|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moja mama i ja
25.1.2010 23:53:42   
Anoniman
mamaca, a mozda tvojoj mami nije sada kasno da nadje nekoga...kada bi znala da ti drugacije razmisljas i da bi je podrzala...
tuzno je ostariti sam...

i nemoj da osecas krivicu jer deca se tesko mire sa mogucnoscu da mama nadje nekog coveka za sebe...

ali sada...da li ima sada sanse da nadje srodnu dusu...mada to nije uopste lako..ni nama mladima a kamoli...

(odgovor članu mamaca)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Moja mama i ja
25.1.2010 23:58:31   
gagana83
IZVORNA PORUKA: OTI
1. bas sam bila lenja, mogla sam i vise da pomazem mami (kad se setim koliko joj je znacilo kad samo sudove operem a nisam to radila cesto ...a sada...perem ih svaki dan po sto puta i to mi je normalno..>Zasto joj se vise nisam nasla?)
2. bas sam bila gruba (mogla sam nekad da imam vise saosecajnosti prema njoj i njenim potrebama...Bila sam gruba i sebicna ponekad...

i najvaznije...

3. sve vise licim na nju, odnosno primecujem kod sebe njene crte..(uvek sam je kritikovala sto toliko brise po kuci i primecuje svaki centimetar prasine...umesto da sam je tada razumela ja sam ...)...A sada sam kao ona...sve vise kao ona.


Kao da sam ja ovo pisala.
Sad osecam krivicu zbog toga,ali moje mame vise nema pa to nikada nece znatiuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Moja mama i ja
25.1.2010 23:59:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: OTI
1. bas sam bila lenja, mogla sam i vise da pomazem mami (kad se setim koliko joj je znacilo kad samo sudove operem a nisam to radila cesto ...a sada...perem ih svaki dan po sto puta i to mi je normalno..>Zasto joj se vise nisam nasla?)
2. bas sam bila gruba (mogla sam nekad da imam vise saosecajnosti prema njoj i njenim potrebama...Bila sam gruba i sebicna ponekad...

i najvaznije...

3. sve vise licim na nju, odnosno primecujem kod sebe njene crte..(uvek sam je kritikovala sto toliko brise po kuci i primecuje svaki centimetar prasine...umesto da sam je tada razumela ja sam ...)...A sada sam kao ona...sve vise kao ona.


Kao da sam ja ovo pisala.
Sad osecam krivicu zbog toga,ali moje mame vise nema pa to nikada nece znatiuser posted image



zna ona to i sada...to sto osecas!!!

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Moja mama i ja
25.1.2010 23:59:56   
ciro
ja sam stvarno se rastuzila kad sam procitala ovo...ja se osjecam kao oti bila sam uzasna prema svojoj majci t j nisam mnogo joj pomagala,vec odmagala...nikad je nista nisam razumjela a sad moram da razumijem nekog ko mi nije nista i koga ne podnosim...uh ali sreca pa me je uvijek razumjela i nikad mi nista nije zamjerala...uvijek me je opravdavala za sve,a ja tek sad shvatam sta je majka...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Moja mama i ja
26.1.2010 0:04:12   
gagana83
IZVORNA PORUKA: OTI

zna ona to i sada...to sto osecas!!!


user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Moja mama i ja
26.1.2010 0:04:38   
mamaca
Pa,Oti,ja sam joj to rekla ali ona meni kaze nisam luda da sada trpim nekoga,imam svoje unucice,navikla sam sama,a s obzirom da zivi sa ozenjenim bratom i sa snajkom,ima unucicu bez koje bi sada njen zivot bio nezamisliv.Snajka se porodila bas kad sam se ja udala,pa ona,dusa moja kaze da joj je jedna devojka otisla a u kucu usla devojcica koja ce me zameniti...

_____________________________

"...Ni u cemu sto nam se desava nismo sami,ni prvi.............,ni PoSlEdNJi!!!!!!"

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Moja mama i ja
26.1.2010 0:06:43   
Anoniman
OK, razumem mamaca ...samo verujem da bi joj znacilo da makar zna da ti sad drugacije osecas...i mislis...
makar da joj kazes pa sta bude bice...
da zna da ima tvoju podrsku ako se to desi..
to sam mislila...
nemoj mi zameriti sto se ubacih u tvoju intimu...

