|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav nameštaj volite?
15.11.2017 0:13:20   
Misha i Ljisha
Na prethodnoj stranici sam stavila link user posted image ali slikacu sutra ujutru pa cu bas postaviti.

Nego kako ste resili sa vitorogom sve?

Pa meni dodje da im kazem da cu sutra kod njih da potrosim jos 100000 samo da ovu odnesu jer stvarno treba da kupimo jos namestaja i mislili smo kod njih ali ako ovo ne urade necu nista vise da kupim kod njih.

I bas sam se onako iznenadila, da toliko jedna stvar koja je stvarno sjajna moze tako grozno da izgleda u sobi. user posted image

evo jos jedan link http://www.akcijeikatalozi.rs/media/strana/image/cache/1200x//10212/10212-matis-akcija-super-kupovine-184-page_17.jpg

mi smo uzeli sivu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Kakav nameštaj volite?
15.11.2017 0:16:20   
Misha i Ljisha
Znaci udobna, mesta gomilu, moze 3ljudi da spava, sistem letvice i duseci, skida se navlaka (ekstra za malu decu) mislim ona je super. Preudobna je. ali je tako JAKOOOO velika za nasu sobu, u koju staje opusteno ali jako gadno izgleda u sobi

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Kakav nameštaj volite?
15.11.2017 0:19:50   
MamaNecaVo
Imas pravo na reklamaciju i vracanje proizvoda.
Kod mene je srecom sa donje strane bilo mrvicu zagrebano pa sam se na kraju za to uhvatila i uslikala.Pa je proslo kao reklamacija.

Ujedno,po placanju potpisali smo one silne papire gde sitnim slovima stoje stavke.Iscitaj sve (ovo je bilo pre 4godine ne znam da li je i dalje tako).
Izmesju ostalog stoji da kupac ima pravo da vrati proizvod u slucaju da se predomisli,nesto na taj fazon.
To nisu prihvatili.
Onda sam zapretila inspekcijom i gospodja sa kojom sam pregovarala rekla mi je da garnituru detaljno pregledam i bukvalno ako ima mrvica nepravilnosti da uslikam i tako da je vratimo a oni nama novac.
S rom sto sam morala "obecati" da cemo im novac vratiti u smislu kupovine namestaja kod njih
Bukvalno smo ostali ucenjeni.

Tako da,srecno sa njima.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Kakav nameštaj volite?
15.11.2017 0:24:09   
Misha i Ljisha
ok. Sutra ujutru gledam garnituru (da ne kazem garniseru ehhehe) i slikam svaki detalj. Jeste pise da se moze vratiti. Procitali smo naravno.

Javljam ishod sutra

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Kakav nameštaj volite?
15.11.2017 0:25:20   
MamaNecaVo
Oma da te proslede na jednu jako nervoznu zenu,ako je nisu promenili i onda krece trenoranje zivaca koje ce potrajati danima.
Srecno

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Kakav nameštaj volite?
15.11.2017 1:00:51   
dunja RR
Jaoo Ljišo, valjda ćeš uspeti.

Moja najbolja drugarica u Dubaiu je pre nekih par meseci imala potpuno isti problem, i uspeli su da vrate, jeeedva.

U radnji garnitura izgledala kao salivena, ali na licu mesta pojela sobu.

Kod mene je isto, čak moja isto i izgleda kao ova dolce vita, ako si tu uzela? samo je moja prvobitno bila namenjena za drugu sobu, sada završila u dnevnoj, i zauzela 2/3. Ali je starija, a ćemo je svakako menjati uskoro.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Kakav nameštaj volite?
15.11.2017 7:27:47   
Misha i Ljisha
Jao Dunja ja razumem za salon namestaja da je to njima nebitno recice imali ste metar i sve, ali nije problem ona stane vec eto ruzno izgleda u sobi. Ne znam ni sama. Naostrila sam se pa idem. Videcemo. Icicu sad i da pregledam garnituru da vidim ima li bilo kakvog ostecenja

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Kakav nameštaj volite?
15.11.2017 7:53:48   
Misha i Ljisha
eh da nisam napisala da sam je uzela u Matisu

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Kakav nameštaj volite?
15.11.2017 8:40:12   
isidora88
Mi smo proslu uzeli u Vitorogu, i rekli su da mozemo da zamenimo ako nam nesto ne odgovara kad stigne. Srecom nismo menjali. I kajem se sto nisam opet uzela istu garnitiru, ovu sto sad imamo je uzas za spavanje, gosti se iskrive skroz. Jako je tanak sundjer

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Kakav nameštaj volite?
15.11.2017 9:23:59   
mama Jo
Jaoj Ljisho sad citam sta ne valja... baa bzvze... ato ne volim kad se tako nesto desi. Aj da sredite to bet velike muks i problema

