|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hemoroidi
5.9.2022 23:02:26   
Mirko Svirko
Jel ovo ima veze sa sedenjem?Jer od decembra radim i to radim, nije statičan posao tipa sedenje... Zato mi nista nije jasno.. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Hemoroidi
5.9.2022 23:14:02   
flamingos
Ima sa svačim Mirko.I sa sedenjem,genetikom,stresom,prehladom,ishrano.uglavnm i nakon porođaja se pojave.Mene je sve strah operacije,a reče mi žena koja je rodila blizance da je hemoroide operisala par meseci nakon porođaja i super je sve prošlo.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Hemoroidi
5.9.2022 23:15:46   
Mirko Svirko
I ja sam prvi put primetila posle porodjaja.Pa su nestali i sada ponovo... 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Hemoroidi
7.9.2022 21:22:27   
flamingos
Mirko,kakva je situacija?Kod mene je za sada ok.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 554
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Sve što treba da znate o gestacionom dijab...
Gestacioni dijabetes je privremeni oblik dijabetesa koji se može javiti u trudnoći. To je stanje koje nastaje kada zbog ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here