RE: Da li biste usvojili dete (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Usvajanje dece



Poruka


Krcko -> RE: Da li biste usvojili dete (30.3.2012 13:46:50)

Lepo mi se srce rastopilo kad sam pročitala post mamejedne Ane!
[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]




boba 11 -> RE: Da li biste usvojili dete (30.3.2012 16:41:10)

Predivne i iskrene price zasuzile su mi oci citajuci.Ja imam dvoje dece ali bih verovatno da su materijalni uslovi malo bolji ili rodila jos jedno ili usvojila jer je to prelepo i za nas roditelje a pogotovo za decu,mislim da su bili puno slozniji u viseclanim porodicama i da su deca iz takvih porodica bila drugacije vaspitana -bolje odnosno da je stav medju bracom i sestrama bio drugaciji.Naravno da ima i izuzetaka ali po mojim poznanicima vidim da je bilo bolje kad su zene radjale ili imale na neki drugi nacin po petoro ili vise dece.Zanm za izreku gde celjad nije besna kuca nije tesna ali sad je nazalost moje misljenje da zelim da njima dvoma pruzim najbolje sto mogu i da mozemo otici na letovanje nego da oskudevamo ,premda mi sada i u osnovnim potrepstinama pomazu roditelji zbog situacije u kojoj su se mnogi sada nasli-bez posla,ideje sta dalje ...[sm=zmeden.gif]
Ali eto udaljih se od teme i samo da ponovim da bih zelela jos dece u drugacijim uslovima[sm=smiley1.gif]




anuksunamun -> RE: Da li biste usvojili dete (30.3.2012 19:01:32)

Ljudi koji usvajaju decu su heroji !!svaka cast!




vukosava -> RE: Da li biste usvojili dete (31.3.2012 3:35:06)

U prvom razredu učiteljica je objašnjavala deci šta …znači…kad je neko usvojen…

Mala Ana reče: “Ja znam šta to znači, jer ... sam ja usvojena.”

“Šta to onda znači?”, upita učiteljica Anu.

“To znači da nisam rasla u maminom stomaku, nego u njenom srcu.”...




Jadrasim -> RE: Da li biste usvojili dete (14.5.2012 14:39:44)

Da,naravno da ćemo usvojiti dete. Moj muž i ja u braku smo 5 god i ne možemo da imamo decu. Ušli smo u proces usvajanja prošle godine u oktobru i dobili podobnost 10 aprila 2012. Bili smo presrećni kada me je soc.radnica pozvala i to mi saopštila. Prošle nedelje smo imali prvi poziv za dete ali smo odbili jer bi želeli malo mladje dete ;-(. Ali dobro tek smo počeli biće toga još nadam se i znam da nas tamo negde čeka naša bebica,naša srećica naš život
[sm=duda.gif]




Olga75 -> RE: Da li biste usvojili dete (14.5.2012 14:48:03)

Jadrasim dobrodosla [sm=smiley1.gif]
cekamo te na ostalim temama a sigurna sam da te i beba ceka ( predpostavljam da ti i muz zelite bebu ) [sm=smiley1.gif]




Snelle -> RE: Da li biste usvojili dete (14.5.2012 15:13:38)

Vuko, divna priča, zasuzile su mi oči...
Jadrasim, svaka čast!




Jadrasim -> RE: Da li biste usvojili dete (14.5.2012 18:19:29)

Hvala[sm=smiley1.gif]




snješka -> RE: Da li biste usvojili dete (14.5.2012 18:23:13)

Ja mislim da bih. Ne smijem 100 % tvrditi, ali mislim sa ovom pameću da bih, vrlo rado.




Jadrasim -> RE: Da li biste usvojili dete (14.5.2012 18:41:35)

Tačno,nisu ovo teška vremena,već su ljudi zli.
Naši službenici u centru su svi bili divni,ljubazni ljudi a evo šta nam se danas desilo. Naša službenica u czs,nakon što smo dobili podobnost nas je posavetovala da pošaljemo pisma centrima u Srbiji,u kojim ćemo im se preporučiti . Danas su nam iz jednog centra vratili pismo u kom piše da se obratimo našem centru da nam objasni proceduru. Glupost mi to znamo ovo je bilo čisto da uspostavimo kontakt sa dr.czsr eto koga ne boli on nezna kako je




Jadrasim -> RE: Da li biste usvojili dete (16.5.2012 0:47:20)

Drage moje,danas je divan dan:-),stigao je novi poziv. Mali bebiron,5 meseci,zdrav i ako želimo trebalo bi da dodjemo na razgovor. Jupiii[sm=smiley1.gif]




sneza24 -> RE: Da li biste usvojili dete (16.5.2012 1:01:58)

Super za vas.[sm=bravo.gif] Cestitam vam od srca i nadam se da cete usvojiti bas tu bebu.