(odgovor članu mamaca)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Moja mama i ja
26.1.2010 0:16:21   
mamaca
Ma,ne,draga,lakse mi je kad znam da imam kome da se otvorim,muskarci to ne razumeju,mislim naravno na mog m,oni imaju drugacije odnose sa svojim majkama...

_____________________________

"...Ni u cemu sto nam se desava nismo sami,ni prvi.............,ni PoSlEdNJi!!!!!!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Moja mama i ja
26.1.2010 0:27:42   
JULIE
Uhhh...odmah da se razumemo,svoje roditelje i volim i cenim pogotovo sada kada sam i ja roditelj vise cenim mamu.ALI,stagod da sam radila u zivotu,koliko god se trudila nista nije bilo dovoljno da zadivim svoju mamu.Imam stariju sestru i mladjeg brata,sestru su uvek uzimali za ozbiljno jer je starija,brat je musko a ja kao srednje dete...ne znam,uvek su gledali na mene kao na neko detence koje hoce da privuce paznju sto jeste istina,ali na pravi nacin da je privucem.Sestra je sa njom mogla da prica o svemu,momcima,skoli,mama joj je kupovala stvari,sminku koliko je samo para sakrila od plate da tata ne zna da bi njoj kupila nesto,a sto me jako boli krila je i od mene..Kad sam se ja upoznala sa mm,krenula sam sa njom da pricam o kontracepciji da bi ona samo prekornim pogledom pitala sta ce tebi to,zasto se raspitujes o tome,a imala sam 17godina.Verujte da mi nije dala 500din da bar na pijaci kupim sebi ves,da pristojno izgledam pred tim momkom...Kad je saznala za sestrinu trudnocu zagrlila je i plakala sa njom sat vremena od srece a za moju trudnocu je rekla samo znala sam,iako se sestra udala ranije nego ja.Uvek sam je razumela,tata mi je u dusi dobar covek,ali zbog problema u detinjstvu nikada nije voleo da radi te je samim tim imao punu podrsku moje bake,ali samo moralnu a oko finansija se ceo zivot najvise trudila mama.Crncila je mnogo,provela besane noci na stepenicama decijeg odeljenja na kojem sam cesto lezala kao mala zbog problema sa plucima...Sve to stoji i uvek sam joj to priznavala,ali verujte da se ne secam da mi je ikad rekla cero,volim te...U glavi mi odzvanjaju njene kletve kad god nesto zgresim,verujte da ne zelite da cujete te kletve...Ja sam posle njih plakala a ona je samo govorila da je to nasledila od njene tetke i da cak i ne zna sta pojedine znace,a kako sam se ja osecala...Ima toga jooos ali necu vise da vas smaram.Zao mi je sto nikada nismo nasle zajednicki jezik,ali sad kad sam i ja mama shvatam koliko bih bila srecna da imam cerku kao sto sam ja,zasto moja mama to nije videla?!I jos nesto,zaklela sam se sebi da nikad necu prokleti svoju decu,ni u afektu,rekla sam mm da ako ikad to uradim da me zgazi od batina.Sad vidim koliko volim svog sina toliko volim i ovog u stomaku,ako ikada budem primetila razliku u mojim osecanijma medju njima,a znam da necu,nikada je necu ispoljavati i jos manje dozvoliti da je jedan od njih oseti...

(odgovor članu mamaca)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Moja mama i ja
26.1.2010 0:32:36   
cipiripi
bas tuzno Julie user posted image user posted image
ja ne razumem takve ljude a znam neke porodice koje imaju slican odnos prema deci kao tvoja majka..
pokusavam da shvatim kako, zasto.. ali u svojoj glavi ne nalazim odgovor...

ne daj boze nikome...

ljubim te


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Moja mama i ja
26.1.2010 0:34:57   
JULIE
cipiuser posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Moja mama i ja
26.1.2010 7:22:41   
Anoniman
JULIE, MOJA MAMA JE UVEK ODGOVARALA NA MOJE PITANJE KOGA VIŠE VOLIŠ,BATU ILI MENE SA :

ćeri, odseci palac i kažiprst u isto vreme i kaži mi koji te više boli???+
nekako je uvek više pažnje posvećivala bratu i ja sam mnogo bila ljubomorna, a ja sam bila tatina princeza...zadnjih godinu dana ne pričam sa ocem i sad je tu moja mama u punom svetlu i razumevanju....

daleko od toga da te ne voli,samo ne zna kako da ti to pokaže... i nemoj se ljutiti zbog ovog što ću da napišem-moja naj drugarica je srednje dete, prema starijoj sestri i mladjem bratu se ponašaju kao prema kraljevima, a ona je tu kao tudje, da radi, crnči u priv.firmi ,kuva ručkove,čisti...duša me zaboli kad odem do nje a njena sestra poslala svoju decu da joj ona čuva u sred ispitnog roka, a mladji brat na kompu po ceo dan....iz više takvih priča videla sam da se srednje dete nekako isključuje, grešna mi duša ako grešim i ako nekog vredjam ovim ali pričam iz iskustva iz neposredne blizine....


