|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veš mašina
17.1.2015 1:21:05   
choopa choops
Sanchy možda staviš previše praška ili previše robe? Ja kad perem jorgane (jer mi se desilo da mi ostane prašak) samo uključim još dodatno ispiranje, ali oni su zbilja ogromni, jedva ih naguram i znam da ne bih smjela tako da opteretim mašinu, ali ne mogu da ih perem na ruke.

Macaki baš čudno user posted image , moja (Ariston) ima nekoliko opcija, najviše je 1200 i nikad mi ne budu puno zgužvane stvari. Ni ja ne peglam skoro nikad user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Veš mašina
17.1.2015 1:27:54   
Anoniman
i meni je cudno, ne znam zasto je to tako user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 402
   RE: Veš mašina
17.1.2015 22:11:58   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Sanchy možda staviš previše praška ili previše robe?

Ne znam..danas pustim praznu na 60 stepeni bez problema odradi ceo program..veceras stavim ves opet na 60 i trokira ponovo..evo prebacih na 40 da zavrsi..e haos.,i nista mi nije jasnouser posted image


_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Veš mašina
17.1.2015 23:37:59   
cockic
sanchy mislim da je ipak neki kvar,mojoj mami je tako na toj indesid riknula cela neka ploca gde je programator.jer je na ovim novim to na nekoj ploci.i kvar je bas skup.bolje pozovi servis pa vidi sta ce ti reci.njoj je bas servis za indesid uzeo za tu plocu nekih 12000din.a tad nije imala da kupi novu,a bolje bi bilo da je dodala jos toliko i kupila neku drugu.
meni na gorenju jedino svi dugmici blinkaju kad nije dobro zatvorena,i jos jednom mi se desilo kad se zapusio odvod u zidu,a ja nekontam sta je.znaci meni je blinkala kad je trebala da izbaci vodu na bilo kom programu.a naravno nije mogla jer se taj odvod valjda zapusio od kamenca.sad umesto da ide u zid,ide u wc solju.

(odgovor članu Jelena GM)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Veš mašina
7.2.2015 13:27:04   
cockic
opet mi nesto riknulo na masini,to kad krene onda izgleda stalno crkava.sad izgleda pumpa samo nesto blokira kad izbacuje vodu,i nece bubanj da vrti.jutros cedila rucno ves koji se barem oprao.zvala servis imam jos garanciju,ali docice tek u utorak.a ja do utorka treba da ne perem.sto ce biti tesko.moracu da nosim kod mame.sva sreca pa mi je blizu.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Veš mašina
7.2.2015 16:26:13   
choopa choops
Mi smo našu Gorenje isto stalno popravljali user posted image Djelovi su stvarno jeftini i kvarovi nisu bili skupi, ali mi se više smučilo da zovem majstore svako malo. Uzeli smo Hotpoint Ariston.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Veš mašina
7.2.2015 17:12:29   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: cockic

opet mi nesto riknulo na masini,to kad krene onda izgleda stalno crkava.sad izgleda pumpa samo nesto blokira kad izbacuje vodu,i nece bubanj da vrti.jutros cedila rucno ves koji se barem oprao.zvala servis imam jos garanciju,ali docice tek u utorak.a ja do utorka treba da ne perem.sto ce biti tesko.moracu da nosim kod mame.sva sreca pa mi je blizu.

Proveri filter,meni se tako desavalo kada mi upadne onaj skupljac boje u filter...Inace jedan program mi ne radi ,onaj na 60 sto sam pricala ,on i dalje trokira,ali imam jos dva programa na 60 koji rade normalno a i svi drugi programi isto funkcionisu ok tako da jos nisam zvala majstora.generalno,gledala sam garanciju obezbedjen servis je 7 godina a ovo joj je osma godina sto ce reci dokle izdrzi izdrzala je..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Veš mašina
8.2.2015 8:25:07   
cockic
proveravala sam sanchy filter bilo malo kamenca,i meni se jednom zagkavila maramica za skupljanje bojeuser posted image tako da dole nema nista.a ja ga bas cistim redovno.bukvalno mesecno jednom proverim filter.jer bas perem cesto ves ja dnevno operem po dve masine minimum.sad mi deluje da je ona skroz pobrljavila.jer i kad prima vodu nesto secka,primi pa dugacka pauza pa opet malo primi i stane.a ono kad treba da vrti bubanj.ona cakne kao da je okrenula a nije.i isto secka kad izbacuje vodu.sta god da je samo da oni snose troskove popravke.a i idealno bi bilo da sve promenim dok mi je jos u garanciji,taman da je sredim celu pa da posle nerazmisljam user posted image mada koliko cesto perem vec sam pisala.ona kao da je stara 8 godina,a ne cetiri.tako da je gorenje prosla test kod mene.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Veš mašina
23.10.2015 17:30:24   
Anta
POMOC!!!

