RE: Dekoracija zidova i sobe (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


marijana22 -> RE: Dekoracija zidova i sobe (8.4.2012 14:27:48)

Super je ova super mario soba[sm=bravo.gif]

Gracia ja sam bila u bloku 70 (verovatnio je tamo najveci izbor). Idi u stari deo, kad udjes ides skroz levo (ka buvljaku) tu ima najveci izbor u vise prodavnica, mada imas svuda po TC te stikere. Ono sto je nezgodno sto vecina njih drzi stikere na gomili u kartonskoj kutiji pa moras da se saginjes i preturas po kutiji, sto uopste nije lako sa stomakom. Ali u nekoliko lokala su izlozili stikere na postolja koja su visa i ima manje stikera pa mozes lepoda pogledas. ako ides tamo nemoj da se zalepis za prvi stiker koji ti se svidiobidji malo naci ces gomilu koja ti se svidja, cene su 100- 200 bar ovi deciji




gracia -> RE: Dekoracija zidova i sobe (8.4.2012 14:38:44)

Hvala, marijana! Svakako sam mislila da skoknem do 70og, da pronadjem neku torbu zgodnu za porodiliste, pa cu i to da pogledam...




Anoniman -> RE: Dekoracija zidova i sobe (8.4.2012 14:44:05)

Upozorenje: stikeri se ne mogu lepiti na vodoperive zidove. Narandžasti zid nam je okrečen punom disperzijom i na njega nismo ništa mogli da zalepimo, ti isti stikeri su se lepo primili na ostalim zidovima na kojima je poludisperzija.




liliana -> RE: Dekoracija zidova i sobe (8.4.2012 14:55:01)

Gae, ja imam u spavačoj te vodoperive i stikeri su mi se lepo nalepili[sm=zmeden.gif]




gracia -> RE: Dekoracija zidova i sobe (8.4.2012 14:55:05)

a jeste li probali na namestaj - ormare, komodicu npr?




Anoniman -> RE: Dekoracija zidova i sobe (8.4.2012 15:10:44)

Nisam ali planiram. Mislim da može. Ja tražim neki dobar za plakar u predsoblju.




liliana -> RE: Dekoracija zidova i sobe (8.4.2012 15:38:11)

mislim da može-čim može na pločice u kupatilu, ne vidim što ne bi moglo na nameštaj,[sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Dekoracija zidova i sobe (11.4.2012 10:01:50)

Ovo mi je najbliza tema pitanju...

Htela bih da kupim zavesu za sobicu za moje cure, al ja ne bih pravu zavesu, vec onako trakastu, sa nekim dzidzabidzama, kao niz leptirica, srca i sl. Znala sam jedno mesto al su sve rasprodali, imali su jednu super zavesu sa ljubicastim i belim pufnama na trakama, al mi je bila mala...
Nadam se da je neko razumeo , nemogu na netu da nadjem sliku da vam docaram bas!




gracia -> RE: Dekoracija zidova i sobe (13.4.2012 12:51:41)

Bila sam pre neki dan na nbg buvljaku, i ima par tezgi samo sa tim kineskim stikerima, povelik izbor, a i moze lepo da se pregleda. Uzela sam neki za 150din. Ima i raznih zavesa, volim sto ti oni sve sasiju na licu mesta, pa sam uzela neku simpaticnu sa cveticima za deciju sobu.




marijana22 -> RE: Dekoracija zidova i sobe (13.4.2012 12:55:57)

Gracia koliko su zavese? Jel si kupovala u onim radnjicamasto su okrenute ka sinama ili bas na buvljaku?




gracia -> RE: Dekoracija zidova i sobe (13.4.2012 13:05:50)

Bas na tezgama. Ali cini mi se da su oni povezani sa tim radnjicama, i da tamo nose da siju.
Ima raznih cena, od 400 do 1500din po m2. Ove su moje bile 500, tako da me je izaslo oko 1800, u sta je uracunato i sivenje.




marijana22 -> RE: Dekoracija zidova i sobe (13.4.2012 13:16:45)

