|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: oslabljeni misici posle poroda
19.4.2015 12:11:36   
sanjica1987
Didy a jel sa ginekolog da se posavetujem?Ja kad sam pitala mog ginekologa sta da radim ona kaze kucaj po netu i nacices strucnjake sto operisu to user posted image al ja ne bih zurila sa operacijom,operacija mi na zadnjem mestu user posted image I da,rekli su mi da ce s godinama meni to jos vise popustiti bas sam ocajna user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: oslabljeni misici posle poroda
19.4.2015 12:26:36   
Didy
Pa da, reci ginekologu da si cula da postoje ti neki tegici i reci da si cula iskustva zena da im je delotvorno, pa pitaj.
Ja cesto odem kod lekara sa konkretnim nekim predlogom. Pokusaj sve sto mozes pre nego sto se odlucis za operaciju. A nemoj unapred previse da razmisljas, videces kakva ce situacija biti vremenom, pa ces u skladu s tim traziti dalje resenja.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu sanjica1987)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: oslabljeni misici posle poroda
20.4.2015 21:35:03   
sanjica1987
Didy zvala sam svog ginekologa i kaze da nije cula za to ali ako sam procitala da je pomoglo drugim zenama i ako mi nece naskoditi da probam pa da joj javim eto to mi je rekla,pa cu probati samo neznam gde ima da se kupi user posted image Vidim da ima u inostranstvu a ovde kod nas nisam nasla,jel zna neko gde bih mogla nabaviti?

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: oslabljeni misici posle poroda
20.4.2015 21:39:16   
Didy
Neko je napisao na prethodnoj strani da ima u DM-u.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu sanjica1987)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: oslabljeni misici posle poroda
21.4.2015 16:10:55   
choopa choops
Meni se čini da je Rivana (ili je neko drugi o tome pisao) da je na kraju rješila problem akupunkturom? user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: oslabljeni misici posle poroda
23.4.2015 11:59:34   
sanjica1987
Kako akupunkturom?Kako da dodjem do nje?Jel ima neko njen broj?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: oslabljeni misici posle poroda
29.6.2015 22:13:20   
pozitivna mama
Limunada i ja imam isti problem od kad sam se porodila ,ne mogu da se uzdrzim od velike nuzde, i jedva posle 3 godine od prodjaja sam primetila da imam dve rupe ,umesto jednu.Zbunjena sam .user posted image

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: oslabljeni misici posle poroda
29.6.2015 22:17:42   
pozitivna mama
Sanjalica,ili limunada jas sam na neki nacin sretna sto sam nasla neko ko ima isti problem kao ja.Ne znam sta da radim stalno moram da se umivam posle velike nuzde.i ne znam od koje "rupe" sa izvinenjem idem u w.c.ne brinem previse ali razmislam dali cu ziveti tako celog zivota ?

(odgovor članu sanjica1987)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: oslabljeni misici posle poroda
24.5.2016 16:50:45   
Anck Su Nmaun
Prvi dan posle treceg porodjaja sam nekontrolisano mokrila user posted image
Nisam ovo ocekivala, ali uglavnom kad mi bude puna besika, sad je vec bolje, a i bacila sam se na K. vezbe user posted image

(odgovor članu pozitivna mama)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: oslabljeni misici posle poroda
26.5.2016 17:12:51   
Khaleesi
eni se posle prvog porodjaja jednom desilo to nekontrolisan kada sam se iznervirala i pocela da placem jer nisam imala dovoljno stvari za bebicu... posle smo kupili i dobili tonu, ali tada, jao kad se setim...user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: oslabljeni misici posle poroda
12.12.2016 13:04:44   
Anck Su Nmaun
Uhhh bas moram da je uvezbamuser posted image
Juce potrcim i pis pis .. da poludim.
Secam se i posle drugog porodjaja kad sam isla na trcanje da skidam kile obavezno pre toga u wc il dodjem kuci upisana😂😢😡

