|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
10.9.2011 21:20:09   
PoisonEve
Persiram im, kao sto Isidora rece: Dobar dan - Dovidjenja (doduse meni se retko jave, obicno je ignore). Kako ja kapiram, persiranje je znak postovanja ali i distance. Kakva je takva svekrv, ja se uvek javim i time pokazujem da sam iznad nje. A i tako sam vaspitana. Doduse njenoj sestri ne persiram, to je teka mm koja je jedno predivno stvorenje i ja je mnogo volim!

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
10.9.2011 21:22:51   
anuksunamun
persiram...drugacije ne bih mogla user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
10.9.2011 21:25:06   
hanka
Vec sam prokomentarisala tvoju situaciju i tebe ti si predivna jednom recjuuser posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
10.9.2011 21:28:51   
PoisonEve
Hvala Hanka, jednostavno se trudim da zadrzim pozitivan stav inace bi odavno porolupala - Kad ne mozes da ih pobedis- iskuliraj ihuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
10.9.2011 21:30:30   
Anoniman
Ja imam samo svekrvu, svekar je preminuo pre 10 godina,coveka nisam ni upoznala. A dok smo moj m i ja bili u vezi persirala sam joj, iz postovnaja, a takvo mi je i vaspitanje, posle sam nekako spontano presla na TI, i zovem je imenom,ona je bas draga, a i mlada zena, mama ne bih mogla, jer imam samo jednu mamu, i jednog tatu, a ponekad i moju majku zovem imenom

(odgovor članu hanka)
  Direktna veza do poruke: 155
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
10.9.2011 21:36:32   
nina26
nakon velikog ubedjivanja, i na njihove insistiranje zovem ih mama,tatauser posted image
to mi je totalno bezveze i nisam mogla nikako da to prevalim preko usta, jer imam svoje roditelji hvala bogu, ali njima to puno znaci, jer kazu ovde(Grcka) ako snaja zove svekijevce tako, znaci da su bas bliski (sto i jeste tako), ali sam cekala prvo da mm prozove moju mamu, mamom, pa sam tek onda ja pocelauser posted image

ah, da, naravno da im persiramuser posted image

joj Boze, sou zivi sa nama

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
10.9.2011 21:37:34   
hanka
Za PE:
Jel ona sama tako sasava ili joj ti nesto smetas, jesi probala sve sto je u tvojoj moci veliki je problem za sve vas

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
23.3.2015 8:46:49   
branki*
persiram i svekrvi,a i svekru dok je bio ziv.jednostavno ne mogu drugacije,nezgodno mi je.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
23.3.2015 9:05:03   
suzi kju
Ne bih joj rekla mama nizašta na svetu, imam jednu majku i nju nista i niko ne može da zameni, to čika i teta pa nisu mi ni stric ni tetka, ne tepaju ni oni meni sine kćerko i sl pa neću ni ja njima, kod mene je sve u zivotu onako kako zasluziš... Persirala sam im prvih mesec dana i prestala na njihovo insistiranje, imaju imena imam i ja i svima fino user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
23.3.2015 17:05:24   
eca89

IZVORNA PORUKA: branki RR

persiram i svekrvi,a i svekru dok je bio ziv.jednostavno ne mogu drugacije,nezgodno mi je.


Isto Branki, sad kad su baba i deda, tako ih zovem, ali kad pricamo, ili nesto uvijek im persiram, nekako mi je glupo sad da ih zovem imenom, ne znam zasto.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
23.3.2015 17:25:45   
emicaa
Ja sam svekijevce persirala kad se čujemo telefonom tad se još nismo vidjeli i kad smo se zvanično upoznali sveki rekla da ih ne persiram osjećaju se staro user posted image
Mamom i tatom ih nisam nikad zvala ne bih to mogla prevalit preko usta

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
23.3.2015 19:18:00   
nata11
Ne.

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
26.10.2015 13:12:13   
Kata90
Ne persiram,zabranili su mi od prvog dana kad sam ih upoznala.....upocetku mi bas bilo cudno ali sada sam se vec navikla.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
26.10.2015 13:16:14   
mila83
Persiram oboma.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
26.10.2015 13:46:25   
mama krava

IZVORNA PORUKA: Kata90

Ne persiram,zabranili su mi od prvog dana kad sam ih upoznala.....upocetku mi bas bilo cudno ali sada sam se vec navikla.


Isto!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
26.10.2015 13:49:54   
Mala Elena
Ja i dalje persiram i oni se ne zale..

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
26.10.2015 14:16:56   
janabons
Persiram oboma!

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
26.10.2015 14:30:20   
ivannna
na pocetku jesam ali me je svekrva zamolila da to vise ne radim,neki period sam malo ovako malo onako dok se nisam navikla i sada im ne persiram

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
26.10.2015 14:35:37   
amdn
kako kad, nekad da nekad ne, uglavnom da, a kad se zanesem inesto pricam onda sam na ti hehe, pa se setim pa opet vi ma smesno

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
26.10.2015 14:45:32   
minnica
I ja mojima persiram, a otkad su dobili unuke, oslovljavam ih jednostavno sa "baba" i "deda". user posted image

< Poruku je uredio minnica -- 26.10.2015 14:46:08 >

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
26.10.2015 15:02:30   
amdn
e to Minnice i ja isto tako :)

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
26.10.2015 15:24:04   
dijana1*
Persiram od prvog dana i oslovljavam sa teta i cika . Da su mi trazili da ih ne persiram bilo bi mnogo lakse. Pogotovo sada kada su tu deca. I oni cuju od mene pa tako ih zovu. Njih opomenu i kazu nisam ti ja tera nego baba. Ali ne mogu odjednom preko noci sama da krenem da ih zovem imenom bez persiranja.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
26.10.2015 16:57:48   
choopa choops
Persirala sam svekru, a svekrvi kako kad. Ona je tražila da joj ne persiram, ali to mi nekako samo izlazi iz usta. user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
7.12.2015 3:01:51   
bojana92
Jesam na pocetku veze,a sad odtkad sam u braku ne persiram.

(odgovor članu Natasajvc)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Persirate li svekru/svekrvi?
7.12.2015 3:03:21   
bojana92
Ali kad treba da ih zovem ond ih oslovljavam sa baba i deda.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here