RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Vežbajmo zajedno



Poruka


Modessty -> RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :) (3.9.2014 23:31:52)

Dunja sve te to tek čeka [sm=smiley1.gif] Pa i ono " mama ajde sad ti uradi ovu vežbu kao ja" . A on recimo uradio 150 pokreta u sekundi i pri tom skočio na krevet i za dlaku promašio ormar i igračke i skotrljao se na pod bez ogrebotine! A mama u šoku od straha od te njegove akrobacije![sm=smiley36.gif]


Mi imamo u klubu dosta roditelja sa decom. I svakome bi preporučila da se zajedno sa decom uključe u neku sportsku aktivnost. Bilo šta što možete da radite zajedno: vožnja rolera ili bicikle, plivanje, planinarenje, plesanje... Bilo šta. Bićete srećni ipuni energije i vi i vaša deca




Dada81 -> RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :) (3.9.2014 23:38:04)

IZVORNA PORUKA: viking RR

U Beogradu postoje fitnes centri gde možete da idete na vežbe sa decom.. To je po meni super stvar, shvatili ljudi ne samo važnost vežbanja za najmlađe, već i to da mnoge mame ne idu na vežbe zato što nemaju kome da ostave decu....



Jao sto ovo dobro,[sm=bravo.gif] to je sve prednost vecih gradova..Ovde jedva i normalna teretana da ima,mislim ima,salim se,ali daleko su od ovako necega.

Torbice,stvarno ,sta covek da ti kaze a da ti se ne zameri [sm=smiley36.gif] [sm=smiley32.gif]

Mod ,predivni [sm=smiley27.gif]




aleksandra69 -> RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :) (25.9.2014 17:51:13)

http://me.beeshaper.com/n5n6I/n1n3X11

nekad nasa deca imaju potrebu i od nas da naprave decu, tj.svoje drugare. Nista lepse od zajednickih igrarija, i smeha. Da li ste gledali sa decom Nindze kornjace? Mogli bi da podelimo zajednicka iskustva ;)




Žapkić -> RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :) (25.9.2014 18:01:06)

Aleksandara, da li će ovaj "karavan" dolaziti u Čačak ili Kragujevac? (pošto nam je to najblize)




mati -> RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :) (26.9.2014 0:17:17)

Aleksandra bas lepo sto ste ovo podelili sa nama. Mata ce se oduseviti, drma ga NIKIFORIJA opasno...
Inace Mata redovno radi sklekove i trbusnjake sa mnom...A cesto vezba i sa Sportakusom i Tomom(carobno drvo) [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :) (9.3.2015 16:22:29)

Mi se ponekad glupiramo, a ponekad i lepo vezbamo, pogotovo sa tatom ! On to vise voli sa njima da radi [sm=smiley36.gif] a oni bi stalno,nije im dosadilo jos! Ja uglavnom sada radim vezbice sa bebom [sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :) (9.3.2015 16:57:12)

Ja sam lenja za vezbe,priznajem ali cesto igraju sa tatom fudbal,kosarku,trce napolje a kada je lepo vreme voze bicikle svi zajedno.Meni je to dovoljno i ja to smatram vezbanjem.Muz ponekad radi trbusnjake i sklekove a cerkice se zezaju,kao i one rade sa njim [sm=smiley36.gif]




muzicarka -> RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :) (10.3.2015 23:31:46)

[sm=bravo.gif]




Bibilib -> RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :) (10.3.2015 23:40:59)

Mi slabo vezbamo ali zato svi igramo[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :) (10.3.2015 23:48:01)


IZVORNA PORUKA: Bibilib

Mi slabo vezbamo ali zato svi igramo[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]


I to,nema dana da se ne igra i ne plese ! Pa i to je vid vezbe [sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :) (10.3.2015 23:50:38)

Naravno Mila,uz decije pesme ili za odrasle mi samo igramo,ali je najbolje kad malisani djuskaju[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :) (15.7.2015 22:04:30)

Ja sam jedno vreme vežbala sa decom,starijom ćerkom i sinom,čisto iz rekreacije,nekoliko dana sam radila a onda prekinula zbog drugih obaveza,sada mi je žao jer taman smo se uhodali.Planiram opet da počnem sa vežbanjem jer i deci i mani prijaju zajedničke vežbe




amdn -> RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :) (15.7.2015 22:47:01)

