|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci ovulacije
13.7.2009 1:06:18   
Verus
pa ne znam...i ja to nekada osecam, i osecam vise kao neko ziganje kada je ovulacija...moguce da te samo vise boli kada se kreces jer se onda i sve drugo oko njega pomera?

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Znaci ovulacije
13.7.2009 1:11:17   
Ptičica
Svar je u tome da se sumnjalo na vanmateričnu, pa treba da odem na detaljan UZ 15. jula, kao i da radim betu. Sada se tripujem da nije nešto u vezi sa tim. user posted image  Mada, dešavalo mi se i ranije da osetim takav bol. Nije jak, i samo pri nekom pokretu. user posted image
Inače sam hipohondar...

_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Znaci ovulacije
13.7.2009 8:38:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Buba76

Imam taj iscedak i bolove u jajnicima.Jedino mi nije jasno zasto bolove imam vec kada mi taj iscedak prestane? Da li neko ima slicno iskusvo?


Jel neko odgovorio Bubi na ovo pitanje?


Evo našla sam odgovor:

IZVORNA PORUKA: Jacaca

Bubo ja sam ti tamo vec odgovorila, procitaj.


Verovatno se misli na Februarske crtice. SUPER! user posted image



(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Znaci ovulacije
16.7.2009 14:23:41   
magnetic
Zanima me cure dali je neka od vas za vreme ovulacije osim sluzi i shtreckanja u jajniku imala i blagi bol u donjem delu stomaka?Kao pred m samo blaze.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Znaci ovulacije
16.7.2009 14:26:38   
oliveradj
Ja jesam ponekad ne svaki put!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Znaci ovulacije
16.7.2009 14:30:26   
magnetic
Hvala oliveradj na odgovoru.Znaci to je to,sad samo da dodjem kuci i da predjem sa reci na delauser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Znaci ovulacije
16.7.2009 14:33:35   
oliveradj
Od priče nema ništa zato kreni s reči na dela!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Znaci ovulacije
17.7.2009 11:14:01   
Kiki BG
ja sam juce po kalendaru trebala da imam ovulaciju i osetila sam je.. s tim sto uvek osecam neko malo ziganjei probadanje u jajnicima a juce me je tokom dana malo zigao levi jajnik a uvece me je jako boleo ceo donji stomak. Bol je bio bas jak,nisam mogla da sednem normalno a kamo li da ustanem.. Napunila sam kadu toplom vodom i malo tako lezala da mi bude bolje i jeste. Kupka mi je pomogla ali bol sam i dalje osecala.. Uspela sam da nekako da imam odnos. Tokom odsnosa sam par puta osetila blagi bol u donjem stomaku, nakon toga sam mirovala neko vreme, a jutros se budim sa bolnim grudima. Ne bole me mnogo ali osecam kako su otezale i kako me u posebnim delovima malo bole...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image POTPUNO SAM ZBUNJENA

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Znaci ovulacije
17.7.2009 11:18:27   
Anoniman
Mene isto boli donji stomak od par dana pre ovulacije (po Tickeru), a od ovulacije (ako je suditi po sluzi). Ne tako jako kao tebe, ali bolucka. I grudi me isto bole sa strane i od gore, i bradavice su osetljive.
Ne znam šta je to ovaj mesec. user posted image

(odgovor članu Kiki BG)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Znaci ovulacije
17.7.2009 11:27:04   
Kiki BG
ja sam uvek imala neki blagi bol ili ziganje..ono sinoc je bilo uzasno.. juce nisam osetila da me bole grudi a zato su danas pocele... starno je cudan ovaj mesec... IMA NESTO U VAZDUHUuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Znaci ovulacije
17.7.2009 11:34:24   
magnetic
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Mene isto boli donji stomak od par dana pre ovulacije (po Tickeru), a od ovulacije (ako je suditi po sluzi). Ne tako jako kao tebe, ali bolucka. I grudi me isto bole sa strane i od gore, i bradavice su osetljive. 

Ista prica vec dva dana,a po kalendaru ov.je danas

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Znaci ovulacije
17.7.2009 11:39:38   
Nensi*
Meni po kalendaru ovulacije ispada da sam od juce u plodnim danima,a rastegljivi iscedak i bol u stomaku sam imala jos 13-oguser posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Znaci ovulacije
17.7.2009 11:43:24   
magnetic
Negde na netu sam procitala,da bas zbog toga sto ne mozes 100%biti siguran kada je ovulacija,treba voditi ljubav svaki drugi dan,e onda mora ''ubosti''user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Znaci ovulacije
17.7.2009 11:44:08   
Anoniman
isto i meni, samo se meni sluz javila 10-og, a ovulaciju po Tickeru i kalendaru sam imala dva dana kasnije.