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 12.12.2016 13:05:29 >

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: oslabljeni misici posle poroda
6.9.2017 17:18:22   
degu
Juce sam bila na pregledu i dijagnostikovan mi je blagi pad zida vagine i slabljenje vaginalnih misica. Sumnjala sam na ovo iskreno, nisam imala problema sa zadrzavanjem mokrace, tj pobegne mi jedna kap, ali su problematicni bili odnosi, nisam osecala nista user posted image bas sam bilaocajna, nisam ni pisala, to cu u odgovarajucoj temi. E sad je meni sex ok, to se sredilo, ali sad sam dobila dijagnozu. Naravno da radim Kegelove vezbe, ali me nesto brine da se to nece samo od vezbi srediti. Bas sam se nesto smorila zadnjih dana, defonitivno smo odustali od treceg deteta, ne treba mi vise komplikacija i posledica.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: oslabljeni misici posle poroda
6.9.2017 17:41:59   
krin 40
Nemaš razlog za smor.Imaš dvoje zlatne dečice.Treće možeš i za deset godina(kao ja user posted image ).Dokazano je da kada se pravi velika razlika izmedju radjanja dole se stvari sredjuju kao da nije ni bilo porodjaja.Ja sam ti u mojim godinama živi dokaz.Ako seks funcioniše nema razloga da se brineš❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: oslabljeni misici posle poroda
6.9.2017 17:50:37   
degu
I to sto kazes, zato je dobro napraviti vece razmake izmadju porodjaja. Ja ozbiljno razmislkam o laserskom zatezanju i podmladjivanju vagine, ali neka treba dati sansu prvo organizmu da se sam vrati na mesto. Vec je bolje sigurno, jer je sex sad kao sto je bio. U pocetku je bilo, jel uso? user posted image a nije do njega veruj mi user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: oslabljeni misici posle poroda
6.9.2017 17:55:14   
krin 40
Moraš češće da se seksašuser posted image A osim vagine mogu da ti dam još hiljadu razloga za veću razliku ali to ćemo u drugoj temiuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: oslabljeni misici posle poroda
6.9.2017 19:19:57   
degu
Ej svarno razmisljala sam, to su isti misici koji se kontrahuju za vreme orgazma zar ne? To moze da pomogne? Bas sam razmisljala o tome ali nisam nasla podatak. Ako je tako,nemam brige user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: oslabljeni misici posle poroda
6.9.2017 19:23:35   
krin 40
Pa daaa...hahaha.Zsto se ja sexam non stop.Ovaj kad zakuka ja kažem da mora zbog zdravstvenih razlogauser posted image hahahahaha

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: oslabljeni misici posle poroda
6.9.2017 19:25:41   
Duškić
Haha..iskoristi savete iskusne nam Krin. user posted image
Sex sto vise. user posted image
Mozes malo i Kegelove vezbice.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: oslabljeni misici posle poroda
6.9.2017 19:28:21   
krin 40
Najbolji učinak je u toku sexa..ali ozbiljnouser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: oslabljeni misici posle poroda
6.9.2017 20:43:56   
mama Jo
Hahahaah, sjajno, ja sam bas mislila da rodim i trece ali tamo za nekih 5-7-8 godina...
Krin kad procitam tvoje postove 100% cu tako uraditi 😊
Prvo malo od trudnoca da odmorim i malo da se bacim u akciju, prijatnije je da se sexas kad nisi trudan, da budemo realni ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: oslabljeni misici posle poroda
6.9.2017 20:48:11   
krin 40
Ja se "vesela" nisam ni sexala trudna.Zabranio mi dr.user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: oslabljeni misici posle poroda
6.9.2017 22:04:47   
mama Jo
Joj
Sad nadoknadi sve... 😂😂😂

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: oslabljeni misici posle poroda
7.9.2017 8:45:25   
krin 40
user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: oslabljeni misici posle poroda
20.2.2018 13:09:16   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: degu

Ej svarno razmisljala sam, to su isti misici koji se kontrahuju za vreme orgazma zar ne? To moze da pomogne? Bas sam razmisljala o tome ali nisam nasla podatak. Ako je tako,nemam brige user posted image

user posted image user posted image Ako nemas bas vremena non stop za to imas Koegelove vezbe za taj deo, tako se jacaju ti misici user posted image
Meni se i dalje desava kad se nakasljem ili bas zasmejem da..ostanem mokrih gacica user posted image

user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: oslabljeni misici posle poroda
21.2.2018 14:47:58   
Dragce86
Hehehe, sta nas zene sve nece snaci... :(

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Hajde da stvaramo uspomene sa Lilly Junior...
Uzbuđenje je u vazduhu - Lilly Junior Radosnica je stigla!
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here