RE: Igraonice (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


milicicak -> RE: Igraonice (4.11.2015 19:32:32)

Hmm, mi igraonicu placamo 100e, verni smo jedmoj vec tri rodjendana a i cetvrti cemo tamo da slavimo :) u tih 100e je ukljuceno: vatromet, 3 animatorke, predstava za decu, slikanje po licu (devojka koja to radi bas lepo crta). Cena kafa i sokova je 140-150 din.
I da ne zaboravim, od svih rodjendana na kojima smo bili devojka u Juhu igraonoci crta najbolje :)




Ana RR -> RE: Igraonice (4.11.2015 19:47:07)

Ado, mi smo prošle godine slavili u igraonici, zakup+piće nas je izašlo 15000din. Mama mi je napravila kiflice, ja sam pravila projice i kupila sam smrznute neke štapiće sa sirom pa sam ih samo ispekla i napravila sam dve torte. Bilo je svega dovoljno, nije se sve pojelo. Po meni je preterivanje spremati roštilj, meze i ostale đakonije za igraonicu, iskreno. Ako slavimo kući onda spremamo svašta od hrane, za igraonicu samo grickalice.




Zemunka85 -> RE: Igraonice (4.11.2015 20:18:44)

Ado, mi smo pravili na NBG u igraonici MOJ grad us tarom merkatoru, stvarno je super super . iz naseg vrtica svi tamo slave. Bili smo na par rodjendana i bas se lepo proveli. Lepo je sredjena i pregledna. Sledece godine Kamicak 1000%




adulence -> RE: Igraonice (4.11.2015 20:21:48)

Zemunka i ta u merkatoru mi je bila u opticaju ,cak znam i ljude koji je drze,ali ova mi je tako leeepaaa...
Ma i ja bi anci neku laku klopicu,ali eto da vidim sta je ko pa cu izabrati...




branki* -> RE: Igraonice (4.11.2015 20:27:03)

9-10 000 samo za zakup prostora?!meni je to prilicno skupo.




Sanjica26 RR -> RE: Igraonice (4.11.2015 20:38:32)

I meni je to skupo Branki.




Zemunka85 -> RE: Igraonice (4.11.2015 20:43:33)

Mi smo prvo kaparisali neki "vasar". Bukvalno. Ima 4 sobe - vrteske, gumeni zamak, suvi bazen...ali je taaaaaako nepregledno. Tako da je propala kapara i promenila sam za ovu. Ima i diskac i binu za predstave.
Mada meni ni jedna nije bas po volji u svakoj mi nesto fali. Sledece god Kamicak cak sam i ove htela da promenim u poslednji cas...




adulence -> RE: Igraonice (4.11.2015 21:31:04)

Pa jeste skupo ali to su cene,u mom okruzenju nema jeftinije...jbg ni meni se ne daju tolike pare za zakup,kad im pice placas i sve,ali tako je...meni se kod ove svidja sto ide u cenu animator crtanje,disk sa slikama,to mi se jako dopada...




Valerie -> RE: Igraonice (4.11.2015 23:20:35)

svidja mi se moj grad, a u juhu nismo bili




cockic -> RE: Igraonice (5.11.2015 10:47:53)

mi prvi u balasevic igraonici (on nam priratao za srce tamo smo se i vencali[sm=smiley1.gif])ali igraonica je onako nemam pojma da li postoji i dalje,ali bila je jeftina jos mi zvali samo odrasle i malo dece.onda se broj dece nije nesto povecao za drugi koji smo pravili u zazu na vidikovcu sto mi se ta igraonica svidja,ali samo zakup kosta 120 evra sa slikama i kolazom na cd-u.i plus pice.mi tad narucismo ketering i tortu i to je bilo to.i dadosmo lepe pare za nas matore da se igramo u igraonici[sm=smiley36.gif]
od tad samo kuci i sinu i ceri [sm=smiley1.gif]




choopa choops -> RE: Igraonice (5.11.2015 15:39:14)

Mi smo ove godine slavili u novoj igraonici i izašlo nas je oko 120e - zakup, Neograničeno njihovo posluženje za odrasle (kanapei i pizza), pizza za djecu, sokovi za djecu, piće, kafe, jedino se plaćalo alkoholno piće. Bilo je oko 20-ak djece i 10toro odraslih. Jedino sam tortu ja donijela [sm=smiley1.gif]

U ostalim igraonicama je oko 70e zakup, donosiš svoju hranu i plaćaš svo piće osim 2 dvolitarska soka za djecu koja oni popiju za 2 sekunde.




Rosita -> RE: Igraonice (10.2.2017 12:15:22)

Devojke, je l mogu ovde da se pisu nazivi igraonica? Ako ne moze, molim na pp. Mi smo novi u slavljenju u igraonici, rodjus 20. marta. Vikend 19. mart. Ja sam iznenadjena koliko su vec zauzeti za termin i kolike su cene, doduse zvala sam neke ovde oko mene koje su kao bolje, ja sam na Padini. Ako znate neku povoljnu, da nije samo zakup 8/9 h, nego brate do 100 e da bude sto vise toga uracunato, molim vas na pp, u roku od par dana moramo zakazati. Ako sme ovde, pisite. Mnogo hvala.
PS Najbolje Banovo brdo, Padina, Zarkovo...




Ana RR -> RE: Igraonice (10.2.2017 12:26:16)

Rosi, može, samo bez linkova.

Baloo u Vodovodskoj je bio ok sa cenama, Fanatic kids znam da je skup (mi smo gledali jedne godine i odustali smo), kumovi su slavili u Master kids-u i bili su zadovoljni ali ne znam kakve su im cene. Imaš sajt igraonice.ioi.rs pa tu možeš naći puno igraonica podeljenih po opštinama.




Rosita -> RE: Igraonice (10.2.2017 12:28:06)

Hvala Anci, kraj fanatika zivimo i skupe je, master 8000 zakup, baloo cu da proverim, imam jednu na vidikovcu gde je 16 000 sve, pa cu da vidim, ali tanki su sa terminom.




Ana RR -> RE: Igraonice (10.2.2017 12:32:37)

E mi smo skoro bili u nekoj igraonici na Vidikovcu i bilo je jako fino, dopalo mi se što su deca čitavo vreme bila animirana. Ček da proverim kako se zove.




Ana RR -> RE: Igraonice (10.2.2017 12:33:34)

Našla, Liliput se zove.




Rosita -> RE: Igraonice (10.2.2017 12:51:58)

Hvala puno [sm=smiley1.gif] Liliput ima termine samo u 10 ujutro, a ne znam kakav stav da imam o tome jer imamo par gostiju bez dece... Nije popularno vreme.




Ana RR -> RE: Igraonice (10.2.2017 14:19:16)

Kako to? Pa mi smo bili od 18h ili 19h sati. Ali možda je bio radni dan, ne sećam se.
A bili smo par puta na rođendanima od 10h i mogu ti reći da je meni to ok. Lepo popijem kaficu, možda nešto pojedem, dete se izigra i lepo kući, a još je ceo dan pred nama. Meni, kao gostu, uopšte ne smeta. Kao slavljeniku tj organizatoru bio bi mi veći problem, jer bih morala sve da pripremim dan ranije a neke stvari, kad je klopa u pitanju, volim da bude sveže.




Rosita -> RE: Igraonice (10.2.2017 14:48:09)

Pogresno sam se izrazila, ostali su samo termini u 10h. Imamo i goste sa strane, pa je rano. Inace, slazem se sa tobom.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]