|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beba stoji
9.1.2011 16:54:31   
Anoniman
Sa više ne moraš ti kod nje da dolaziš da je podojiš , doći će ona kod tebe user posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Beba stoji
9.1.2011 16:56:44   
New Mom
user posted image  Da nije strašno, bilo i smešno.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Beba stoji
9.1.2011 20:13:39   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: New Mom

Ova moja me noćas šlogirala. Čujem da se probudila i uđem u sobu da je podojim, a ona stoji u krevetiću (za 6 dana ima 8 meseci). A još smo već bili podigli ogradicu na viši nivo čim je počela sama da se diže u sedeći položaj.



meni se ovo desilo pre dve nedelje, vuk jos nije imao punih 7!! stoji, drzi se za ogradicu i smeje se a ja u soku!! mada....mama mu je sa sest meseci ISKOCILA iz kreveca user posted image

< Poruku je uredio pepeljuga -- 9.1.2011 20:14:25 >


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Beba stoji
9.1.2011 21:11:14   
Snelle


IZVORNA PORUKA: New Mom

Ova moja me noćas šlogirala. Čujem da se probudila i uđem u sobu da je podojim, a ona stoji u krevetiću (za 6 dana ima 8 meseci). A još smo već bili podigli ogradicu na viši nivo čim je počela sama da se diže u sedeći položaj.


Bravo NM user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Beba stoji
9.1.2011 21:34:50   
madre
bravo za vasuser posted image ali da budem iskrena, kada cujem ovakve stvari ja se deprimiramuser posted image mi izgleda bas kasnimouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Beba stoji
9.1.2011 22:05:39   
Anck Su Nmaun
Zasto user posted image pa ni moja Tara ne stoji sama,a nece ni da sedne sama  pa ne razmisljam da u bilo cemu  kasnimo! user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 9.1.2011 22:07:52 >

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Beba stoji
9.1.2011 22:13:34   
Anoniman
I ja se ponekad istripujem...mi necemo ni da se okrenemo sa stomaka na ledja....kad li ce tek propuzati i stati na noge... user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Beba stoji
9.1.2011 22:18:27   
Verus
Svaka beba ide svojim tempom, uopste ih ne treba porediti.  Ja sam samostalno hodala sa punih 9 meseci, potrcala sa punih 10, pala i nisam htela opet da hodam sama sve do 12 meseci (htela ako me neko pridrzava).  MM hodao sam sa 10.  Helena nece bogami uskoro, pa sta?  Ona dete ide svojim tempom i hodace kad je spremna, ne treba to nista na silu....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Beba stoji
9.1.2011 23:11:47   
maja19
Verus je u pravu..svako dete je prica za sebe..muz prohodao sa 10, ja sa 13 a Nikola tek sa 15meseci...a zato sad ne moze covek da ga stigne...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Beba stoji
9.1.2011 23:14:33   
pepeljuga
ja isto mislim da je glupo porediti, sve je individualno, bitno je da oni idu nekim svojim tempom.
eto, moj vuk od sestog meseca ustaje, stoji, skakuce ali nece da sedi, nema sanse, odmah se izvrne, uhvati za nesto i dize se na noge! cak sam i doktoru malo ispanicila na poslednjoj kontroli i rekao mi je da je sve to ok, sedece kad bude hteo...


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Beba stoji
15.1.2011 13:33:10   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Svaka beba ide svojim tempom, uopste ih ne treba porediti. 
Ona dete ide svojim tempom i hodace kad je spremna, ne treba to nista na silu....


Ja uvek kažem da su ovu tvrdnju smislile mame čija su deca malo lenja ili kasne (ja sam jedna od takvih). Meni Lara neće na noge, mada je sa 6.5 meseci (ustanovljeno na pregledu) već imala reflex hodanja kao za 8.5, ali je kanda na tome i ostala. Kontam da do druge godine dupe dići neće, ona je sva u fazonu da je svi služimo user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Beba stoji
15.1.2011 14:18:15   
Kvrkac
I mi smo lenji  user posted image jos ne stojimo,samo smo poceli polaaaaaako da se dizemo na noge i da trcimo po kuci dok mama izigrava baku savijenu do patosa user posted image
ne mogu da je zamislim kako stoji bez icije pomoci user posted image user posted image mnogo je majauser posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Beba stoji
15.1.2011 21:09:13   
aleksandraz
Moj mali je prava vatra sedi sam penje se izlazi sam sa dubaka mnogo je losuser posted image user posted image Kceri je bila malo po tromava.a moja mama kaze da sam ja pocela da hodam na sedam meseciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Beba stoji
15.1.2011 21:14:44   
Iwana87
mi smo poceli da se uspravljamo uz naslon kreveta,malo je tesko da podignemo dupe ali se trudimo svom silom.spustila sam krevetac jer se u njemu podogne i gleda da se preturi,sa kreveta proba da sidje ali je jos slab da cvrsto stoji.Hoce da skacka kad ga drzis i poceo je pre neki dan da pravi korake,do sad to nije umeo.sad pravi korak,lepo,naravno ja ga drzim da ne stane svom tezinom,ali ipak nekako je ovo lep period(samo ne zakicmu)tako malo patuljasto stvorenje hoda.

(odgovor članu aleksandraz)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Beba stoji
15.1.2011 21:49:58   
Nensi*
Vuk je pre neki dan prvi put ustao,bio je u kadici,kupao se,mm sedi pored njega i pruzio mu ruke,Vuk ga uhvatio za ruke i USTAO user posted image
Mm mu nista nije pomogao,sam se podigao na noge user posted image
Bas mi je bio smesan kad stoji...user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Beba stoji
16.1.2011 23:02:04   
Nensi*
Danas je ustao sam,uhvatio se za ogradicu i ustao user posted image
Odmah sam ga uslikala user posted image

user posted image

< Poruku je uredio nensi27 -- 16.1.2011 23:03:56 >


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Beba stoji
16.1.2011 23:08:31   
Snelle
Nensi user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Beba stoji
16.1.2011 23:08:46   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Beba stoji
16.1.2011 23:10:06   
Nensi*
Bas mi je bio smesan,nisam navikla da ga gledam u takvom polozaju,tako malecni covek koji stoji user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Beba stoji
17.1.2011 1:06:57   
IVA 11
Bravo Vuce!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Beba stoji
17.1.2011 1:10:47   
Nensi*
user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Beba stoji
17.1.2011 1:17:30   
dijana1*
Vuce, bravoooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Beba stoji
17.1.2011 1:19:40   
bratzz
Bravo za Vuka onje veliki deckouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Beba stoji
17.1.2011 1:43:41   
sneza24
Nensi user posted image user posted image user posted image
I meni je David bio smesan kad je poceo da stoji.

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Beba stoji
17.1.2011 9:18:06   
Anoniman
Nensi, bravo za Vuka user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here