|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sušenje veša
30.6.2018 18:57:06   
krlebg
Imali lose iskustvo sa Gorenjem zbog servisa, uzeli Beko, za svaku preporuku
Uzeli preko njih, brza isporuka, i imaju najbolje cene

https://www.technomarket.rs/beko-su%C5%A1are-ma%C5%A1ine-za-su%C5%A1enje-ve%C5%A1a

pozdrav
Buduci tata
user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Mašina za sušenje veša
10.1.2019 13:43:34   
bubulence
Zene da li neko ima iskustvo sa masinom sa susenje i pranje vesa? 2u1?

(odgovor članu krlebg)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Mašina za sušenje veša
10.1.2019 13:47:15   
vocicana
Bubu, lose su te kombinacije, ja imam odvojene, nasa je Candz i ya susenje i ya pranje, odlicne!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Mašina za sušenje veša
10.1.2019 13:49:31   
bubulence
I ja sam negde cula da nisu bas sjajne zajedno ali ne secam se zbog cega... Mi jedva da imamo mesta za jednu , ne znam gde bih stavila jos jednu masinu ako bih uzela odvojeno

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Mašina za sušenje veša
10.1.2019 13:52:32   
vocicana
ubu, zato sto pranje odradi super, a susenje ne, jer sama odvojena masina je snaznija jer je samo za tu namenu. Ne bacaj novac.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Mašina za sušenje veša
10.1.2019 13:53:15   
IvanaSK RR
Ja bih volela kad bi neko rekao zašto su lose kombinovane.
Nasa je kombinovana i skroz je ok. Jedino sto muz kaze da misli da je počela da truli jedna strana, al to nije jos potvrđenouser posted image i moze da se desi i sa masinama koje nisu kombinovane.
Savršeno suši ves kada ga stavim onoliko koliko je i predvidjeno.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 10.1.2019 13:54:12 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Mašina za sušenje veša
10.1.2019 13:54:15   
pari
Ja sam je imala godinama candy 2 u 1 i bila mi je dobra! Susila sam peskire, bebi stvari.

Jedino sto meni to susenje uvek skupi malo stvari...budu mekane ali za nijansu manje

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Mašina za sušenje veša
10.1.2019 13:55:49   
vocicana
Svaki droher skuplja garderou zza koju nijansu. Ivana, opet kazem, moja svekrva je ima i ni za sta nije. takodje Candy i nije suv ves mora da se dosusi, strasno je poguzvan.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Mašina za sušenje veša
10.1.2019 13:56:13   
Rosita
Bubi, svi kazu lose su. Mi smo pred kupovinom jedne takve. Nemamo gde 2, pa nek je i losija, dzaba. U pitanju je https://www.tehnomanija.rs/bela-tehnika/masine-za-pranje-i-susenje-vesa/candy-masina-za-pranje-i-susenje-vesa-gvsw-45-485-twhc-s.html (desktop sam). 3 osobe mi preporucile.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Mašina za sušenje veša
10.1.2019 13:56:52   
pari
Ne sme da se stavi mnogo vesa, meni bude skroz suv

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Mašina za sušenje veša
10.1.2019 13:58:34   
vocicana
E pa druga je prica ako ne ide ful ves iz masine za pranje, mm ukljucuje cesto i senzorsko susenje, tako da se ne pokupi, ali je stvarno zakon stvar.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Mašina za sušenje veša
10.1.2019 14:00:26   
Rosita
Ja se evo mucim bez nje. Sve zato sto nemamo gde 2, a nikako da stisnemo i kupimo 2 u 1. Mnogo vise je onih koji kazu da su lose 2 u 1.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Mašina za sušenje veša
10.1.2019 14:00:54   
bubulence
Rosita bas tu sam i ja danas gledala. Moram jos da vidim sa muzem sta kaze...Ivana, pa zasto ne vices da ti imas kombinovanu? Koja ke tvoja? Hvala zene

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Mašina za sušenje veša
10.1.2019 14:08:29   
Rosita
Bubi, ako jos nesto saznas za ovu, pisi. Ne znam detalje. Da li mora da se odvadi ves pa susi npr. iz dva dela? Da li moze sve odjednom?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Mašina za sušenje veša
10.1.2019 14:10:05   
nata11
Bubi ja sam imala Gorenje 2u1. Jedva sam cekala da je se otarasim. Nikada ne bih vise uzimala kombinovanu. Super opere, susenje nikako ne ide. Pa trepce, cvrci, ma ludela sam. Dezurala pored nje. A isto mislila da su to samo price kako su 2z1 lose. Pisala sam na prethodnim stranama pa prelistaj. 

