|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sušenje veša
30.1.2019 13:16:54   
IvanaSK RR
Ma super je to Rosi. I da si stavila manje vesa verovatno bi malo poguzvala. To je normalno. Ne može bas da bude extra. Ali meni to uopšte nije problem, bitno mi je da za par sati imam cist i suv ves. Ako nesto treba ispeglacu, ono sto je po kuci moze i bez peglanjauser posted image
I dalje vristim od smeha merenju vesa na vagi user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Mašina za sušenje veša
30.1.2019 13:23:11   
Maraj
Super rosi....
I ja mozda jednog dana uzmem kombinivanuuser posted image
Nego to sto pere 8kg a susi 5kg...jel moze da se nakon pranja izvadi polw vesa pa ukljuci 2 puta susenje? Koliko trajecto susenje? To je ustvari kao neka jaca centrifuga?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Mašina za sušenje veša
30.1.2019 13:24:48   
Sanjica26 RR
Super Rosi.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Mašina za sušenje veša
30.1.2019 13:26:42   
Rosita
Kuhinjskoj😂
Da ti kažem, i meni je super. Do sad sam živela sa mašinon od ispod 1000 obrtaja, starom. Peglam po potrebi. Uopšte ni ne očekujem da mi mašina ispegla, neka ona dobro osuši i neka ne bude zgužvanije nego kod prirodnog sušenja. Sve preko toga, milina veća.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Mašina za sušenje veša
30.1.2019 13:27:57   
IvanaSK RR
Maraj, ona pere 8 kg a susi 5 kg. Kad je samo pranje napunis je do kraja. Kad je sušenje napunis pola i ukljucis da i opere i osusi. A mozes i da napunis celu, ona opere, ti izvadis pola vesa i onda ukljucis susenje.
E moja ima 1500 obrtaja, al ja to nekad smanjim, to mi vise izguzva ves. Zavisi od programa, na programu od 40 stepemi mi je 1000 obrtaja. 1500 je na 60 stepeni.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 30.1.2019 13:29:47 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Mašina za sušenje veša
30.1.2019 13:29:13   
Rosita


IZVORNA PORUKA: Maraj

Super rosi....
I ja mozda jednog dana uzmem kombinivanuuser posted image
Nego to sto pere 8kg a susi 5kg...jel moze da se nakon pranja izvadi polw vesa pa ukljuci 2 puta susenje? Koliko trajecto susenje? To je ustvari kao neka jaca centrifuga?



Može tako, da se vadi. Može i odmah staviš manje pa uključiš nakon pranja da pređe na sušenje. Ne znam koji je princip, nije samo jača centrifuga već ceo proces grejanja, traje bome 2.5 h. Ima da se našteluje na kraće.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Mašina za sušenje veša
30.1.2019 13:36:21   
IvanaSK RR
Rosi, ja nisam videla da ima da se namesti na krace 😂 zao mi sto nisi uzela moj model, da mi kazes i ostale cake.
Mada, ja to namestim da ona zavrsi sve u toku noci. Retko kad odvojeno uključujem.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Mašina za sušenje veša
31.1.2019 10:49:02   
Rosita
Ivana, provalila sam ovako- znaš onu kolonu na displeju gde su opcije sušenja (ofinger, pegla, sunce...), njih kad menjaš drugi krug, smanji se vreme. Npr. evo ofinger. Najpre nudi. 2.5 h. A u sledećem vrtenju opcuja 60 min. Evo sušim na 60. Ne očekujem previše, igram se :D

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Mašina za sušenje veša
31.1.2019 11:16:48   
IvanaSK RR
Hahaha, bas cu pogledati. Samo se ti igraj. Javi kako je osuseno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Mašina za sušenje veša
31.1.2019 11:44:18   
Rosita
Sigurno ima i tvoja. Kaže u uputstvu zavisno kakvu osušenost želiš možeš promeniti fabričko podešavanje trajanja. Ovako kako ti napisah. Ako sušim sat umesto 2.5 nije skroz suv. Ali ok je, peškiri su opušteni, meki, nisu pogužvani a vlažnost je kao kad se istuširaš i umotaš u njega ili možda kao kao oceđenu kosu umotaš.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Mašina za sušenje veša
31.1.2019 12:04:49   
IvanaSK RR
Ima, ima sigurno user posted image kad završi sušenje nemoj odmah vaditi ves, ostavi ga u mašini desetak, petnaest minuta.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Mašina za sušenje veša
9.2.2019 14:21:02   
suzi kju
Mi cemo veceras ici da pogledamo neku.Ova nije skroz crkla ali to je to, prodacemo je posto zasto, muz ako hoce bela je i popravlja. 