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Kakav nameštaj volite?
15.11.2017 9:30:26   
isidora88
Sad vidim da ste uzeli u Matisu, nadam se da ces uspeti da je zamenis.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Kakav nameštaj volite?
15.11.2017 10:03:53   
MamaNecaVo
Isidora ja zato isprobam svaku.
Doduse gledaju me kao kretena kao pitam da li mogu.user posted image
Ali desilo nam se sa stilskim namestajem iz Simpa da je isla kod majstora 3meseca od kupovine.
Unutar je bio sundjer i karton a cena..
Od tada svaku isprobam i povedem tapetara sa sobom pri kupovinu.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Kakav nameštaj volite?
15.11.2017 12:42:22   
Ana RR
Iskreno, ja ću radije da kupim dušek na naduvavanje da imam ako neko ostane da prespava nego da nameštaj kupujem po principu "da ima za goste". Da me ne shvatite pogrešno, i ja sam tu grešku napravila pre 10 godina ali više ne gledam tako na kupovinu nameštaja. Bitno mi je da je praktično MENI, da se uklapa u MOJ prostor a gosti mi neće zameriti na spavanju na dušeku za jednu ili dve noći.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Kakav nameštaj volite?
15.11.2017 13:01:04   
dddaca
Ljisho, sta ste uradili? Jeste li uspeli da je vratite?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Kakav nameštaj volite?
15.11.2017 13:08:19   
isidora88
Ana u pravu si, mada smo mi razmisljali da na ugaonoj spava muz i A, M jenu svojoj sobi, a ja sa bebom u spavacoj, ali mislim da cemo morati drugaciju organizaciju da napravimo. Najradije bih uzela krevete na sprat, samo je pitanje da li ceno moci finansijski to da izvedemo u skorije vreme.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Kakav nameštaj volite?
15.11.2017 15:49:51   
Misha i Ljisha
Zamenili bez po muke.

Ana ja se slazem, medjutim ja sam uzela ugaonu koja i sluzi za svakodnevno spavanje jer zivimo u relativno malom prostoru, a stize beba, nemam dete starije gde da stavim,znaci neko mora da leti iz sobe. Dal tata il ona, meni je svejedno. Bar privremeno.

Uglavnom bez problema sve zamenjeno. Docice ocvih dana po garnituru

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Kakav nameštaj volite?
15.11.2017 16:01:05   
dddaca
Super kad ste uspeli

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Kakav nameštaj volite?
15.11.2017 16:19:19   
isidora88
Super ljiso. Koju garnituru ste uzeli umesto te?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Kakav nameštaj volite?
15.11.2017 16:30:18   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: isidora88

Ana u pravu si, mada smo mi razmisljali da na ugaonoj spava muz i A, M jenu svojoj sobi, a ja sa bebom u spavacoj, ali mislim da cemo morati drugaciju organizaciju da napravimo. Najradije bih uzela krevete na sprat, samo je pitanje da li ceno moci finansijski to da izvedemo u skorije vreme.

Potraži po oglasima da nemaju polovni kreveti na sprat. Znaju biti vrlo povoljni, a ako su drveni, nema da brineš.

Mi smo našu garnituru uzimali u Dallasu, ali oni su se nešto raspali, pa opet počeli da rade....Kvalitetna je prilično.



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Kakav nameštaj volite?
15.11.2017 17:28:25   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: isidora88

Super ljiso. Koju garnituru ste uzeli umesto te?

sad sam "na poslu" user posted image tako da cu ti ujutru okaciti bas da vidis

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Kakav nameštaj volite?
15.11.2017 17:38:25   
isidora88
Valjda ce vas se nova uklopiti da ne moras opet da menjasuser posted image
Cekam slicicuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Kakav nameštaj volite?
15.11.2017 18:14:56   
Ana RR
Ljišo, super. Imate svako pravo na zamenu, to što se neki bune to je samo njihov problem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Kakav nameštaj volite?
15.11.2017 23:42:53   
MamaNecaVo
Super!
Znaci da se iapk poradilo na tom pitanju.
Nama treba jova garnitura,staru cemo baki proslediti pa smo u fazi trazenja.
Vise ne znam ni gde da gledam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Kakav nameštaj volite?
16.11.2017 10:40:53   
Misha i Ljisha
uzeli smo ovu http://www.akcijskaponuda.rs/katalog/7254/proizvodi/121954_crop.jpg
manja je od dolce vite, a i nije joj ni za prineti ali nismo nasli drugo resenje za ovaj nas prostoruser posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 16.11.2017 10:42:19 >

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Kakav nameštaj volite?
16.11.2017 10:48:36   
Ana RR
Ljišo, ne mogu da otvorim link.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here