 leta na prizemlju ali ne direktno ispod nas, vec pozadi...svejedno, trudim se da ih maksimalno izbegnem svo troje!!!!

(odgovor članu mišur)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
9.5.2011 12:46:59   
Zell
Da, persiram oboma a zovem ih po imenu (bez "teta/čika"). Tako je od prvog dana i nakon evo 11 godina niti su oni rekli da ih drugačije oslovljavam niti meni pada napamet. Sada je to već postalo navika a i pomaže za održanje "distance". 

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
23.8.2011 0:12:47   
degu
Da, iako su ljudi super i odmah su mi rekli da na to VIkanje zaboravim, a ja ono TI ne mogu da prevalim preko jezika, možda mi nekad spontano dođe user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
23.8.2011 0:21:31   
magde
pa....ja ih zovem mama i tata tako sam morala jedva mi iz uste izlazi ali aj eto jedan dan je svekar reko mm jeli bre sine kad ce ova nasa neveesta nas zove mam i tata>???i tako

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
23.8.2011 0:25:22   
Cuftas
Persiram im, sa sve cika/teta i to ce zauvek da ostane tako, ne mislim da je persiranje samo distanciranje vec i postovanje. Persiram svim drugim ljudima njihovih godina, osim svojim bliskim rodjacima.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
10.9.2011 20:36:51   
maca821
Da i posle 11 godina i mnogo uvreda upucenih na moju adresu.

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
10.9.2011 20:38:19   
limunada
svekru persiram a svekrivi ne,a sad je nikako nezovem jer neznam kako bi posle svega

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
10.9.2011 20:42:22   
maca821
Ja sam je cak zvala "mama" ajd iz postovanja, ala sam se zajuser posted image la....

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
10.9.2011 20:44:15   
limunada
i ja ovu mama dano zvala user posted image na silu,jedva sam to prevalila,kontala sam dobra zena kad ono user posted image

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
10.9.2011 21:03:21   
isidora88
persiram im jer nismo bliski niti to zelim a i zbog njihovih god.i uvek kazem dobar dan,dovidjenja,strogo poslovno user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
10.9.2011 21:10:53   
hanka
Da naravno kao i svim ljudima njihovih godina obzirom da nemam neke velike probleme sa njima vec 6 godina
Mada ne mogu da ih zovem nikako mama i tata jer mama je jedna a tatu sam izgubila prosle godine i ne bi ih menjala ni za kakvu svekrvu i svekra,jednostavno teto i ciko pa ljutili se ili ne tako im je .Svaka cas_t ko moze da se toliko zblizi sa njima!


ja sam gradsko dete i nemam seoskih manira
user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio hanka -- 10.9.2011 21:13:04 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here