(odgovor članu JULIE)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Moja mama i ja
26.1.2010 7:43:14   
Anoniman
Julie, bas mi je zao sto je tako...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Moja mama i ja
26.1.2010 14:02:34   
Anoniman
Mama i ja ... kako ličimo KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Moja mama i ja
26.1.2010 14:03:19   
Anoniman
OTI, ubaciću link i u početni post, kao srodnu temu, nadam se da ti ne smeta. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Moja mama i ja
26.1.2010 14:12:29   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: JULIE

Uhhh...odmah da se razumemo,svoje roditelje i volim i cenim pogotovo sada kada sam i ja roditelj vise cenim mamu.ALI,stagod da sam radila u zivotu,koliko god se trudila nista nije bilo dovoljno da zadivim svoju mamu.Imam stariju sestru i mladjeg brata,sestru su uvek uzimali za ozbiljno jer je starija,brat je musko a ja kao srednje dete...ne znam,uvek su gledali na mene kao na neko detence koje hoce da privuce paznju sto jeste istina,ali na pravi nacin da je privucem.Sestra je sa njom mogla da prica o svemu,momcima,skoli,mama joj je kupovala stvari,sminku koliko je samo para sakrila od plate da tata ne zna da bi njoj kupila nesto,a sto me jako boli krila je i od mene..Kad sam se ja upoznala sa mm,krenula sam sa njom da pricam o kontracepciji da bi ona samo prekornim pogledom pitala sta ce tebi to,zasto se raspitujes o tome,a imala sam 17godina.Verujte da mi nije dala 500din da bar na pijaci kupim sebi ves,da pristojno izgledam pred tim momkom...Kad je saznala za sestrinu trudnocu zagrlila je i plakala sa njom sat vremena od srece a za moju trudnocu je rekla samo znala sam,iako se sestra udala ranije nego ja.Uvek sam je razumela,tata mi je u dusi dobar covek,ali zbog problema u detinjstvu nikada nije voleo da radi te je samim tim imao punu podrsku moje bake,ali samo moralnu a oko finansija se ceo zivot najvise trudila mama.Crncila je mnogo,provela besane noci na stepenicama decijeg odeljenja na kojem sam cesto lezala kao mala zbog problema sa plucima...Sve to stoji i uvek sam joj to priznavala,ali verujte da se ne secam da mi je ikad rekla cero,volim te...U glavi mi odzvanjaju njene kletve kad god nesto zgresim,verujte da ne zelite da cujete te kletve...Ja sam posle njih plakala a ona je samo govorila da je to nasledila od njene tetke i da cak i ne zna sta pojedine znace,a kako sam se ja osecala...Ima toga jooos ali necu vise da vas smaram.Zao mi je sto nikada nismo nasle zajednicki jezik,ali sad kad sam i ja mama shvatam koliko bih bila srecna da imam cerku kao sto sam ja,zasto moja mama to nije videla?!I jos nesto,zaklela sam se sebi da nikad necu prokleti svoju decu,ni u afektu,rekla sam mm da ako ikad to uradim da me zgazi od batina.Sad vidim koliko volim svog sina toliko volim i ovog u stomaku,ako ikada budem primetila razliku u mojim osecanijma medju njima,a znam da necu,nikada je necu ispoljavati i jos manje dozvoliti da je jedan od njih oseti...


Julie ja te potpuno razumem i znam kako se osecas ali da gledamo to sa pozitivne strane ja mislim da bas zbog toga sto smo imale takve mame necemo da budemo i imacemo sretnu decu...


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Moja mama i ja
6.2.2010 4:14:25   
mamaca
KLIK

_____________________________

"...Ni u cemu sto nam se desava nismo sami,ni prvi.............,ni PoSlEdNJi!!!!!!"