Viki brazvo za vezbanje, nas je kao bebac imao blagi tortikolis, pa nam dolazila terapeutkinja da vezba sa njim, tad se drao sat vremena kao magare,
tesko ga je naterati i sad kroz igru da kao radimo gimnastiku, nikako ne smemo pomenuti vezbanje,
al voli da djuskao pa onda svasta radimo, i to mogu biti neke vezbe




vikiveki -> RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :) (16.7.2015 8:06:36)

Ma ja sad sa ćerkom vežbam vežbe koje joj je fizioterapeut dao za ispravljanje kičme,neće ni ona rado da ih radi,već samo traži neke izgovore,pisala sam o tome u temiKriva kičma,tako da je jedini način da radi tj. da stekne naviku da radi vežbe svako veče,bio taj da i ja počnem da radim vežbe sa njom,pa se takmičimo ko pre i ko pravilnije odradi vežbe.Sada kada je na raspustu kod svog tate,on ne insistira na tome da radi vežbe,ali ja sam joj objasnila da treba i dalje da ih radi jer neće kičma biti kriva njemu nego njoj.




Anarunika -> RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :) (16.7.2015 11:29:24)

Što se vežbanja tiče tu nam je tata expert kao DIF-ovac, majstor aikidoa, trener raznoraznih tehnika npr. joge itd...Pa i upoznali smo se na treningu [sm=smiley36.gif]
Tako da je kod nas vežbanje dobar dan. Najviše volimo gimnastiku i kapoeru. Sada ja ništa ne vežbam ali nadam se da ću se vratiti u kondiciju jednog dana.
Trenutno taja vežba sa njima plivanje na Adi [sm=smiley1.gif]

A igranje i pevanje , to je uvek prisutno [sm=smiley1.gif]




Dragce86 -> RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :) (26.2.2017 4:11:59)

Zna li neko gde mogu naci vezbice za bebicu, cula sam da od privih dana maltene treba krenuti sa nekim vezbicama i masazicama?




mati -> RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :) (26.2.2017 11:25:08)

Dragce,konsultuj se sa pedijatrom. Nama je nasa pokazala da bebe vole da im masiramo stopala, prstice, pa kad su na stomaku posle kupanja, malo da se masiraju ledjanca...




mama Jo -> RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :) (20.4.2017 14:12:39)

Nama je pedijatar na svakom pregledu u savetovalistu davala kao neku brosuricu sa smernicama kako da podsticemo razvoj deteta u odredjenoj dobi, kao i vezbice koje mozemo da radimo sa detetom... bukvalno od prvog meseca, mi smo to bas cesto radili sa nasom bebom i ona je bas volela ☺☺

Sada je malo starija pa smo fizicki aktivni, ali bi bas voleli da jos neke vezbice radimo... Mi smo iz Novog Sada, pa da li je mozda neko cuo za neki fitnes centar na Novom Naselju gde mame sa decom mogu da odu i vezbaju- i mame i deca... cula sam da moze i dete koje jos nije prohodalo da se dovede... ali nikako da saznam kako se zovu, i jos neke info... ima li mozda neka mamica da mi pomogne? ☺




Sanjica26 RR -> RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :) (28.4.2017 12:36:01)

Mi sada vise ne vezbamo. Volela bih da sad sa decom radim neke vezbe. Koje vi vezbe radite sa svojom decom?




Dragce86 -> RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :) (30.6.2017 14:15:08)

Nama pedijatar nista ne daje sama, vec ja nadjem na netu ponesto pa to vezbamo. :(




Duškić -> RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :) (30.6.2017 15:31:17)

Ja i moja cerkica trcimo kad smo u parkicu i kuci kad se setimo cucnjeve i trbusnjake.




Dragce86 -> RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :) (4.7.2017 13:55:54)

Tata se bacio u akciju da smrsa pa radi cucnjeve sa kcerkom a ja legnem na ledja pa je podizem uvis a ona se smeje kao blesava :) To je prelepo! Obozavam kada se zakicoce :)




dddaca -> RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :) (11.7.2017 17:51:19)

Kod nas je tata zaduzen za gimnastku. Malo rade cucnjeve, pa malo beru grozdje [sm=smiley1.gif]




krin 40 -> RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :) (8.9.2017 10:49:58)

Bravo daco za tatu[sm=bravo.gif]




Dora89 -> RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :) (5.3.2018 7:17:21)

Mi volimo zajedno da radimo vežbe. Nekad radimo prave vežbe, a nekad igramo igru "dan-noć", pa tako radimo čučnjeve.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>