STARA MASINA 20 godina CANDY C 634 XT
TOKOM CISCENJA SITA ZA VES MASINU...JA KRETEN IZ RADOZNALOSTI POREMETIO SAM KAZALJU KOJA VALJDA KONTROLISE
LADICU ZA PRASAK PREKO PROGRAMATORA...TJ TOKOM POMERENJA PROGRAMATORA TA KAZALJA POMERA ZUBCE NA LADICI ZA PRASAK
I VEROVATNO OTVARA DOVOD VODE U LADICU Itd.
Elem problem je sto sam zaboravio pocetnu-fabricku poziciju kazaljke i namestio sam je proizvoljno...sad mi masina neodradi ceo program od pocetka do kraja
vec stane npr na 7. programu i zakuca tu,mislim da je to problem ta kazaljka...
Ako neko zna kako da resim taj problem bio bih mu zahvalan da mi napise...
Hvala

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Veš mašina
24.10.2015 8:39:41   
NadaR
Ja sam prije nekoliko dana baki kupila polovnu masinu MIeLe. Uzela sam neki stariji model bez kompjutera , lcd_a i sl. stvarcica. Jaoooo , koje je to savrsenstvo od masine. Prasak duel , nista posebno a cijela kuca mirise. Ves sa 1000 obrtaja jedva vlazan i bas se bijeli . Pffff , dodje mi da ovu svoju izbacim kroz prozor . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anta)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Veš mašina
25.10.2015 0:24:04   
superm
Da li možete da mi preporučite dobru mašinu za sušenje veša? Kakva su vaša iskustva?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Veš mašina
25.10.2015 8:55:21   
nela79
IZVORNA PORUKA: Nada RR

Ja sam prije nekoliko dana baki kupila polovnu masinu MIeLe. Uzela sam neki stariji model bez kompjutera , lcd_a i sl. stvarcica. Jaoooo , koje je to savrsenstvo od masine. Prasak duel , nista posebno a cijela kuca mirise. Ves sa 1000 obrtaja jedva vlazan i bas se bijeli . Pffff , dodje mi da ovu svoju izbacim kroz prozor . user posted image


Gospodjo,

Miele usisivaci su po 1000 i nesto evra novi pa ti vidi kakvu si masinu kupila user posted image

Moja tetka je u Jelahu uzela polovnu Miele masinu za sudje i nema primjedbi.

Takve su stvari pravljene da traju vjecno.


(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Veš mašina
25.10.2015 21:27:18   
Mariya

IZVORNA PORUKA: superm

Da li možete da mi preporučite dobru mašinu za sušenje veša? Kakva su vaša iskustva?



Ja imam kombinovanu whirpool i hoću da je menjam jer me zeza - meša programe. Inače ok pere i suši. Sve koje poznajem imaju Gorenje sušilice i zadovoljne su njima.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Veš mašina
31.10.2015 14:26:10   
jess021
Crkla ves masinauser posted image
Nije tako strasno, vec je imam dugo.
Moze li preporuka koju novu da kupimo?
Kontam da sutra to moramo resiti, ne mogu biti bez masine.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Veš mašina
1.11.2015 21:45:12   
Mariya
Jess, ne znam jeste li kupili mašinu?
Mislim da marka nije bitna, sve su one manje-više iste. Meni je bitno je da ima dobre programe i jaču centrifugu 1200-1400 obrtaja.
Već sam pisala, ja ću uzimati kombinovanu, sa sušilicom. Veoma dobra i praktična stvar kad imaš bebu.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Veš mašina
1.11.2015 21:46:40   
Bibilib
Trebala bi i meni jedna za susenje vesauser posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Veš mašina
1.11.2015 22:18:35   
jess021
Uzeli polovnu kod poznanika koji donosi iz Nemacke. Boschova, 1400 obrtaja, platili 140 evra. Ima gomilu programa, trebace mi kurs za koriscenjeuser posted image
Maryia, ne znam sta bi ti rekla za kombinovanuuser posted image Koliko znam niko nije zadovoljan, cak sam i ja danas pitala tog coveka kaze on nikako. Npr. ne mozes odmah da susis sav ves koji operes jer manje kg vesa susi nego sto pere, pa moras da vadis i susis iz vise puta i jako guzva ves, tako kazu.

< Poruku je uredio jess021 -- 1.11.2015 22:20:54 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Veš mašina
23.6.2016 16:27:55   
vonavoj
Crkla mi ves masina...neka preporuka..ova moja ne indesit..5 godina ima..crkao lezaj,koji je zaliven i ceo bubanj mora da se menja!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Veš mašina
5.7.2016 19:55:08   
mali_mis
Crkla mi ona moja praistorijska ves masina (Obod Cetinje) user posted image Danas bio majstor, otisao motor i guma.
Dakle, u planu je masina do 25000, e sad beko ili vox?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Veš mašina
5.7.2016 20:36:22   
IvanaSK RR
Mi imamo Gorenje ves masinu...
Ja bih pre izabrala Vox, imamo njihovu klimu i zadovoljni smo.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Veš mašina
5.7.2016 20:57:56   
isidora88
Beko. Mi smo kupili pre 7 godina, super je, sad sam se menjala sa tatom sa gorenje jer je njegova veceg kapaciteta, beko i dalje radi svaki dan. Ja sam prezadovoljna a nismo je puno platili. Program za pranje joj je trajao oko sat ipo, na ovoj gorenje svi programi po 2 ipo sata minimumuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Veš mašina
5.7.2016 20:59:30   
Khaleesi
Nasa je crna Gorenje simplicity i super je... meni se mnogo svidja dizajn

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Veš mašina
8.7.2016 7:50:58   
mali_mis
Hvala zene user posted image
Mama je juce otisla da kupi Beko u Home centru sa vip karticom jeftinija za nekih 3h.
Poslepodne stize user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Veš mašina
8.7.2016 23:43:50   
wivern

IZVORNA PORUKA: isidora88
Program za pranje joj je trajao oko sat ipo, na ovoj gorenje svi programi po 2 ipo sata minimumuser posted image

Joj jeste, moja sva sreća ima neki program mix - 40 stepeni i taj je najbrži. Sat i po. Ja samo njega ukljucujem user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Veš mašina
9.7.2016 9:28:50   
IvanaSK RR
Na ovoj mojoj Gorenje ima programa i od sat vremena, sat i dvadeset minuta, sat i četrdeset....

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here