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Moja mama i ja
6.2.2010 4:32:11   
anuksunamun
moju mamu retko ko moze da zadivi...rodila je petoro dece zavrsila filozofiju i sitoriju umetnosti i radila kao novinarka SVE U ISTO VREME ...ja ni ne pokusavam da je stignem :):):)dok sam bila mladja mislila sam da je gruba prema nama..a ustvari ona je takav tip...ne moze da se raspilavi ...a i bik-lav kombinacija...a sada kada je malo poustila sa poslom i svi...svi se pod stare dane (nase :):):)mazimo sa njom...nema razlike u tome koga i kako voli...i da moja mama je gola intuicija...nije se desilo da se ja lose osecam a da me ona ne nazove...ali tacno zna :):):kada treba....

(odgovor članu mamaca)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Moja mama i ja
6.2.2010 13:00:44   
Anoniman
Puno puta sam prosla ovu temu ali nikako da napisem nesto...
Nisam toliko bliska sada ni sa mamom ni tatom a na tatu sam sve sto se tice osobina,naravno da sam tatina cera,a mamin sin je stariji brat! Tako je od kad znam za sebe! Dok moja mama mrzi neke osobine kod mog tata ja mislim da bi on sve to uradio zbog mene!
Njoj je krivo sto kad god mi nesto treba ja odem kod tate i to ZNAM da je tako! ALi za to postoji razlog naravno! Njoj kad kazem nesto ili trazim ona ima da mi zvoca do besvesti ili da kaze pa mora da ima i za brata! I onda ja odem kod tate i sve je reseno!
Zao mi je sto je par puta plakala zbog mene (zbog skole,zezala sam se malo) ali to je opet zato sto ona nije umela da prica sa mnom nego je sve pokusavala nekim kaznama i drekom a ja sam kontrirala,opet kazem tata je video da sa mnom moze samo lepim i razgovorom i uvek sam zbog njega pokusavala da budem bolja!
Moja mama je kao zmija,ma nikad ne znas kakva je danas i zbog cega ce da plane! Ma nikako se ne slazemo! Sa svim zivima se posvadja i misli da je jedina u pravu!
Non stop se zali i kod tetke i babe da sam ja ovakva,onakva,da necu da joj pomazem... A 1000 puta sam joj rekla da kad joj treba pomoc neka trazi jer i ja trazim kad mi je potrebna pomoc ne cekam nista! Ali ne ona tako ide i prica kako ne valjam,a moja baba je pita kako nece da pomaze kad ovde kad dodje uvek hoce da radi nesto!
Iskreno i ne mislim da joj treba pomoc u jednosobnom stanu oko kucnih poslova a inace i nije zaposlena,ali naravno kad mi kaze hocu da uradim! Zao mi je kad je bolesna ili joj nesto fali... ipak mi je mama!
Kad sam bolesna nista posebno ne brine,ma nikad nesto nije obracala paznju na mene! Od kad sam sa mm-om on je mnogo vise bio tu za mene nego ona!
Sta god sam uradila njoj to nije valjalo,nikad nije umela da me pohvali,nikad me nije nesto posebno zagrlila,ima perioda kad se sklanjam od nje i mog brata jer je on isti ona,podmukao,ma uzas... sklonim se jer mi ne prija drustvo njihovo i tako po ceo dan cutim! Njena mlada sestra isto tako nikad nije nesto posebno pricala sa njom kad su bile mladje,i ja se vise slazem sa tetkom,mogu sve da joj kazem i o svemu pricam sa njom!
Ne mislim da ce odnos da nam se promeni kad budem imala decu! Rekla sam da cu da odem sto dalje i ostanem u kontaktu naravno,i vidjacemo se na rodjendane,slave... Bice bolje tad,necemo da se svadjamo i valjda ce da se uzelimo i bar cemo normalno da pricamo kad se vidimo!

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Moja mama i ja
13.2.2010 9:36:10   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: mamaca

Nekada mi bude krivo kada sam joj kao tinejdzer govorila da ako se ikada uda da cu je se odreci preko novina jer nijedan covek ne moze zameniti mog oca.


