|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: NK "Natural Killers" celije
30.1.2014 3:10:59   
sokimoki
cao svima,nova sam na forumu ako znate kako se tacno zovu ti nalazi napisite proverila bih to u privatnoj lab.ali moram da znam tacan naziv inace imam jednu neuspelu vto i dr.koji mi je radio smatra da nisu potrebne nikakve dodatne analize,mozda i nisu ali ja volim da budem sigurna

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: NK "Natural Killers" celije
30.1.2014 13:29:35   
Kinesce
Sokimoki pogledaj na prethodnoj stranici Stetica je napisala kako se tacno zove analiza.ja sam radila u Konzilijumu,Biomedica ne radi ovu analizu.

(odgovor članu sokimoki)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: NK "Natural Killers" celije
30.1.2014 13:32:06   
Kinesce
Baci pogleg na temu imunoloski faktori i VTO,tu je spisak analiza koje je pozeljno odraditi.

(odgovor članu Kinesce)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: NK "Natural Killers" celije
6.3.2014 16:18:07   
PalcicaBg

IZVORNA PORUKA: PalcicaBg

Evo i ja da se javim ovde...Analiza NK radjena u Valjevu(uzorak krvi su slali na Institut za majku i dete) pokazala je blago povisenu vrednost,granica je 11 % a ja imam 24 %,doktor kaze da to nije zabrinjavajuce i da ce mi posle embriotransfera uvesti pronizon kao terapiju.


Ja se izvinjavam na pogresnoj informaciji,uzorak je slat na medicinski fakultet.

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: NK "Natural Killers" celije
15.11.2016 14:36:41   
sunce86
Nije nikog dugo bilo na ovoj temi, ali malo da osvezimo.
Mene zanima da li je neko skoro radio analizu Nk celija?
Gde se rade analize? Kakav je uticaj ovih celija na zacece?

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: NK "Natural Killers" celije
2.1.2017 14:13:57   
biljanb
Cao devojke.....nova sam na forumu i sticajem nesrecnih okolnosti i usled nestrucnosti od strane nasih lekara, primorana sam da ovim putem potrazim resenje za moj problem...... ukratko za 8 godiina sam imala pet gubitka i to: jedan prazan gestacijski mesak u 12 nedelji i tri gubitka u 24-26 nedelji gde je na posteljici konstatovan infarakt posteljice i posle odradjene 2-3 analize na trudnicku trombofiliju, gde sam bila negativna na trombofiliju, privatni lekari i drzavni na GAKu u NS i Klinickom centru Vojvodine su pretpostavili da se radi o trudnickoj trombofiliji i ovu zadnju petu trudnocu sam davala sama sebi injekcije frahiparin od 0,6 ml do 24 nedelje, kada se desava opet ista prica, ali ovaj put NIJE konstatovan infarakt posteljice, vec gubitak plodove vode................ Na osnovu procitanih raznih TEMA sam dosla do pretpostavke da je mozda u pitanju problem s NK celijama ili neki drugi IMUNOLOSKI problem, posto navedene analize nikad nisam radilia i htela bih da utvrdim dal je to mozda u pitanju ili da trazimo dalje........Moje pitanje glasi, dal neko od clanica zna kako se radi ta Analiza, to jest na koji nacin je najbolje odraditi analizu, dal putem krvi ili mokrace, da li moze da se radi u trudnoci ili pre trudnoce i najvaznije GDE postoji privatna klinika gde se navedena analiza radi........HVALA SVIMA unpared na odgovoru.....

(odgovor članu sunce86)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: NK "Natural Killers" celije
5.3.2017 22:27:11   
Štetica
Dugo me nije bilo na forumu,pa tek sad vidim pitanje. U Konzilijum labaratoriji je moguce uraditi ispitivanje Nk celija,pre 3 godine je kostalo oko 5000din. Znam da su u tu cenu ulazile neke 4 savke koje su povezane


_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu biljanb)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: NK "Natural Killers" celije
16.3.2017 15:48:33   
biljanb
hvala puno

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: NK "Natural Killers" celije
2.5.2018 14:43:27   
nata11
Jel pronizon jedina terapija koja se daje kod pozitivnih rez na NK?

_____________________________





(odgovor članu biljanb)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: NK "Natural Killers" celije
8.5.2018 8:33:06   
nata11
Da li neko ima informaciju gde se u Nisu moze raditi NK analiza iz krvi?

_____________________________





(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: NK "Natural Killers" celije
22.2.2021 16:45:27   
17 joka
Treba mipomoc nekog ko se razume Maslacak draga ti sigurno znas evo ga rezultat

user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here