|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dekoracija zidova i sobe
18.2.2010 23:47:19   
Tatamata
Zidovi dečije sobe treba da su, pre svega, čisti i okrečeni. Važno je da se krečenje obavi na vreme, odnosno da se ostavi dovoljno vremena da se izgubi neprijatan miris farbe do dolaska vas i vaše bebe iz porodilišta.

Pročitajte više…

Jeca RR je napisala nastavak sa korisnim savetima za opremanje decjeg kutka!
Hvala Jeco RR!

< Poruku je uredio Tatamata -- 18.2.2010 23:48:14 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dekoracija zidova i sobe
28.11.2010 13:22:10   
Zena a Mahatma
ja bih dodala jos nesto, ako zelite da ukrasite sobu ili krevetac za bebu, nema potrebe da dajete puno para kod kineza imate velike WALL STIKERE koje mozete nalepiti na zid ali i sa spoljasnje strane krevetica. Jedan komplet kosta 200-300din i vredi svaku paru. Ako neko zzeli postavicu slike stikera koje sam ja kupila.

Bas uzivam u njima.

(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dekoracija zidova i sobe
28.11.2010 13:25:25   
Anoniman
Postavi. user posted image

U ordinaciji pedijatra kog posećujemo su stickeri, sestra mi reče da su kupljeni kod kineza, a zaista odlično izgledaju! user posted image

(odgovor članu Zena a Mahatma)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dekoracija zidova i sobe
23.8.2011 11:46:16   
jance
malko bi da osvezim temu, trebalo bi za vikend da gletujemo i krecimo napravljenu sobicu za bebca pa sam nesto svrljala po netu.. trazila sam dekoracije na temu kola i avion, ova druga tema je ispala mnoogo bolja.. odusevilo me je ovo:
user posted image

samo sto bi boja sobice bila svetloplavo*svetlozelena u kombinaciji sa braon stickerom doticnog Boinga user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dekoracija zidova i sobe
24.8.2011 9:00:26   
maslackic
Na ovom sajtu danas daju popust za stikereee 

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dekoracija zidova i sobe
24.8.2011 9:36:45   
PoisonEve
maslackis, postavi opet, nece da otvori sajtuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dekoracija zidova i sobe
24.8.2011 14:29:18   
maslackic
A sad: stikeri

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dekoracija zidova i sobe
24.8.2011 14:39:40   
SUPER MAMA
Evo nasi stikeri na ziduuser posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dekoracija zidova i sobe
24.8.2011 16:00:33   
PoisonEve
maslackic super za sajt! Svidjaju mi se...najverovatnije cemo da kupimo, ali ne za decju nego za dnevnu sobu!

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dekoracija zidova i sobe
24.8.2011 16:09:16   
Ana RR
Samo da vam kažem da većinu ovih stikera možete naći kod kineza, cena je 200 din. Ja sam gledala na netu i umalo da poručim, i onda slučajno vidim u kineskoj radnji ISTI taj stiker (isto pakovanje, sve isto) za 200 din a na sajtu je cena bila od 680 din pa na više.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dekoracija zidova i sobe
24.8.2011 16:09:19   
maslackic
PE,Skoro sam se dopisivala sa firmom koja je dala taj popust 15E po metru kvadratnom je inace cena...ali opet zavisi od stikera,zavisi kako se stampaju,ma ja sam odusevljena i kod njih cu uzeti stikere za deciu sobu...ne volim one sljastece,a ovi prave stikere od crteza koji im posaljes i to je super...user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dekoracija zidova i sobe
24.8.2011 16:13:14   
jance

IZVORNA PORUKA: maslackic

PE,Skoro sam se dopisivala sa firmom koja je dala taj popust 15E po metru kvadratnom je inace cena...ali opet zavisi od stikera,zavisi kako se stampaju,ma ja sam odusevljena i kod njih cu uzeti stikere za deciu sobu...ne volim one sljastece,a ovi prave stikere od crteza koji im posaljes i to je super...user posted image



stvarno? pa to je ekstra... taman da vidim kolko bi mi naplatili za moj Boing user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dekoracija zidova i sobe
24.8.2011 16:13:17   
maslackic
meni se ovi svidjaju zato sto nisu kao ti standardni sto ih ima kod Kineza,ovi se rade folijama nisu standardno samolepljive vec se lepe preko transfer folije,i super se lako skidaju da nema nikakvih tragova...ne volim kad stiker ima oko crteza onako papir beo ili providan,ako razumes sta hocu da kazem...

