|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moja mama i ja
6.4.2018 22:45:52   
Misha i Ljisha
Joj user posted image madre ne znam sta da ti kazem uglavnom je to klasican sos supa meso nedeljni rucak plus pohovano i krompir ili jos neko drugo meso. Nije ona losa kuvarica ili bar nikad nije bila tako “losa “. Ja iskreno 10 godina nisam na njenoj kuhinji a mozda I vise. Od kako smo se preselili redovno nas zove na nedeljni rucak ali ranije dok smo Ziveli blizu njih to nije bila praksa.naprotiv tad je tata cesce rucao sa nama na salasi i ja sam bila ta koja je vecito nesto pravila i svima slala. A tad nas je sveki cesce zvala na rucak jer smo bili dalje od nije. Sad je obrnuto blizu sveki smo pa nas moja mama zove na rucak stalno. Ne znam u kom momentu je ona pocela tako da kuva.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Moja mama i ja
6.4.2018 22:47:50   
Misha i Ljisha
Eh da.kladim se da je pre par nedelja osladila meso pa ispohovala.ili je dodala sodu bikarbonu umesto soli. To je prosto bilo nejestivo.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Moja mama i ja
6.4.2018 23:55:15   
Sanjica26 RR
Zakljucak: Tvojoj mami je bitnije da ste svi na broju. Sprema sve sa ljubavlju to je sigurno, ali zbog svog losijeg zdravlja tako je.

Mene nervira moja mama koja je vise u kuhinji nego sto je sa nama. Slucajno da nam nesto ne zafali. Vec sebe vidim takvu.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 6.4.2018 23:57:26 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Moja mama i ja
7.4.2018 0:21:01   
jess021
Ljiso, slazem se sa Sanjicom.
Bitniji je razlog zasto se okupljate nego hrana. Zamisli da je obrnuto, hrana extra, a da jedva cekas da odes kuci.
Ako nekad mozete napravite nesto da popravite stvar, a ako ne izdrzite taj jedan rucak ponekad.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Moja mama i ja
7.4.2018 0:23:16   
Misha i Ljisha
Sanjice to sigurno. Stalo joj je da smo svi zajedno. Nju je jako pogodilo sto smo mi sad eto dalje od nje. Pa ona to forsira najstrasnije. Evo mm i ja se dogovorili da im pravimo rostilj za Uskrs, bice lepo vreme.

I ona obigrava oko dece, svima dodaje, sluzi kao blesava, meni danas ne daje da ustanem. A umori se. Mislim da kad mi odemo da se samo sruci u krevet. Kazem ne znam kako da joj "pomognemo" a i nama ajd tako da kazem a da to bude bas "mama ne moramo mi jesti kod vas svaki put".Corava je. Ona koja je picajzla i dalje usisava i brise prasinu svaki dan ali se tacno vidi da NE VIDI. Jer joj promicu mesta. Evo ne zna gde je tati sklonila papire od lekara. Nema ona demenciju vec je bas umorna. Zovem je svaki dan i poglasu tacno znam ako joj nije dobro. Ne znam eto tacno nemam pojma kako da je opasuljim da se ne opterecuje da bismo mi dosli i bez tog rucka da ih vidimo. A kazem mi iz postovanja prema njoj, tata brat i ja obavezno sve pojedemo sto ona spremi kao sto su oni jeli onu moju uzasnu supu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Moja mama i ja
28.4.2018 13:59:47   
MimaKos
Mama mi zivi u drugom gradu i to mi je bas tesko palo, narocito kad su dosla deca.. kad ti je najvise potrebna.. i jos uvek radi pa i ne bi mogla da mi uskace puno, ali su mi se njegovi roditelji bas nasli!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Moja mama i ja
28.4.2018 15:56:17   
Anck Su Nmaun
Imamo odlican odnos i jako mi je zao kad vidim da neke zene neaju lep odnos user posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Moja mama i ja
28.4.2018 16:00:46   
MimaKos
Menw razdaljina ubija, da je bar malo blize.. ali imamo viber, skype pa je lakse malo..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Moja mama i ja
28.4.2018 18:02:39   
mama Jo
Ne znam sta bih i kako bez nje!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Moja mama i ja
14.6.2018 12:04:32   
mama Jo
Evo za vikend idemo kod mojih i bicemo 10tak dana, jedva cekam uz kaficu da pricamo user posted image a