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Znaci ovulacije
17.7.2009 11:44:27   
Kiki BG
kalendar nekad nije pouzdan! Tacan je samo kod onih zena koje imaju mens kao svajcarci.. Mada,meni se kao sve poklopilo da jeste... Nemam pojma vise! Videcemo! Digla sam ruke, niti cu da gledam kakav mi se iscedak,niti da pipam grudi,ma nista...Samo mozak na otavu!Umorila sama se od svega toga.. Bebica ako ce da dodje docice,nista ne moze na silu

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Znaci ovulacije
17.7.2009 11:45:33   
Anoniman
Ja nisam opterećena, samo ćaskam. user posted image

(odgovor članu Kiki BG)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Znaci ovulacije
17.7.2009 11:47:50   
Kiki BG
ma znam da ti nisiuser posted image sreca da neko nije.. ja sam prestala da budem.. ne mogu da se nerviram kad mi dodje mens.. Ovako se samo opustim i zivim zivot! OD DANAS SAM TO SVECANO ODLUCILA! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Znaci ovulacije
17.7.2009 11:50:11   
magnetic
IZVORNA PORUKA: Kiki BG

ma znam da ti nisiuser posted image sreca da neko nije.. ja sam prestala da budem.. ne mogu da se nerviram kad mi dodje mens.. Ovako se samo opustim i zivim zivot! OD DANAS SAM TO SVECANO ODLUCILA! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I JA TI SE SVECANO PRIDRUZUJEMuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Znaci ovulacije
17.7.2009 12:00:38   
Kiki BG
IZVORNA PORUKA: magnetic

IZVORNA PORUKA: Kiki BG

ma znam da ti nisiuser posted image sreca da neko nije.. ja sam prestala da budem.. ne mogu da se nerviram kad mi dodje mens.. Ovako se samo opustim i zivim zivot! OD DANAS SAM TO SVECANO ODLUCILA! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I JA TI SE SVECANO PRIDRUZUJEMuser posted image user posted image user posted image


BRAVO MIuser posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Znaci ovulacije
18.7.2009 8:04:04   
guppy RR
Bravo cure, samo opušteno.

Da, praćenje ovulacije Kalendarom ovulacije nekako "ubode" dane ženama, koje imaju stvarno sređene cikluse.
Drugim ženama se preporučuje praćenje ovulacije prirodnim metodama, kao što su merenje bazalne temperature, praćenje promena cervikalne sluzi, grlića materice ...

Opet ja sa linkovima:
Tabela za praćenje plodnih dana <-- KLIK
Ovulacija i plodni dani <-- KLIK

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Znaci ovulacije
18.7.2009 21:15:53   
leptir
Ćao cure,pošto sam ja već spominjala svoj ovaj mjesec pa da se ne ponavljam kako je protekao,uglavnom mene interesuje može li do ovulacije doći nekako odmah nakon ciklusa.Svoje tijelo sam upoznala ove četiri godine i znam kad dolazi period ovulacije ali do sad sam imala uglavnom 15,16-ti dan.Međutim sad nakon cikl kakav je već bio ni sama neznam počele su me boljeti grudi prije dva dana,juče desni jajnik i sluz se je pojavila.Nije mi jasno može li sad da bude,ima li neko ovo iskustvo? A da, i na MB aparatić sam danas provjerila paprat se pojavila.Jedva sam čekala kući da dođem s posla da provjerim i na MB ako ne laže.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Znaci ovulacije
18.7.2009 22:20:31   
Verus
Daaa, leptirice ovuliras!  Kazu da je sluz najbolji pokazatelj, baci se u akciju!  Jel sigurno nisi vec trudna? Jesi li radila betu???

(odgovor članu leptir)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Znaci ovulacije
18.7.2009 22:21:22   
Verus
O da, meni je O nekada bila 10 ti dan, nekada 15ti....sada posle ovog krvarenja, ne znam ni kada treba da dobijem....videcu, nesto me je zigao levi jajnik ovih dana, nisam sluz ni gledala....

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Znaci ovulacije
18.7.2009 22:39:13   
Verus
leptirice, evo tu sam pisala pa ti dodji da virnes!user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Znaci ovulacije
18.7.2009 22:58:53   
leptir
Hvala ti Verus na odgovoru. Nisam imala nikad tako rano ovulaciju,a upravu si ni ja neznam kad treba da dobije pošto mi je bilo uf...ovaj mjesec user posted image .Dosta je više i dobijanja,možda se sad desi user posted image kad najmanje znamo.Moj m kaže, e nek neznaš kad ti je ovulacija pa mi se nećeš samo tad umiljavatuser posted image .Bar ovaj mjesec malo za sebe malo za user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Pitali smo doktor-ginekologa: Ovulatornost...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here