Rosi pisala si z vlagu, i meni to predstavlja najveći problem, kondenzacija velika unutra toplo i vlazna napolju hladno cele zime mi je peskir stajao pored balkon vrata. 

I u cosku u decijoj sobi se javila vlaga i budj. Sada kad odemo na odmor to ce muz da sredi. 

Dvoumimo se izmedju ove dve https://www.tehnomanija.rs/bela-tehnika/masine-za-pranje-i-susenje-vesa/beko-masina-htv-8733-xs0.html
https://www.tehnomanija.rs/bela-tehnika/masine-za-pranje-i-susenje-vesa/beko-masina-htv-8733-xs0.html


Prv ima vise obrtaja, i 10 god garancije, ostalo je isto. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Mašina za sušenje veša
9.2.2019 17:25:41   
Rosita
Suzi, uzmi one tablete što skupljaju vlagu. Mi smo preprskali i stavili to u sobu. Ne sušimo više u stanu a ta posuda ispod tablete nakupi baš dosta vode. Neverovatno.
I ti uzimaš kombinovanu.
Ja zasad zadovoljna. Lepo pere. Malo skuplja kad suši, ali to nije do samog modela.
Je l čistite vi one tragove tkanine nakon sušenja što se nakupe? Ja vidljive, ne zalazih između gume.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Mašina za sušenje veša
9.2.2019 17:31:35   
Sanjica26 RR
Kod mene se podigne poklopac od bubnja i svako susenje ocistimo. I vodu prospemo. Mm s vremena na vreme ocisti i onaj deo gde je filter.

Sad ne znam kako je kod kombinovanih. Verovatno slicno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Mašina za sušenje veša
9.2.2019 17:37:22   
Rosita
Nema nikakav poklopac. U uputstvu piše samo filter povremeno treba čistiti🤔

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Mašina za sušenje veša
9.2.2019 17:47:48   
Sanjica26 RR
Kod mene je ovako. user posted image
Opet kažem mozda je drugacije kod kombinovanih. Sad sam vec sigurna da se samo taj filter cisti. Recice ti vec neko. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Mašina za sušenje veša
9.2.2019 17:49:45   
vonavoj
I ja radim isto kao i Sanjica,ali kontam da kombinovana to nema..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Mašina za sušenje veša
9.2.2019 18:12:58   
lesica
Suzi, savet - gledajte u coolshop-u, značajno su jeftiniji.
A kao neko ko se bori sa vlagom u kući, mogu slobodno da kažem da nam se stanje jako popravilo od kako smo uzeli sušilicu.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Mašina za sušenje veša
9.2.2019 18:45:09   
IvanaSK RR
Da, da, samo filter povremeno kod kombinovanih.
Suzi, ne znam kakva je Beko, mi imamo Candy. Ti se dvoumis izmedju ove dve na dnu strane Beko i Candy?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Mašina za sušenje veša
9.2.2019 20:13:50   
Ivanka 75
Ja imam kondenzatorsku Gorenje susilicu vec 8 godina. Filter na vratima cistim posle svakog susenja a onaj filter dole posle svakog 3 otprilike.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Mašina za sušenje veša
9.2.2019 21:49:27   
Rosita
I mi smo uzeli u coolshopu. Ok, znači filter.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Mašina za sušenje veša
10.2.2019 13:14:46   
suzi kju
Porucili smo ovu
https://www.tehnomanija.rs/bela-tehnika/masine-za-pranje-i-susenje-vesa/candy-masine-za-pranje-i-gvsw-485-twc-5s.html


Ona Beko koju smo hteli je samo online, sto znaci da ne moze na rate kao sto smo planirali, jedino ako kupimo eksponat, i u tom slučaju je jos skuplja, oko 55-56 000. Pa smo se odlučila za ovu. Videcemo kakva ce ova biti, nista nemamo Candy u stanu. 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Mašina za sušenje veša
10.2.2019 13:43:21   
Duškić
Ja imam Candy za sudove.extra.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Mašina za sušenje veša
10.2.2019 13:45:34   
IvanaSK RR
Suzi, ta tvoja je slicna Rositinoj. Moja je 9/6 kg vesa.
Kad ti stize?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Mašina za sušenje veša
10.2.2019 13:52:30   
Rosita
Izgleda vizuelno isto. Naziv se razlikuje u broju 5 i slovu H- kod mene ima. Baš javi.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here