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Moja mama i ja
26.10.2018 13:02:36   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Olga75

moja mama me je danas tako potresla , rekla mi je : Boze , Olgice ja sam te ostala zeljna user posted image
i tako iz nista , bas me je i rastuzila i potresla


Moja mama je umrla u decembru će biti dve godine. Ostala sam je željna, kao ona mene. Volela bih da mogu da joj kažem to. Bila je teška ko crna zemlja al je bila moja- Ja se polako pretvaram u nju, možda sam se i pretvorila.
Samo da vam kažem, koliko god da vas nerviraju nedostajeće vam jednog dana. Probajte da iskoristite vreme sa mamama dok su uz vas.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Moja mama i ja
26.10.2018 17:01:30   
lesica
Oldži ❤️

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Moja mama i ja
26.10.2018 22:19:06   
emicaa
Joj Olga 😥
Ja sam svoje vec sad zeljna,iako je ziva hvala Bogu.Mnogo mnogo je volim,zna mi podici zivac ali na nju ne mogu biti ljuta.Bas sam vezana za nju

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Moja mama i ja
4.11.2018 4:03:53   
Dora89
Moke saučešće, Olga. Moja majka je tipična "helikopter", ali baš se trudi da se prilagođava promenama u društvu i da ne smara. Ne vredi, niko nije savršen, a kad nam odu bliski ljudi, faliće nam i njihove mane!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Moja mama i ja
4.11.2018 23:17:34   
smeško
Dora, rešila si da osvežiš sve teme, a ja ne komentarišem nešto dok mi ne iskoči na prvoj strani!user posted image

Moja mama je moj najbolji prijatelj. I ja sam njen. Što je starija sve je više grlim i govorim joj da je volim, jer će jednom to biti poslednji put.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Moja mama i ja
5.11.2018 0:20:07   
Dora89
Xaxaxa, ima baš puno lepih tema, a vremenom su zamrle! Pa osvežavam one koje su mi interesantne. Inače, ja sam počela tako da radim sa svim ljudima, da im kažem i učinim nešto lepo kad god se set_im i da se nikad od njih ne rastajem u svađi, jer nikad ne znam kada je poslednji put da ih vidim.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Moja mama i ja
5.11.2018 0:20:11   
Dora89
Xaxaxa, ima baš puno lepih tema, a vremenom su zamrle! Pa osvežavam one koje su mi interesantne. Inače, ja sam počela tako da radim sa svim ljudima, da im kažem i učinim nešto lepo kad god se set_im i da se nikad od njih ne rastajem u svađi, jer nikad ne znam kada je poslednji put da ih vidim.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Moja mama i ja
5.11.2018 0:32:21   
smeško
Ja, za sada, samo sa mamom.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Moja mama i ja
25.2.2019 10:29:49   
Sanidej
Auuuu kao rogovi u vreći. Kad ukrste klješta škorpija i račica.. 😊

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Moja mama i ja
25.2.2019 10:57:21   
mirana1
Moja mama i ja, jako razlicite i puno povredimo jedna drugo. Ali je volim i bude mi zao. A tvrdoglava bas.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Moja mama i ja
12.7.2019 7:18:33   
MimaKos
Ne zivimo u istom gradu godinama, ali nam je odnos u zadnje vreme nikad bolji! 


(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Moja mama i ja
12.7.2019 9:18:09   
doramar11
Volimo se mi, a razlikujemo se dosta i ne ide nam uvek sjajno.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Moja mama i ja
12.7.2019 10:34:05   
MimaKos
Da samo moja mam i ja u istom gradu, mislim da ne bi ni pricale :)) ovako taman, nekad mi bas nedostaje ali smo dva roga u vreci, za neke stvari


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Moja mama i ja
12.7.2019 11:19:11   
doramar11
Ponekad distanca i prija. Vidim da nas ima dosta koje imamo dinamican odnos sa mamom.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Moja mama i ja
12.7.2019 11:23:39   
MimaKos
Mislim da je tako sa vecinom...


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here