_____________________________





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Mašina za sušenje veša
10.1.2019 14:16:48   
jance
Vidi ovako. Akonto 2 u 1 masine. Sve je bolje nego nikakva. Ja sam imala neku polovnu Privileg nemacku. Dve godine je uzgurala. Morala sam da drzim kantar pored masine jer je prala 5 a susila 3kg pa sam ja onda i prala 3kg. Nije bilo lose. 4.5 sata od prljavog suvog do cistog suvog. Ok je susila. Sad imam odvojene i jeste super ali i dalje kad bih morala da biram kombinovanu ili samo ves masinu bez susare biram kombinovanu.I ovako nam je sva bela tehnika napravljena tako da se kvari posle 5 godina bez nekog veceg izuzetka. Pa ti sad i te price kako je bolje ili losije vise ne piju vodu.... 

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Mašina za sušenje veša
10.1.2019 14:29:23   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ja bih volela kad bi neko rekao zašto su lose kombinovane.
Nasa je kombinovana i skroz je ok. Jedino sto muz kaze da misli da je počela da truli jedna strana, al to nije jos potvrđenouser posted image i moze da se desi i sa masinama koje nisu kombinovane.
Savršeno suši ves kada ga stavim onoliko koliko je i predvidjeno.

Tako rekose nama losa je kombinacija frizider i zamrzivac, pa evo sluzi nas 10 godina.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Mašina za sušenje veša
10.1.2019 14:36:47   
IvanaSK RR
Pa da, Sanjice, nista to ne mora da znaci. Moja je Candy, imam je dve ipo godine. Pere 9kg vesa, a susi 6 kg. Kada susim ves ne punim masinu punu (9kg) nego stavim otprilike manje vesa. Ukljucim pranje i sušenje i namestim da to sve odradi nocu. Ujutru sve sto sam stavila je suvo.
Ja stvarno nemam nikakvih losih pritužbi. Istina, nije mi svako pranje i sušenje, leti je retko ukljucujem na susenje.
Rosita, ta tvoja moze da pere maksimum 8 kg vesa, a da susi 5kg. Mislim da sve kombinovane rade po tom principu, ne mogu da osuse punu masinu. Jedina varijanta je da stavljas manje vesa ili kad zavrsi pranje izvadis deo.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 10.1.2019 14:39:53 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Mašina za sušenje veša
10.1.2019 14:39:19   
bubulence
Ivana, ne bude ti izguzvan ves? 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Mašina za sušenje veša
10.1.2019 14:41:01   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: bubulence

Ivana, ne bude ti izguzvan ves? 

Nocas pranje na 60 stepeni i sušenje, slikacu ti ujutru ves user posted image
Nesto bude izguzvano, nesto ne.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Mašina za sušenje veša
28.1.2019 17:31:25   
Rosita


IZVORNA PORUKA: Rosita

Bubi, svi kazu lose su. Mi smo pred kupovinom jedne takve. Nemamo gde 2, pa nek je i losija, dzaba. U pitanju je https://www.tehnomanija.rs/bela-tehnika/masine-za-pranje-i-susenje-vesa/candy-masina-za-pranje-i-susenje-vesa-gvsw-45-485-twhc-s.html (desktop sam). 3 osobe mi preporucile.



Danas poručili ovu. Nadam se da gledate onu e- ponudu u upoređujete. Našli za 53000, u tehnomaniji je snižena skuplja 10 h. Mužu sam izvocala da se vlaga u kući pojavila od sušenja veša, što je tačno. Skuplja sad pita no tepsija. Ali bitno da smo poručili!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Mašina za sušenje veša
28.1.2019 17:52:59   
Sanjica26 RR
Rosi,   bas me raduje sto ste konacno narucili. :) 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Mašina za sušenje veša
28.1.2019 18:03:50   
bubulence
Rosita taman da je isprobas i javis mi kakva je. Mi se selimo u maju, junu pa cu malo sacekati sa kupovinom da ne moramo da je vucemo. Svakako mi je potrebna tek za sledecu zimu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Mašina za sušenje veša
28.1.2019 18:29:15   
IvanaSK RR
Super, Rosi. Javi utiske. I Sanjalica ima Candy kombinovanu, sa njom sam kuckala pre nego sto smo uzeli nasu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Mašina za sušenje veša
30.1.2019 13:12:28   
Rosita
Devojke, oprala je lepo, centrifuga jaka, baš je isušila. Sušenje sam jutros naknadno. Ja kao merila 5 kg veša, neprecizno. Posle vidim u tabeli za taj program je 4. Ivana mi žena reče da turim pola bubnja, koje crno merenje 😂. Osušeno super ipak, malko možda pogužvano, mislim nije baš ko opeglano skroz, ali više sam stavila. Meni je ovo ok, prvi utisci dobri.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here