Potpisujem. Bila sam zla. I ne znam kako da to ispravim. Inace moja mama je neko ko je bezuslovno tu, uvek za sve. Moja najbolja drugarica, prijatelj, oslonac. Ceo zivot je posvetila sestri i meni - bukvalno. Ceo zivot da se zahvaljum bice malo. Cujemo se vise puta dnevno

(odgovor članu mamaca)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Moja mama i ja
3.3.2010 12:58:26   
caca81
Cao, devojke! Dugo sam citala Vase price sa foruma, svidelo mi se i odlucila sam da se prijavim. Prvo cu na ovu temu. Uvek sam slusala moju mamu, i kad nije u pravu, ja sam uvek radila kako ona kaze, nisam joj se suprostavljala. Kad sam na 2. godini fakulteta ostala trudna, nije me podrzala i to mi je jako tesko palo, iako smo se moj tadasnji decko, a sadasnji muz zabavljali 4,5 godine i nama je bilo normalno da se uzmemo i rodimo bebu. Ja sam to i docekala kao spas da odem od kuce i tako je i bilo. Posle je bilo ok, iako je uvek zvocala, ali kad sam odlucila da rodim i drugo dete, tek tada nije bila odusevljena. Ja sam u medjuvremenu zavrsila fakultet, zaposlila se i zivim sasvim ok, a ona i dalje nije zadovoljna. Vidjamo se 2-3 puta godisnje, telefonom je retko kad zovem, uglavnom ona mene. Nisam ljuta na nju, znam da me voli, ja sam joj jedinica i verovatno je nesto drugo planirala za mene, ali ja joj ne mogu to oprostiti, jer je nikad pre toga nisam povredila, razocarala... Pitam se da li gresim, pa me posavetujte.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Moja mama i ja
3.3.2010 13:13:19   
Mari86
Evo i ja nesto da napisem..

Od ranog detinjstva mama je bila ta koja je vaspitavala i mene i brata...
Posto sam ja bila prvo dete na meni je trenirala strogocu,brat je vec bolje prosao...
Tukla me je,jako me je tukla,to nikada necu zaboraviti,mislim da sam deo zivaca izgubila zbog toga...
Kada danas pomislim na to,tesim se time da mozda ne bih bila dobar covek da nisam popila tolike batine.
Ja moju mamu jako volim,ali jednostavno ne pricamo o svemu,iako radimo kancelarija pored kancelarije,cujemo se i uvece skoro svaki dan...
ali ne mogu da vam opisem sta osecam...
Pre dok sam jos zivela sa njima,kada bi se posvadjale govorila mi je da sam krmaca,djubre i da ne nabrajam..
Par puta me je kao malu izbacila iz kuce..secam se brat mi je bio beba i ja sam donela kuci cetvorku ili tako nesto..
izbacila me je,a ja sam tako stajala napolju i gledala unutra kako ona hrani brata..bilo je jako hladno secam se user posted image
jos jednom me je izbacila vise se ne secam zbog cega,setala sam od coska do coska u nekim papucama,i onda je tata naisao,
pitao me sta radim tu,a ja mala sta ja znam,rekoh mama me izbacila...kako je on pobesneo u kuci je bio rat...
ja sam i dalje stajala napolju na putu kada je ona izasla iz kuce,zagrlila me i rekla da me voli...
Ne zameram joj,necu ni da mislim o tome sto je bilo,ali cu znati sta mojoj deci ne treba da uradim i kako da im ne ostavim oziljak na srcu..user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Moja mama i ja
3.3.2010 14:11:17   
caca81
Mari86 to je bas okrutnouser posted image Mene mama nije odbacivala, mazila me kad sam bila mala, samo mi je bilo krivo sto u najvaznijem delu mog zivota nije htela da me podrzi i sto smatra da ja bez nje ne mogu nista da odlucim i ona je uvek u pravu. Glupo mi je da se svadjam sa njom, zato se i ne vidjamo cesto.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Moja mama i ja
3.3.2010 14:26:11   
Suncicabg
Mari draga user posted image user posted image

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Moja mama i ja
3.3.2010 16:37:18   
Dora
user posted image Jooj, Mariuser posted image

Mene i brata je mama ponekad tukla, sećam se, i to uvek kad je ekstra neraspoložena. Sad, nije joj bilo lako uvek, posao, dvoje male dece, nema pomoć ni od koga, tata isto posao i nije se puno cimao...ali opet, smatram da nije to opravdanje. I ja često uhvatim sebe kako kad pobesnim onda se iskalim na deci i onda mi bude žao jako, plačem, izvinjavam se... Ponekad ih i izvređam, to mi još gore padne...pa se trudim da to ne radim. Setim se da je mama to radila i da je to bilo ružno.
U suštini svaki roditelj greši, svako dete to oseti i zna i oprosti...jednostavno to je tako i treba iz toga izvući pouku, reći sebi- Ja neću to tako, i držati se toga.


(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here