|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sušenje veša
10.2.2019 14:20:07   
suzi kju
Stize u utorak, javljam utiske.
Ja sam stava da je necu stalno paliti da suši, zimi sigurno da, ovako kada je sunce i vidim da je sunce i da će se osusiti tokom dana, necu paliti. 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Mašina za sušenje veša
10.2.2019 14:21:12   
suzi kju
Haha sta napisah, naopako 😆😆😆, kada je sunce i viidm da je sunce. Razumete sta sam htela reci 🤭🤭🤭

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Mašina za sušenje veša
10.2.2019 15:11:24   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: suzi kju

Stize u utorak, javljam utiske.
Ja sam stava da je necu stalno paliti da suši, zimi sigurno da, ovako kada je sunce i vidim da je sunce i da će se osusiti tokom dana, necu paliti. 


Palices je i tad,videces! Ves bude meksi,nema peglanja..

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Mašina za sušenje veša
10.2.2019 15:13:53   
vocicana
Kunem se u tu masinu!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Mašina za sušenje veša
10.2.2019 19:01:45   
IvanaSK RR
Ja ne palim sušenje kad je lepo vreme. Osim ako mi nesto treba hitno ili namerno skupim peškire da ih operem i osusim jer su divno mekani posle susenja.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Mašina za sušenje veša
10.2.2019 19:11:54   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ja ne palim sušenje kad je lepo vreme. Osim ako mi nesto treba hitno ili namerno skupim peškire da ih operem i osusim jer su divno mekani posle susenja.



Ni ja ne ukljucujem susilicu kad je lepo vreme. Danas se dve masine prosuslile napolju, ubacene u susilicu na zavrsni susenje, sklopljen ves u spakovan. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Mašina za sušenje veša
10.2.2019 20:16:56   
nata11


IZVORNA PORUKA: vonavoj



IZVORNA PORUKA: suzi kju

Stize u utorak, javljam utiske.
Ja sam stava da je necu stalno paliti da suši, zimi sigurno da, ovako kada je sunce i vidim da je sunce i da će se osusiti tokom dana, necu paliti. 
  Palices je i tad,videces! Ves bude meksi,nema peglanja..




A i ulenjis se pa ti lakse 😀
Retko kada prostirem ves, bas onih dana kada je +40 pa se brze osuse na suncu nego u masini. 
A peskire ne bih susila van masine, ma ne dolazi u obzir. 

_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Mašina za sušenje veša
10.2.2019 20:19:21   
Maraj
Jao sto me navodite na tanak led, da i ja kupim tu susilicu...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Mašina za sušenje veša
10.2.2019 21:00:32   
Ivanka 75
A sto volim kad u sred zime operem cebad ujutru pa ih mirisne stavim uvece 👍👍👍

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Mašina za sušenje veša
10.2.2019 22:01:09   
vonavoj
Nato,bas tako,ulenjis se.kakvo sirenje vesa,da se ukruti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Mašina za sušenje veša
11.2.2019 20:43:46   
vocicana
Ivanka i ja i jaaaa, a mekani a divan miris se siri.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Mašina za sušenje veša
13.2.2019 6:47:31   
suzi kju
Masina stigla, uključila sam je da opere i osusi, i bas je bilo cudno, vadim suv ves iz masine 😆 lep mirisljav i mekan. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Mašina za sušenje veša
13.2.2019 8:11:35   
vonavoj
Pazi samo sta stavljas,da se ne skupi.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Mašina za sušenje veša
14.2.2019 8:12:45   
vocicana
Suzi Kju user posted image user posted image napravila si najpametniji potez.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Mašina za sušenje veša
15.2.2019 19:49:35   
Rosita
Meni je za sada dobra. Jedino me nervira što deo za prašak moram bar svako drugo veče da vadim i perem, ima ostataka praška sklonih stvrdnjavanju. Volela bih da se vrata otvaraju na drugu stranu, ali to je do kupatila. Ona vlakna od veša nakon sušenja vidim, ali nemaju uticaja na veš. E jednom sam ubacila jastuk na 15 minuta i pokupio je sva zaostala vlakna, nalepila se na njega i nisam mogla da skinem.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Mašina za sušenje veša
15.2.2019 21:25:40   
Ana RR
Ne znam da li ima kod nas da se kupi, ja sam to koristila u Kanadi - kao neke maramice (izgledaju kao onaj skupljač boja) koje mirišu i sprečavaju da se veš naelektriše i da se tako lepi svašta za njega. Vidi Rosi, možda ima nešto slično kod nas.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Mašina za sušenje veša
15.2.2019 22:30:13   
vocicana
Za sakupljanje vlakana ne znam, znam da ima parfimisanih Lenor maramica za masinu za susenje, odlicne su.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Mašina za sušenje veša
16.2.2019 8:57:20   
nata11
Maramice sam uzima u DM i ne vrede. Bukvalno stavim po 2-3 i jedva se oset_i miris. 



_____________________________





(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Mašina za sušenje veša
17.2.2019 10:25:46   
gagana83


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Za sakupljanje vlakana ne znam, znam da ima parfimisanih Lenor maramica za masinu za susenje, odlicne su.


Ja za ovo prvi put cujem. Bas cu da potrazim. Jako me nervira sto masina za susenje ubije miris omeksivaca. Kad smo kod maramica, ja masinu za pranje gotovo i da ne ukljucujem bez njih.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Mašina za sušenje veša
17.2.2019 10:44:23   
vocicana
Gagana, Fox hemija, ima Lenor maramica, uymi na komad, probaj. Ja sam stavila, I to one koje su mi vec dugo bile otvorene, prelomio se miris, osetilo se.
Idem u temu omeksivaca, sada cu ti napisati sta koristim I ta dva se extra osecaju na vesu kada se iyvuku stvari iz drohera.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Mašina za sušenje veša
29.4.2020 13:34:02   
Maraj
Zene drage treba mi vasa pomoc
I dalje se dvoumim da li da uzmem kombinovanu masinu ili samo ha pranje vesa. Odvojena ne dolazi u obzir, nemamo mesta.
Dakle, kakva su vam iskustva sa kombinovanim? Bili smo sad u Tehnomediji prodvac kaze ne nikako kombinovane i ne nikako Candy user posted image a ja bas htela kombinovanu j Candy. Moja mama ima candy ali obicnu masinu, ona se ne cuje kad radi...
Kakve su vase Candy kombinovane? Da li ok suse/peru?
Da li su bucne? To mi je bas bitno, da me budu bucne...
I jesu lk vam se kvarile?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Mašina za sušenje veša
29.4.2020 13:37:07   
lesli
Moji imaju Candy masinu i vrlo su nezadovoljni. Njihova komsinica takodje ima Candy i mama kaze da bas kuka na nju. Obe masine su samo za pranje...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Mašina za sušenje veša
29.4.2020 13:38:24   
Maraj
Npr Ova sta joj fali? Sadvidim da je cena niza u coolshopu...al moze k meka druga..svejedno...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Mašina za sušenje veša
29.4.2020 13:41:17   
Maraj

IZVORNA PORUKA: lesli

Moji imaju Candy masinu i vrlo su nezadovoljni. Njihova komsinica takodje ima Candy i mama kaze da bas kuka na nju. Obe masine su samo za pranje...

Lesli i mojima se kvarila i svekrvi. Isti kvar...grejac...masina je osetljiva na nas kamenac izgleda...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Mašina za sušenje veša
29.4.2020 13:54:18   
Ana RR
Ja imam loše iskustvo sa Candy, nikad više.

Drugarica ima LG kombinovanu, kupila je prošlog leta i za sada je baš zadovoljna.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here