Gledala sam kod njih pre mozda mesec-dva al mi se nijedna nije svidela. Za decake svi imaju samo vini pua ili cars. A kod kineza sam videla za 350 din (opet vini pu, ali moze da prodje) Kod nas je sivenje 50 din po metru, ali ja moram i da skracujem. Verovatno bi me isto izaslo




gracia -> RE: Dekoracija zidova i sobe (13.4.2012 13:25:55)

Meni se tamo nisu dopale te sa bas decijim motivima,mnogo se sijaju, bas izgledaju mi nekako jeftino. Pa sam iskopala neke sa diskretnim cveticima, to za devojcicu moze da prodje [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Isto sam ih skracivala na duzinu do radijatora, i gore su mi nasili onu traku.




Anoniman -> RE: Dekoracija zidova i sobe (16.4.2012 0:23:49)

KLIK za ideje





Anoniman -> RE: Dekoracija zidova i sobe (18.4.2012 11:37:38)

Anck, ti si trazila zavese?
KLIK
jesu daleko, ali salju postom




Anck Su Nmaun -> RE: Dekoracija zidova i sobe (18.4.2012 13:47:08)

Bravo BB tako nesto sam mislila [sm=bravo.gif] sad cu da procesljam po sajtu [sm=smiley31.gif]




Anoniman -> RE: Dekoracija zidova i sobe (18.4.2012 21:36:57)

samo kazite sta vam treba
ja sam pogresila profesiju, trebala sam biti profi shopigoholicarka. ili bar referent nabavke.




maslackic -> RE: Dekoracija zidova i sobe (18.4.2012 21:58:09)

pa ja nigde na tom sajtu ne vidim cene...niti opise proizvoda, velicine itd.. a dosta mi se toka svidja[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Dekoracija zidova i sobe (18.4.2012 21:59:33)

Ni ja [sm=smiley13.gif] nigde nema ucelo to da se pogleda a ni cena ...bas cudno [sm=smiley13.gif]




Anoniman -> RE: Dekoracija zidova i sobe (18.4.2012 22:27:10)

mislim da je to veleprodaja, pa zato. to sam vec primetila kod takvih firmi, rade i nadaju se veleprodaji ali ovako ucare sa strane. i ne zele da placaju ljude da im menjaju cene na sajtu svako malo. najbolje da pozovete i budete "teske" - molim lepo sa sve slagom, mogu li dobiti cenovnik? a one zavesice kolike su? a one? jao, vi imate taaako dobar posao, menjala bih se sa vama smesta (zanemarite da bi se ja stvarno menjala sa njima, ma menjala bi se sa gradskim zelenilom, oni imaju strava posao i redovnu platu!), pa sve cvr, cvr ...
cudni su ljudi. to mi jedino nije upalilo sa nekom firmom iz kragujevca .. bljak, neotesani vo [sm=hudicek1.gif]




maslackic -> RE: Dekoracija zidova i sobe (19.4.2012 20:31:28)

za neke stvari ja ne kontam ni sta je.. pa bi onda bilo bas vam je lepo ono Sifra 12345 [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

odprilike znam gde to moze da se kupi ali sam mislila ako je on li super..a ovako, nesma voljna a zovem, ja to vise mailom voli..




Anoniman -> RE: Dekoracija zidova i sobe (19.4.2012 20:54:01)

bolje je mail jer ima pisani trag - trgovci to vise vole.
a jeste pogledale OVDE? znam da ima u NS, za BG nisam sigurna ... na sajtu i nema nesto ali je prodavnica [img]http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-happy057.gif[/img]




Nova mamica -> RE: Dekoracija zidova i sobe (14.5.2012 12:05:32)

Svaka cast mame....sobice su prelepe ! Kod nas je jednostavno,minimalisticko ali nama dovoljno ! ne ynam kako ubaciti sliku da vidite [sm=zmeden.gif]




pandina -> RE: Dekoracija zidova i sobe (14.5.2012 12:07:37)

Nova mamice, evo pomoci
http://www.ringeraja.rs/forum/m_4012/mpage_1/key_/tm.htm#4012




Nova mamica -> RE: Dekoracija zidova i sobe (15.5.2012 0:20:50)

Hvalaaaaaa.....[sm=smiley17.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>