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dekoracija zidova i sobe
24.8.2011 16:22:18   
jance
da, videla sam to... ja se sve kanim da odvucem muza kod jednog njegovog sto su se upoznali dok su sredjivali neki kafic, covek lepi foto-tapete i znam da nam je lupio neku cenu da nismo verovali koliko je jeftino.. no posto mm sada radi opet od jutra do sutra ja razgledam i opcije gde mi on nece trebati... narucivanje preko neta i tako to..
a jaako mi se dopao taj avion.. jest da bas i nije decija varijanta al sta da radim user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dekoracija zidova i sobe
24.8.2011 16:27:27   
maslackic
Sobu i mi dekorisemo po nasim zeljama...ne znam sta se svidja bebcetu tako da kad se rodi cu da ga pitam...meni se svidjaju lav i mede i cvetovi,bubamare ali one koje ja nacrtam...tako da ce biti originalno..sumu cu celu da napravim..

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dekoracija zidova i sobe
24.8.2011 16:31:42   
jance
to mi je isto jaako lepo.. kad bi nasla nekoga da hoce da dodje pa da onako oslika sobu slobodnom rukom, bila bi bas srecna.. la posto ni mm ni ja nismo neki umetnici bas, takve stvari prepustam profesionalcima...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dekoracija zidova i sobe
24.8.2011 16:32:32   
zivka
Maslackic to je super! I ja cu ali kad nam bude gotova nasa kuca a zasada -kartonski 3D kinezi




< Poruku je uredio zivka -- 24.8.2011 16:36:05 >

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dekoracija zidova i sobe
24.8.2011 16:38:59   
maslackic
I jasam mislila da crtam,ali nekako mi prakticniji ti stikeri...ne bih znala kojim bojama da bojim ,koje nisu stetne a da se ne razmazu ako ih bebce pipka i grli...a lako se stikeri skidaju tako da mogu lako da promenim nesto a bez krecenja...

IZVORNA PORUKA: jance

to mi je isto jaako lepo.. kad bi nasla nekoga da hoce da dodje pa da onako oslika sobu slobodnom rukom, bila bi bas srecna.. la posto ni mm ni ja nismo neki umetnici bas, takve stvari prepustam profesionalcima...



_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dekoracija zidova i sobe
24.8.2011 16:47:55   
zivka
U pricipu akrilne boje-valjda...Ali bolje sticker, jer misli kad dosadi treba smirglati ako se planira svetla boja

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dekoracija zidova i sobe
24.8.2011 16:48:37   
jance
da. i to.
mm i ja smo odavno hteli foto-tapet na jedan zid barem, al cu se zadovoljiti i sa stikerima definitivno, jer je taj foto tapet skup do bola kolko sam ja gledala...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dekoracija zidova i sobe
24.8.2011 16:51:21   
PoisonEve
Zivka ti si profesorica likovnog: kako se zove ona valjda japanska tehnika crtanja po zidu kao neke sare, jako lepo izgledauser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dekoracija zidova i sobe
24.8.2011 16:58:56   
zivka
Izvini ali ne znamuser posted image
Slike na zidu se zovu murali- vecih su povrsina.
Freske-znate i same- slike na svezem malteru.
Ornamenti su dekorativne sare- ali nisu samo na zidu, a Arabeska je ukrasna sara arapskog porekla (nema zivotinjskih figura) i takodje ne radi se samo na zidu

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dekoracija zidova i sobe
24.8.2011 17:25:04   
jovana j
Drage cao!
Mm i ja smo bas sinoc lepili nalepnice na zid kod kreveca... sada cu da postavim da vidite user posted image Muzic je to samoinicijativno kupio, slatke su mi kucice, svidjaju mi se ! Ja jako volim prirodu i zivotinje, pa sam i sama htela vise nesto poput sume, sumskih stvorenja... ali dobro.Svidele su mi se i ove kucice, slatke su user posted image

user posted image

Nesto me zeza ovaj slikomat sada... imam jos slicica... pokusacu kasnije... user posted image

_____________________________

11-09-03 Emil
Što možeš sanjati, to možeš i učiniti.
Walt Disney


(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dekoracija zidova i sobe
24.8.2011 17:32:53   
jovana j
Evo je jos jedna:

user posted image i poslednja ispod nje:

user posted image

Joj, ne znam sta je ovom slikomatu danas, bas sam se izmaltretirala dok nisam ovo postavila... Uglavnom eto to smo nas dvoje sinoc lepili i slatko mi je skroz! user posted image Nije nista specijalno, znam, ali lepo mi je...
Uvece kad se upali ta zelena lampa, bubica, jako lepo i onda izgleda...

_____________________________

11-09-03 Emil
Što možeš sanjati, to možeš i učiniti.
Walt Disney


(odgovor članu jovana j)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dekoracija zidova i sobe
24.8.2011 21:42:44   
zivka
Jovana j mnogo je lepo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jovana j)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here