Milka76 -> RE: Da li biste usvojili dete (31.5.2012 21:41:38)

Pozdrav svima! Mm i ja smo u ponedeljak takodje isli na razgovor za jednog slatkog malog deckica, i to nam je bio prvi poziv posto smo od skoro na listi, ali smo na zalost u sredu obavesteni da je izabran par koji duze ceka. Tamo smo saznali da imaju jos dve devojcice koje cekaju mamu i tatu, pa sam zvala nas CSR a oni mi rekli da napisem dopis tom centru da zelimo da nas ubace u spisak za njih, pa ce oni poslati ministarstvu, pa ako min odobri stavice nas na spisak i zvati na razgovor... Prosto ne mogu da verujem da nas centar ne moze to da organizuje, nego prebacuju loptu jedni na druge. Ali nema veze, proci cemo i kroz to kao sto smo i ovih godina, sve za nasu malu [sm=duda.gif]




branki* -> RE: Da li biste usvojili dete (31.5.2012 21:48:23)

milka76,zelim vam svu srecu[sm=smiley1.gif]




Milka76 -> RE: Da li biste usvojili dete (31.5.2012 22:06:32)

Hvala puno, trebace nam. Veceras cu malo da precesljam forume i pogledam iskustva drugih, a od sutra krecem u akciju: telefoniranje, mejl (nadam se da dopis necu morati postom da saljem, to bi bilo stvarno smesno, ali ako mora...) pa se nadam da ce uroditi plodom i da ce nas uskoro pozvati!!!




PoisonEve -> RE: Da li biste usvojili dete (31.5.2012 22:19:54)

Srecno Milka[sm=bravo.gif]




hanka -> RE: Da li biste usvojili dete (31.5.2012 22:32:41)

Puno puno srece vam zelim [sm=smiley31.gif]




Milka76 -> RE: Da li biste usvojili dete (6.6.2012 22:43:27)

Hvala svima. Jadrasim, kako je prosao razgovor, koliko je trajao, sta su vas pitali, jel ima lepih vesti??? Mi smo bili sigurno sat vremena na razgovoru sa tri socijalne radnice odjednom, fino smo se ispricali o svemu, ali sve mi se cini da smo trebali vise pricati o deci i nekom nasem vidjenju roditeljstva, a mm poteg'o na politiku i socijalna pitanja, kao na razgovoru za poslanike[sm=smiley36.gif]
Ako moze neko, bilo bi nam korisno, da nam napise neko svoje iskustvo sa razgovora, ja se sve posle setim, kad podjem kuci, sta sam sve htela da kazem ...




viking -> RE: Da li biste usvojili dete (6.6.2012 23:53:25)

Jadrasim i Milka, zelim vam svu srecu ovog sveta, divno je to sto radite!




Bebilina -> RE: Da li biste usvojili dete (7.6.2012 0:14:27)

Ja se rasplakala na pricu MameJedneAne... Od srece, naravno.
Veliko da usvajanju i od mm-a i mene. Videcemo jednog dana sta nam i koga zivot bude doneo...




Verus -> RE: Da li biste usvojili dete (7.6.2012 14:46:48)


Najezila sam se, divno[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]
IZVORNA PORUKA: vukosava

U prvom razredu učiteljica je objašnjavala deci šta …znači…kad je neko usvojen…

Mala Ana reče: “Ja znam šta to znači, jer ... sam ja usvojena.”

“Šta to onda znači?”, upita učiteljica Anu.

To znači da nisam rasla u maminom stomaku, nego u njenom srcu.”...





Milka76 -> RE: Da li biste usvojili dete (12.6.2012 18:02:29)

Da li su to krenuli godisnji odmori pa nema poziva? Svaki cas gledam u telefon a ono nista... ko ce da doceka jesen?! Citam forume o usvajanju , o periodu prilagodjavanja novopecenih mama i tata i njihovih malisana, i nije mi lako, treba biti bas jak i srcan i izdrzati te dane. A kazu da se posle sve zaboravi, samo se pamte lepe stvari! Jedna mama je imala genijalnu ideju - da se svi susreti snimaju kamerom, razgovori, igrice, prvo drzanje za ruku, zagrljaj, sve...
Zelim svima koji cekamo pozive CSR da nam brzo prodje vreme [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




vukosava -> RE: Da li biste usvojili dete (12.6.2012 18:07:13)


IZVORNA PORUKA: Milka76

Da li su to krenuli godisnji odmori pa nema poziva? Svaki cas gledam u telefon a ono nista... ko ce da doceka jesen?! Citam forume o usvajanju , o periodu prilagodjavanja novopecenih mama i tata i njihovih malisana, i nije mi lako, treba biti bas jak i srcan i izdrzati te dane. A kazu da se posle sve zaboravi, samo se pamte lepe stvari! Jedna mama je imala genijalnu ideju - da se svi susreti snimaju kamerom, razgovori, igrice, prvo drzanje za ruku, zagrljaj, sve...
Zelim svima koji cekamo pozive CSR da nam brzo prodje vreme [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]


Milka, zelim ti poziv sto pre [sm=smiley1.gif]




Jole84 -> RE: Da li biste usvojili dete (12.6.2012 18:08:20)

Da vam vreme što brže prođe,i da dočekate svoju sreću vrlo brzooo [sm=bravo.gif]




soni -> RE: Da li biste usvojili dete (12.6.2012 18:20:41)

ja bih sigurno usvojila...

milka zelim vam srecu i da ne cekate dugo




Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>