|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.11.2015 18:10:57   
Animsaj9
samo ga gurnem malo teze ide , al stoji ne mrda

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.11.2015 18:24:19   
MAMAMAJ
auuuu, da li je naš uopšte ovakav, ali nikako se ne sećam... user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Dekoracija zidova i sobe
26.11.2015 14:34:09   
Jole84

IZVORNA PORUKA: marinchica

Ej drage, hvala vamuser posted image
Ovako-bela ploca je bila mahagoni boje izlakirana to je drvo tamjana, mirise fenomenalno. Stara soba je cela bila sa tim "uokvirena' a dole ispod su bile isto obloge od drveta. Drugi deo sobe nije slikan tu smo napravili jedan beli deo isto od drveta, ali do poda (kontra cosak) gde ce ici komoda za presvlacenje. Kad jos to skockamo postavicu slike sva cetiri ugla.
Posto je taj beli deo tu na slici toliko lepo uradjen bio (rucno), onda smo resili da ga prefarbamo u belo i da ga ostavimo jer ce tu tacno ici krevetac, pa ce naravno neko tu sa prstima od kasice, sokica i ko zna cega da brlja i brlja, ili crta. Bar se lako obrise. da smo stavili tu tapete...verovatno bi bile izvrljane i umazane.
gajtan je ostao iznad bordure tu-to je za nocno svetlo blago neko...jos ga nismo kupili.
I meni vuce na batu....ali cutim. pricam muzu da je bas univerzalnouser posted image


Marinčice ne bih da te razočaram, ali biće umazano svuda osim tu gde imaš "zaštitu" user posted image Nama su tapete iscepane, a zidovi ušarani i umazani čokoladom. I sve je tako divno. Poneko kad mi dođe se zgrane, ali ja samo kažem "to su umetnička dela" user posted image
Super ste ukombinovali, ali ovo definitivno miriše na dečkića user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Dekoracija zidova i sobe
5.12.2015 18:43:01   
alex88
Kupila sam stikere za pocetak,polako da krenem sa uredjivanjem kutka za user posted image ili user posted image
user posted image
Slikacu kad nalepimuser posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Dekoracija zidova i sobe
5.12.2015 22:34:18   
dddaca
Mi smo nedavno unistili i dekoracije i vrtesku kad je mlada dama pocela sama da ustaje. Sad su ostale samo fleke na zidu user posted image

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Dekoracija zidova i sobe
5.12.2015 22:42:59   
madre
alex, izabrala si univerzalneuser posted image je l sredjujete kutak u vasoj sobi ili ce beba imati odmah svoju sobu?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Dekoracija zidova i sobe
5.12.2015 22:43:41   
alex88
Makar je trajalo par meseci,sredicete opet,deca su to,neznaju

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Dekoracija zidova i sobe
5.12.2015 22:48:18   
alex88
U nasoj sobi,bice sve univerzalno,mislim da cemo posle novog.i bozicnih praznika kupiti krevetac,jedva cekam da vidim kako ce izgledati nas najlepsi deo sobe

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Dekoracija zidova i sobe
5.12.2015 22:52:21   
dddaca
Naravno, sredice se. Nema nista lepse nego da gledas kako rastu i raduju se. Koliko je samo srecna bila kad je uspela da se sama uspravi, a tek da zgrabi vrtesku, a potom i jednu po jednu dekoraciju

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Dekoracija zidova i sobe
5.12.2015 23:00:51   
madre
u prvi mah sam pomislila blago tebi, totalno sam smetnula sa uma da ce u to vreme i nas kutak biti uveliko kompletiranuser posted image user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Dekoracija zidova i sobe
5.12.2015 23:02:51   
alex88
user posted image user posted image e blago tebi,dok ja sredjuem vi cete spavkati u svom kutku

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Dekoracija zidova i sobe
15.1.2016 13:06:49   
vocicana
Draga Alex I ovde sam te zakacila malo, divne si stickere izabrala, odusevila sam se. Tako nesto planiram I ja za naseg deckica. Vidim da si onog dana smogla snage I ipak otisla u kupovinu, ponosom se tobom, samo da znas.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Dekoracija zidova i sobe
15.1.2016 13:28:35   
alex88
Jesam,ali sam se ovih dana raspadala,nemam kondicije! Ostalo je jos po nesto da se kupi ali bitno da je ono glavno kupljeno

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.2.2016 13:40:09   
BubaBubica
E našla sam temu. user posted image

Kao što sam obećala, ovo sam oslikavala kod mojih devojaka u sobi, fale još cvetići i neki detalji ali mi je bilo toliko muka da nisam imala živaca da završim. Starija je ljubitelj plave boje i Thomas vozića tako da se ne čudite što je jedan zid gotovo muški osim leptira user posted image

user posted image

Usput mogu da stavim slike kako smo uredili sobu, mada još imam planova da doradim, da završim kuhinjicu i da ispišem abecedu i azbuku iznad stola. Jeste nered ali pospremljeno uvek kratko traje

user posted image

user posted image


A ovo sam slikala prošlog vikenda kod drugarice njenom starijem sinu

user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.2.2016 13:56:17   
alex88
Bubice divno,pravi si umetnik,svaka castuser posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.2.2016 13:57:57   
IvanaSK RR
Divno user posted image

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.2.2016 13:58:55   
nata11
user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.2.2016 15:13:17   
BubaBubica
Hvala drugarke user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.2.2016 15:42:16   
Nimfa
Prelepooo, a cime radis, kojim bojama ?

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.2.2016 16:01:25   
BubaBubica
Hvala Nimfice user posted image Slikam bojom za beton, disperzija. Kupim belu boju i pigmente pa mućkam user posted image

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.2.2016 16:17:21   
Nimfa
Ja vec pola god crtam sundjer boba i nikako da zavrsim , nemam vremena , valjd vu uspeti sad dok sam na trudnickom. Ja koristim tempere i nisu lose ali mi treba deset pakovanja. user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.2.2016 16:32:37   
BubaBubica
Pa to ti se nikako ne isplati a i mislim da se mogu skinuti sa zida. Ovako kilo bele boje Silakril je 250 din, pigmente imaš razne, ja koristim onaj Dipi koncentrat pigmenata koji tuba košta oko 300 din, ali uzmem samo osnovne boje, plavu, žutu, crvenu i crnu pa mućkam koja mi treba, jedino ljubičastu ću morati da nabavim jer ne uspevam da napravim lepu ljubičastu boju. Ovo kad kupim oslikam ohoho zidova, jer je i boja gusta pa se razređuje sa vodom po potrebi, a pigmenti su baš jaki pa dugo traju.

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.2.2016 16:36:39   
Nimfa
Jao bas ti hvala ja nisam znala cime pa sam zato ovo koristila , bas cu ovih dana otici da kupim user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Dekoracija zidova i sobe
4.2.2016 16:39:27   
BubaBubica
Nema na čemu, uvek možeš da me pitaš šta god te interesuje user posted image možda ne znam baš sve ali slikam od svoje 14. godine tako da iskustva imam user posted image

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Dekoracija zidova i sobe
5.2.2016 10:54:43   
marijana22
Wow Bubice svaka castuser posted image .

Sjajno. Devocjice su sigurno odusevljene.

Moram da primetim da su kreveti bas zanimljivi

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Вода за децу.
пеперутка16

Маме, до колико месеци сте прокувавале воду бебама?

6 (20%)

9 (20%)

12 (40%)

После 12 месеци. (20%)


Ukupan broj glasova: 5

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here